FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!

Meklējam draugu nopietnām attiecībām...

 autors: Lajs  lasīts 11041 reizes komentāri: 92 
 << atpakaļ
Komentāri [20-40]
 Miss X 2002-07-05 16:25:56.780 
 vai precīzāk - "mērķis, kura sasniegšanai tiek pielietoti līdzekļi"
 Magija 2002-07-05 16:35:42.623 
 Nu nez nez, es jau nu gan labāk gribu piekrist Veritus. Viņam vismaz vēl ir saglabājusies REĀLĀ domāšana, atkarībā no pārējiem, kurus virtuālā un romantizētā pasaule ir aizvizinājusi tik tālu, ka neredz jau vairs atpakaļceļu. Bez tam, kāda jēga ir runāt par un ap visādām gudrām dzīves lietām? Vai kaut kas no tā mainīsies? Katrs tāpat paliks pie sava viedokļa, un no nerimstošajām runām tikai dullu galvu var dabūt...
 aveniite 2002-07-05 16:38:59.547 
 Neliels domu savaarstijuminjsh no manas puses par paluukoto teemu:
Gjimene nav tikai atbalsts, glaabinjsh, patveerums. Ne velti mums skolaas teica, ka klase ir liela gjimene. taa ie vieta, cilveeki, pie kuriem tu atgriezies ar prieku, kas tevi sapratiis un nepiecieshamiibas gadiijumaa paliidzees.
drauga, gjimenes plecs ir tas, ko mees visi mekleejam, bet tas noziimee, ka mees to gaidam no apkaarteejiem, no gjimenes. bet vai mees esam gatavi buut pashi shii pleca lomaa?
par gjimenes izveidoshanu, satureeshanu "ar praatu". varbuut ekstreemi skanees, Bet, ja nav , tad nav. ir graamata par sapleesto kruuzi, kuru laapa un labo, bet uudens kaa tek laukaa, taa tek. vai ir veerts?
Gjimene un lauliiba. labi, ka vairums ir sapratushi, ka ne vienmeer tas ir viens un tas pats. bet taa pat sabiedriibaa teiks "Anna ar draugu" vai "Peeteris ar draudzeni", tas nekas, ka vinji sevi uzskata par gjimeni.
Par labajiem piemeeriem un ideaaliem. Ir fantastiski, ja var atrast shos labos piemeerus, pareizaas gjimenes, bet realitaate ir sliktaaka. tagad paardomaajot savu pazinju loku ir maz gjimenju, kas buutu ideaalas (pat ne ideaalas, bet atbilstu visaam muusu prasiibaam un kriteerijiem). kur njemt shos labos piemeerus??
bet mees jau visi ceram satikt to iisto cilveeku...
 novice 2002-07-05 17:55:08.793 
 Izteikt savu viedokli - pirmajā brīdī šķiet, kas gan var būt vieglāk, Jo katram no mums taču ir kāds viedoklis. Tomēr te arī atduramies - tiklīdz sākam to ietērpt vārdos, tā nekas vairs neliekas absolūts - jebkuru izteikumu var apšaubīt vai pat noliegt (ko mēs te arī aktīvi darām). Tāpat ir arī ar pieredzi - dzīvojot tā vairojas, katrs iepriekšējais mūsu dzīves notikums ietekmē nākošo, mēs augam, maināmies, mainās mūsu attieksme, viedoklis. Un labi, ka mainās, jo, ja paliktu nemainīgi, tad jau mums būtu lemts atkārtot vienas un tās pašas kļūdas visu mūžu. Lai gan, ir jau dzirdēti arī tādi gadījumi.
Nevaru nepiekrist Lajam, ka viss notiekošais ir mūsos pašos. Tātad - vai problēmas būtība nav tur, ka mēs vienkārši nepazīstam paši sevi? Mums katram ir kāds priekšstats par to, kādai būtu jābūt ģimenei. Droši vien daudzi no mums, kam ir neveiksmīga ģimenes pieredze, ir gatavi, tāpat kā Lajs, mainīt savu domāšanu, uzskatus. Tikai – ciktāl mēs to spējam? Vai nav tā, kā teica Dzzesika, ka var iemācīties piem. savaldīties, sarunāties, bet cilvēka būtība, iekšējais kodols, tomēr paliek nemainīgs? Un tā iekšējā būtība – tā jau neparādās tūlīt pēc kāzām vai kopdzīves sākumā, kad abos vēl notiek šis ķīmiskais process – mīlestība. Ja šajā laikā mums pajautātu, mēs nešaubīdamies atbildētu, ka mīlēsim otru līdz mūža galam, un tā arī domājam. Šajā laikā cilvēks, pats to pat neapzinoties, ir labāks, savaldīgāks, maigāks, smaidīgāks un vēl viskautkāds nekā tad, kad pierimusi emocionālā eiforija un iestājusies ikdiena. Es nesaku, ka mīlestība pagājusi, tā vienkārši transformējusies citā, ne tik emocionāli aktīvā fāzē. Un tikai tagad sākas vienam otra un sevis iepazīšanas laiks. Un tikai tagad pamazām atklājas, vai abi var un grib sadzīvot kopā.
Un tikai tagad VAR atklāties, ka katrs vārdus ĢIMENE un DZĪVESBIEDRS ir sapratis savādāk.

Savos spriedumos balstos vien uz savu personīgo pieredzi, taču arī mani ļoti interesē šī tēma un citu cilvēku viedoklis. Arī es daudz par to domāju un cenšos izprast, kurā savas dzīves brīdī es kļūdījos. Agrāk man likās, ka, lai nodibinātu ģimeni, pietiek ar abpusēju mīlestību. Izrādās – nepietiek. Kas vēl ir vajadzīgs? Abpusēja sapratne, ka par attiecībām ir jārūpējas, un šajā sakarā man šķiet, ka viens no ļoti būtiskiem faktoriem ir vienoties, ko abi saprot ar vārdu brīvība. Ļoti ietilpīgs vārds, kam atkal – cik cilvēku, tik interpretāciju. Ir skaisti, ja cilvēks jūtas iekšēji brīvs, taču vai eksistē kāda robeža, kuru pārkāpjot ar savu iekšējo brīvību nodaram otram pāri. Jā, cilvēkam ir jādomā par sevi, taču, ja viņš (labprātīgi!) stājies savienībā ar otru (no kuras radies trešais utt.), tad taču viņš arī labprātīgi ir uzņēmies atbildību par sev tuvajiem cilvēkiem. Bet vai tas nenozīmē to, ka vairāk vai mazāk labprātīgi nākas ierobežot savu personīgo brīvību? Varbūt ne, ja abiem ir vienāda brīvības izpratne. Bet ja nu ne, ja katram šis brīvības slieksnis ir atšķirīgs – kas vienam liekas brīvība, to otrs uzskata par nod...
 novice 2002-07-05 17:56:21.123 
 Bet ja nu ne, ja katram šis brīvības slieksnis ir atšķirīgs – kas vienam liekas brīvība, to otrs uzskata par nodevību? Jautājumi, jautājumi...

Var jau būt, ka ir iespējams satikties diviem tādiem cilvēkiem, kas jau sākumā spēj visu norunāt un par visu vienoties. Tad droši vien cilvēki nešķirtos.
 Veritus 2002-07-05 19:07:34.263 
 Sēžu, domāju (...ribās grami 300)... - Strīdēties ar MisIks ;) vai noapaļot līdz puslitram... Nolāpītā taisnībscīnītāja daba nedod mieru x?(
Nu bet īsi!
1. Spriest par mīlestību (visās tās vīzijās) ir tas pats, kas spriest par seksu. Visiem, sākot no "Papardes zieda" un beidzot ar stacijas atejas esejistiem... Sorri! :)
2. (no 1. sekojošais) Lajs - vai Tu runāji par mīlestību ģimenē, kamēr tev bija mīlestība ģimenē. Vai, vismaz ilūzija?
3. (no 1. un 2. sekojošais) Vai Tu domā, ka ir jēga to apspriest te, starp tādiem pašiem "veiksminiekiem"? Tantuki poliklīnikā - pat viņi, kad sagaida savu kārtu, pļāpāt par kaiti iet pie speciālista ... Nu, mīlestības lietā speciālistu nav - ir tikai "ģimenes ārsti", "psihoterapeiti" un citi tādi paši slimnieki (ja būsiet ievērojuši :) ... O, te ir garš un ērkšķains stāsts apakšā :)) ). Tā kā - pareizi saki pats, novice un vēl vesela rinda citu ...- viss ir Tevī. Un vēl vienā cilvēciņā ( "cilvēcītē" :) ). Kurā - to Tev jānoskaidro pašam. Galu galā šis [noskaidrošanas] process nemaz nav tik neapskaužams ;)
Tā kā veiksmi - lāspstu rokās, cepuri uz acīm, Liepiņu Edgaru pleijerī - un uz priekšu prom no datora un saraudātā spilvena. Sāc ar to, ka uzkop istabu, noskujies, nomazgājies, iepūt dezīti, vai, labāk, Kenzoo, kur nu pienākas. Un tad ieskaties spogulī. Un Tu redzēsi kādu, kam PIENĀKAS laimīga ģimene.
Veiksmi.
Veritus Vulgaris
P.s. Paldies, Magija :)
 Veritus 2002-07-05 20:27:33.373 
 P.s. Man nav taisnība.
Labāk "Fārenheitu" - tas ir pārliecinošāks (ceļ potenci ... ;?)) )
Un uzaicini kādu sapņu meiteni (skaistumkaralieni, Nedotroška Vulgaris :)), skolasgadu mīlestību...) uz Rīgas Ritmiem. Kad vēl būs tik laba izdevība - džezs pats brauc pie Tevis! - Un tā ir mūzika, kas palīdzēs atsijāt sēnalas un diskoskuķus. Tikai pavēro,kĀ VIŅA ( :) ) klausās. Ja tā pat kā Tu, tad ar ritma izjūtu viss kārtībā un tā ir puse no uzvaras :) Tavā gadījumā - laulības, ja reiz tik nopietni... :))
Veritus
P.s. Pie velna, L., ja tas Tev izdosies, būs 1:0 Tavā labā! :))
 Fireta 2002-07-06 01:48:21.607 
 Laj, Tu pats esi atbildējis uz visu to, kas tev būtu jāzina. Viss ir tevī! Ja Tu būsi laimīgs, mīlošs un gatavs uzticēties un uzticēsies otram, daloties tajā, kas tevī ir tad viss būs ideāli! Atceries, ka laulība, līdz ar to arī ģimene ir sociāls institūts, kas izveidots kā vide, kurā optimāli audzināt bērnus un tas nenozīmē, ka zudīs kaislības un mīla ārpus ģimenes, būtiski kā uz to reaģēsi. Man patīk Perla teiktais, varbūt noderēs arī Tev: "Es esmu es un Tu esi Tu.
Es neesmu nācis šai pasaulē, lai piepildītu tavas gaidas.
Un Tu neesi nācis šajā pasaulē, lai piepildītu manas gaidas.
Ja mums lemts satikties, tad baudīsim to, ja nē, tad žēl..."
Lai izdodas! Fireta
 Veritus 2002-07-06 02:33:48.997 
 Š. - Tavas debesis par zemām - man elpas pietrūkst
Tavas rokas pārāk maigas
Un arī puķes mūžam nevīst
- - -
Tava mīlestība, kā zirnekļu tīkli
Mani ietin putekļos ... putekļos ...
- - -
A. - - Tu pati, nezinot ko gribi,
Prasi vasaru ziemas vidū
Sniegu vasarā
(un kad es Tev to pagādāju
Tu, kā allaž man saki to pašu - Tu saki man: “Nē!”)
Kādēļ mums abiem šajā spēlē tik muļķīgas lomas jāspēlē ?
- - -
Tev nav nekā tāda, ko būtu vērts pazaudēt
Tava vientulība tomēr mani nebiedē
Es eju pie Tevis, es sniedzu Tev roku
- Tikai nesaki: “Nē!”
Mums iedalīts šajā spēlē tā
- būs kopā jāspēlē
- - -
Tava nabadzība mani nebiedē
Kamēr vien būšu Tev vajadzīgs šajā pasaulē
neatbildi man: “Nē!”
Nav nekā tada, kā nevar būt
Ja tu nepaliec viens, ja tu aizmirsti vārdiņu “Nē!”
...
about
šovakar ...šonakt lāga nedzejojas.
Tvainojos un eju uz čučumuižu.
 mazais32 2002-07-06 09:29:50.810 
 Laj! Es tevi pilniiba saprotu ka tu juuties, man ir kautkas liidziigs. dotaja briidii veel tik taalu nav ka tev ,bet..... .es aceros muusu iepaziissanos ar manu nakamo sievu- tas bija tik romantiski. kamer mees bijam vienkarssi draugi viss bija savaadaak. kad aprecejamies sakumaa viss arii bija kartiibaa. apmeram peec gada kautkas mainiijas- bet kas?? ssobrrid atbildi es arii neesmu sanneemis. kautkas ir mainiijies, nav ka taja laikaa kad bijaam tikai draugi.katrs mees esam naakussi no savas ggimenes , katram ir bijusi sava audzinaasana. itka visu laiku iet dziives rutiina, visaadi darbi , visaadas skriessanas, bet es domaju ir uz briidi jaapstajas un jaapadomaa ko es varu dariit lai buutu savadaak!!!ai man te laikam sanaaca arii tikai taada filazofeessana, bet tas bija manas paardomas.
 Tifanija 2002-07-06 18:25:23.107 
 Medz but taa, ka cilveki savas problemas sadomaa...medz but visadi.
Ko nozime laimiga gimene?Manuprat, tapat kaa ar nelaimigajam gimeneem, katra laimigaa ir laimiga pa savam - vai nu taa butu iekshejaa harmonija, kas tur valda; vai tolerance, cienja, draudzigums savstarpejas laulato; bernu un vecaku attiecibaas....tachu, vertejot objektivi pasaule notiekoshos procesus, sliecos arvien vairak domat, ka laimiga gimene tomer ir un paliek IDEALS -neaizsniedzams, bet tads, uz ko var pacietigi tiekties vienmer... jo kas ir laime? - taa ir tikai tadaa nosacita izjuuta, kas nav ilgstosha..daudz vairak laika mes pavadaam, gaidot laimi, attiroties, grekojot un atkal no jauna uzsakot rinjkja danci....
un par saskanju piekritu iepriekshejo komentu autoriem - saskanja vai nu ir vai nav; tapec nevajag mocit otru cilveku, ja jums nav lemts saprast, pielagoties abpuseeji, labaak laist tadu prom, lai abi varetu atrast sev ko vairak piemerotu.
 duuda 2002-07-07 13:53:43.733 
 sirds lūst tūkstoš gabalos, vai kāds reiz spēs tos salasīt un salikt atkal kopā...
lasu un acīs asaras. cik patiesībā cilvēks var reizē būt laimīgs un nelaimīgs vienuviet. šobrīd ir diezgan pagrūti izstāstīt visu tik saprotami, kā to saprot prāts un sirds. nezinu vai diemžēl, vai par laimi, esmu tikai trešā persona... cik ļoti un no visas sirds vēlos palīdzēt, būt blakus, mierināt, dot savu mīļumu, apmīļot un acīs paskatoties, pasmaidīt - tā, kā to spēj cilvēks, kurš mīl. un tāda nu reiz ir tā cilvēka sirds - tā neprāto, bet vienkārši mīl... man tas lemts tikai domās, katru mirkli, minūti, stundu. neprātīgi smagi...
 astp 2002-07-07 15:22:53.967 
 nu nee - palasiiju komentaarus - zinat - laikam visa gjimenes dziive ir jaaiedala vairaakos apakshpunktos - vismaz manaa skatiijumaa (mosh atkal kaac pateiks profesionaalais kretiinisms utt...bet tad logjiski vat veidot secinaajumus un visos laukos pielikt +/-) sou...:

1) kaa katrs no cilveekiem saskata attieciibas ar otru
2) kas ir sho attieciibu pamataa (mineesim triviaalaakos iemeslus: nauda, sex, miilestiiba(btw - ljoti nenoteikts jeedziens, taadeelj pienjemsim ka piekjershanaas), izmisums ka kaadu gribas blakus, galu galaa - sabiedriibas normas vai kas taac)
3) cik aatri shiis attieciibas tiek veidotas
4) vide kuraa tas notiek (ljoti noziimiigi - katrai videi ir savi uztvershanas principi un normas jeb dziives uztvere)

nu iisteniibaa manaa skatiijumaa sanaak vairaaki p-ti kas veido attieciibas kopumaa - un kljuuda vienaa no p-tiem visu var sagraut

P.S. neesmu nekaac diplomeets psihalogs - sou nepaarmest - just tikai manas domas taas i :D :P~ :)))
 Ana 2002-07-08 16:38:18.357 
 Piekriitu Miss X. Un pievienoju veel sho: Patieshaam Lajs ir sapratis to, kas vinjam traucee dziivot, veidot laimiigu gjimeni un ljoti logjiski un preizi ir tas, ka vinjsh saak ar informaacijas iekraashanu - kas tad ir laimiiga gjimene?! Kaa mees varam zinaat kas ir aabols, ja neesam to redzeejushi, pagarshojushi, sadzirdeejushi (arii!), paostiijushi, visvisaadies izmeegjinaajushi? Katram cilveekam ir savs modelis/priekshstats par laimiigu gjimeni. Ja es neesmu ar to apmierinaats (vai arii gribu zinaat ko vairaak par to), es mekleeju, rokos, maacos, ciinos, daru. Nav gatavas receptes. Ir pasha ieksheeja sajuuta, atzinja. Ja arii otrai pusei taa dziljaakaa veelme ir taada pati - tad, peec manaam domaam, var uzskatiit, ka gjimene ir laimiiga.:) Kaa uzzinaat kas tad ir laimiiga gjimene? - kaut vai Miss X piemineetais riiciibas plaans. Manupraat tiiri laba info iekraashanas metode!.:)))
 piikstiite 2002-07-08 23:12:40.983 
 es vareetu pajautaat to pashu- kas ir gjimene. bet bez gjimenes tu nekas neesi, tev buus miiljaakaas, draudzenes, bet taa kaa gjimenee tev nebuus nekad. Tev paliek beerni kuriem tu esi vajadziigs, jo cits neviens tos neaizstaas. Tev paliek jaukas atminjas par bijusho bet vinjas ir veerts atgriezt. Tev ir sieva ,kura vienmeer buus tev blakus. Bet tas ir jaaprot saglabaat. Gjimene ir tas kas vajadziigs, tu reiz soliji miileet, soliiji buut vienmeer blakus. Un tas ir jaapilda, tikai taapeec, ka tu to cilveeku miileeji tad, tu to dariiji taapeec ka tu biji laimiigs. Tu radiiji laimi vinjai ,tu radiiji gjimeni, kuraa jaaaug laimiigiem beerneljiem. Ikreiz kad gribas paskatiities uz citu, aizej pie savas sievinjas apskauj un pasaki miilju vaardu, un tas tev atmaksaasies, jo sievinja sajutiis tavu miilestiibu. Ir jaabuut patiesam un atklaatam uz to balstaas arii daudz kas cits, tad tev uzticeesies, un tu vareesi uzticeeties. Gjimene ir jaaizkopj, taa lai tas buutu tavs balsts, un taa lai tu buutu balsts savai gjimenei. Es varbuut domaatu savaadaak, bet man ir tieshi taada pati sajuuta, bet man ir biijis daudz laika saprast to, ka gjimene tas ir pats sveetaakais. Un ja tu pats to nesargaasi, tad tu pats to pazaudeesi. Lai tev veicas. Sargaa, to ko dievinjsh tev ir devis, ko pats esi laimeejis shajaa dziiviitee. Sargaa to to ko pats esi uzceelis. Lai veicas.
 Jorgens 2002-07-09 15:22:06.467 
 Suminaati! Pirmo reizi seit! Ak, tagad esiet tik nopietni, bet kaa izsmeejaat Poeticu, kad vinai bija problemas ar diviem - draugu un drauga teevu? Starp citu, vai kaads zin, kur var vinu sastapt? Jorgens
 Veritus 2002-07-09 16:52:02.983 
 Draugu vai drauga tēvu?
 Cepums 2002-07-09 20:25:18.890 
 Cik dazjaadu viedoklju, domu un ideju... Manupraat gjimenes dziive var izdoties tikai un vieniigi tad, ja to nevis vienkaarshi grib... grib, kaa kautko, kas veel nav bijis, bet tieshaam tam esi gatavs. Gatavs ziedot sevi, savu dziivi un pat veseliibu cita labaa. Jaaasaka kaa ir... tas nav viegli, bet neskatoties uz to, tas ir mans sapnis, ko veelos piepildiit. Mans dziives moto ir normaala taa vaarda iistajaa noziimee - gjimene. Esmu ne tikai tam gatavs, bet arii par to ljoti biezji domaaju.

Tikai vieniigi gribeetu ieteikt tiem piedziivojumu mekleetaajiem vai mekleetaajaam... neljaujieties kaardinaajumaa un neprecieties tikai taa tusinja deelj... neprecieties pat arii tad ja esi palikusi staavoklii un zini, ka tam otram cilveekam tu neesi svariigaaka par pashu.
 Drusska 2002-07-10 15:39:12.247 
 Nu, nu... Tik ļoti "mugurkaulainais" Lajs pieraudājis visu pārdomu stūrīti, ka pil vien! Ideālās ģimenes veidotājs! Smiekli nāk! Taisni brīnos kā Tava mīļā sieviņa tik ilgi ir izturējusi visas Tavas citas sievietes. Jā, jā, Tev ir sava teorija - bērnībā Tev trūka mātes, tāpēc vajag daudzas sievietes (un vēlams vienlaicīgi). Brīnījos arī kā viņa samierinājusies un atbalsta Tavu uzskatu, ka pārgulēt ar sievieti ir tas pats, kas ar viņu papusdienot, lai gan viņai pašai nebija nekādas gribēšanas iesaistīties ar citiem vīriešiem, izņemot Tevi, arī pēc Tevis mudināšanas uz šādu rīcību. Varbūt Tev vajag atrast tādu pašu "pasistu" sievieti kā tu pats, lai Tev kādreiz dzīvē izveidotos laimīga ģimene! Apsveicami, ka tavai sieviņai beidzot cēlusies pašapziņa (varētu gandrīz aizsākt diskusiju par to cik pāridarījumus un pazemojumus sieviete ir gatava izciest no vīrieša, lai tikai nebūtu viena) un viņa beidzot izlēmusi tik vaļā no tāda kretīna kā Tu. Lai Tev, Laj, turpmāk izdodas!
 Abby 2002-07-11 11:48:29.857 
 Manupraat gjimene - taas ir maajas. Un maajas ne jau kaa telpa, bet kaa sajuuta - man tur ir labi, man tur gribas atgriezties. veseliigu gimeni var izveidot divi emocionaali veseliigi cilveeki, kuriem ir liidziigas dziives pamatveertiibas un apmeeram vienaada ieprieksheejas gimenes pieredze (vecaaku gimenes modelis), jo tad vinji viens otru sapratiis labaak. Var jau arii protams daudzas lietas izrunaat, bet biezhi darbojas taadas zemapzinjas lietas - pieredze, atminjas, ko nemaz nevar vaardos noformuleet.
Un veel - gjimene nevar buut bez miilestiibas - vispaarcilveesiskas, labestiskas attieksmes vienam pret otru, kaa vecaaki miil savus beernus, bezpretenziju (no seerijas - es vinju milu par to un to), miil un viss:)))
Es ticu, ka gimene ir iespeejama. Mana pirmaa gjimene izjuka. Bet tagad es zinu daudz vairaak par attieciibaam, par sevi, par to ko gribu, par miilestiibu, par viirieshiem. Es nezinu kad, bet man buus gjimene. kaut gan arii tagad man taada jau ir - es un mani divi beerni! Un mums ir maajaas, mums ir labi kopaa, mums ir miilestiiba, tradiicijas, vienotiiba un pleca sajuta un to mees realizeejam kopaa:)))
<< iepriekšējie [ rādu 20-40 kopā 92] nākamie >    pēdējie 10 >>

Pievienot komentāru
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji
Kliko šeit, lai reģistrētos.
Twitter Draugiem Facebook
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅