FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"Mentor" uzdotie jautājumi  [???]
Sekss - kāda ir Tava attieksme pret grupveida seksu?
Tāda pati, kā pret gumijlēkšanu, augstkalnu alpīnismu, u.t.t. - nav iebildumu pret tās lietas cienītājiem, bet pats nepiedalos! Varbūt pat biku noraidoša: palielināts partneru skaits = palielināts risks veselībai. Izteikti monogāmas attiecības ar pareizo partneri nemaz nav garlaicīgas!
2014-11-30 19:04
Kāds šogad ir Tavs pavasaris? :)
Sniegs izkusis, no zemes ceļas trūdu smarža. Jāņem grābeklis un lāpsta, jāiet pavasarim palīgā. Pavisam aizmirsu - kur nu bez kūlas dedzināšanas! (Pavasaris beidzies un tā vairs nav taisnība)
2013-08-04 11:26
Dzīve - kur Tu vēlētos dzīvot, ja varētu izvēlēties jebkuru vietu uz pasaules?
Antarktīdā. Es vēlētos būt Antarktīdas karalis un patvaldnieks. Nopietni! Galvenais kritērijs dzīvošanai tur, būtu nenosprāgt no bada, sala un vientulības. Skat. šeit: youtu.be/5w0Xy_6WIY0
2013-08-04 11:25
Izskats - Tavi iecienītākie parfīmi (smaržas)?
Esmu atturīgs smaržvielu lietošanā - iecienītākie «parfīmi» līdz ar to ir ūdens un ziepes. Kādreiz gadās uzliet sev Paco Rabanne Black XS vai Dzintara Lucky Number 10.
2013-03-08 23:50
Sabiedrība – nosauc piecus cilvēkus, kurus Tu apbrīno vai uzskati par varoņiem?
Pretjautājums - dzīvus vai mirušus? Bet izvēlēšos atbildēt brīvā stilā - apbrīnoju: Kombuļu Inesi par stulbumu, Lembergu par izveicību cīņā ar likumu, jautājuma uzdevēju par anonimitāti, VVF par nekaunību, sevi par to, ka esmu.
2013-03-08 23:40
Literatūra - kāda ir Tava mīļākā pasaka?
Uz šo brīdi varētu būt Dž. Orvela «Dzīvnieku Ferma». Vēl patīk A. Dimā «Divi Brāļi» un līdzīga latv. tautas pasaka «Raganas Apse». Nenolīdzami mīļas ir H.K. Andersena «Māte» un K. Skalbes «Kaķīša Dzirnavas». Tomēr nekas nespēj līdzināties pasakām, ko spēj sacerēt sievietes, lai aizdziedātu vīrieša ausis!
2013-08-04 11:22
Atpūta - vai Tev patīk ceļot? Kur esi bijis/-usi, kur vēlētos pabūt?
Ceļot patīk gan. Ārpus Eirōpas bijis neesmu, bet visvairāk vēlos pabūt tajos skaistajos Latvijas nostūros, kas manām acīm pagaidām gājuši secen. Pēc tam kaut vai uz citu galaktiku!
2012-11-23 01:48
Paradumi - Kādi ir Tavi iecienītākie ēdieni?
Mani iecienītākie ēdieni ir paša gatavotie, jo tos es baudu visbiežāk. Gardēdība arī netiek uzskatīta par grēku vai noziegumu.
2012-11-23 01:47
Dzīve - kas ir dzīves jēga?
Un šitādi jautājumi jāuzdod anonīmi? Es jūtu, ka «ielidošu» ar pareizo atbildi, bet manējā ir - dzīves jēga ir mīlēt. Bez gala un malas, reizēm arī bez prāta. Bez tam, otra dzīves jēgas puse ir domāšana. Brīdī, kad mēs pārstājam domāt, mēs mirstam. Īsi sakot, dzīves jēga nav kaut kas viens. Šis jēdziens ir salikts un sastāv no lietām un principiem, ko mēs katrs atzīstam par svarīgiem esam!
2012-12-11 02:15
Horoskopi - vai Tu tici horoskopiem?
Tikai tiem, kurus pats saceru!
Bet, ja nopietni, tad nāk prātā bērnības dzejolītis: «man patīk meli / tikai ne savi / un ne jau nu arī tavi / bet tie, kurus mēmais var kurlajam stāstīt / un kurlais tad beigtai žurkai klāstīt / lai beigtā žurka tos izdzirdusi / teic «paldies» un griežas uz otru pusi»
2012-07-10 22:55
Ja es Tev piedāvātu uzrāpties uz kāda no Rīgas māju jumtiem un vērot zvaigznes, kāda būtu Tava atbilde? :D
Atbilde būtu visnotaļ nenoteikta. Un stipri atkarīga no tā, cik pazīstams un uzticams tas piedāvātājs (visdrīzāk - piedāvātāja). :-)
Zvaigžņu vērošana uz Rīgas jumtiem pati par sevi šķiet sakarīga doma.
2014-03-01 23:42
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.