FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"cleanupboy" uzdotie jautājumi  [???]
Pie specialista esi mēģinājis iet un lūgt palīdzību?
Neesmu, šaubos, vai šo fetišu var izārstēt. Esmu ar to pilnībā samierinājies un uzskatu, ka man ir jādodas pretējā virzienā un tas jāizdzīvo.
2020-03-07 16:43
Ok, tu vēlies to pazemojumu - ragneša statusu. Bet vai tu pēc tam neatriebsies savai sieviņai? Nepazemosi ikdienā? Tā jau parasti ragneši to dara...
Sievai atriebtos tikai tāds vīrietis, kas ragus saņēmis negribot, kā ļoti nepatīkamu pārsteigumu. Taču tāds, kā es, kas to sieva burtiski lūgtos, par ragiem būtu laimīgs un sievu par to dievinātu.
2020-02-08 10:55
Cik reizes dienā izlaizītu savas sievas kājstarpi pilnu ar nēģeru spermu?
Tik reižu, cik manai sievai būs bijis sekss ar nēģeri - tas, ka ragneša sievai ir sekss, nozīmē, ka ragnesis ēdīs spermu. Es jau būtu laimīgs pēc iespējas biežāk.
2020-01-28 02:51
Attiecības - kas cilvēkos Tevī izraisa riebumu? Un kas vienkārši nepatīk?
Man nepatīk, ja vīrietim ir mazs loceklis un vāja erekcija, ja viņš kautrējas manu sievu paņemt priekšā, kamēr esmu klāt un vēroju, bet visvairāk man riebjas ja viņam nav tā vīrišķā instinkta ejakulēt pēc iespējas dziļāk iekšā viņas kājstarpē. Uzskatu, ka kārtīgam kuilim tā doma, ka ragneša sieva var palikt stāvoklī, ir nevis traucēklis, bet gan lielisks stimuls viņu piešļākt!
2020-02-15 18:09
Sabiedrība – nosauc piecus cilvēkus, ar kuriem Tu vēlētos satikties un parunāties?
Es vēlētos satikties un parunāties ar vīrieti, kuram ir palaimējies realitātē izdzīvot manu sapni būt par spermu ēdošu ragnesi. Labprāt viņu sīki iztaujātu, cik gan tas viss ir fantastiski... Īpaši interesanti būtu ar tādu, kas labprātīgi audzina brūnu bērniņu.
2019-11-23 08:45
Kāpēc Tev tik savdabīgas atbildes uz jautājumiem? P.s. Lugtum atbildi bez nēģeriem, sievām un nēģeru un sievas ģenitālijām.... :D
Jo mani tas ārkārtīgi uzbudina, es to ļoti vēlos un ceru, ka mana vaļsirdīgā atklātība iedrošinās atsaukties sievietes, kas vēlas tieši to pašu!
2019-12-27 23:57
Dzīve - kas Tavā izpratnē ir laime?
Manā izpratnē laime būtu attiecības, kurās mana mīļotā sieviete ar lielu baudu man liktu ragus, manu acu priekšā bez izsargāšanās kopotos tikai un vienīgi ar melnādainiem vīriešiem, un ar smīnu sabarotu mani ar nēģeru spermu, liekot man katru reizi pēc seksa izlaizīt tīru viņas piesmērēto, sāļi smakojošo kājstarpi. Laimes virsotne būtu paziņot radiem un draugiem, ka es būšu tētis, kad viņai puncis sāks briest aizvien lielāks un lielāks...
2020-05-29 10:14
Kino - kādas ir Tavas mīļākās filmas?
Manas mīļākās filmas ir pornogrāfija no Cum Eating Cuckold žanra. Tajā precētu sievieti bez prezervatīva kārtīgi izvālē spēcīgs nēģeris, un viņi abi apsmej viņas impotento vīru, kas tajā bezpalīdzīgi noskatās. Kulminācijā melnais baudpilni iztukšo savus pautus dziļi iekšā sievas kājstarpē, un tad viņas impotentais vīriņš akceptē savu kuces statusu, paklausīgi izlaizot sievas piesmērēto, sāļi smakojošo kājstarpi tīru. Īpaši patīkami ir tie video, kuros piedevām vēl tiek pieminēts grūtniecības risks, bet tādi diemžēl ir ļoti reti..
2020-02-11 09:14
Dzīve - kas ir dižākais, ko Tu šajā dzīvē esi paveicis?
Mans dižākais sasniegums dzīvē ir tas, ka esmu labprātīgi atteicies no vagināla seksa un pilnībā samierinājies ar to, ka esmu pilnīgs beta tēviņš un vairoties nespējīgs impotents, un ka mans liktenis ir būt ragnesim un no savas sievietes izlaizīt viņas mīļāko atstāto sēklu.
2020-05-24 09:27
Paradumi - cik bieži Tu lieto alkoholu?
Reti. Neprasās.
2019-08-08 05:09
Humors - pastāsti smieklīgāko anekdoti, ko Tu atceries?
Kad baltais zēns grib sagatavot nēģerim tā mīļāko našķi, viņš tam nopērk spainīti kraukšķīgu ceptu vistas spārniņu.

Kad nēģeris grib sagatavot baltajam zēnam tā mīļāko našķi, viņš ar savu resno, melno spermas stobru bez preža dzīvnieciski izdrāž baltā zēna sieviņu, līdz iztukšo savus uztūkušos pautus dziļi viņas precētajā pežā un sapilda to ar biezu, tumīgu nēģera spermu!
2019-11-03 18:44
Mūzika - kāda veida mūziku Tu klausies? Tavas mīļākās grupas/izpildītāji?
Kā mūzika manām ausīm būtu ritmiskie plakšķi, kad manas sievas dibens atsitas pret viņas mīļākā gurniem, un viņas maigā stenēšana no šīs baudas.
2020-01-23 07:22
Raksturs - nosauc vismaz trīs savas vissliktākās īpašības?
1. Dažkārt mana tieksme kārtīgi padarīt darbu pārvēršas sīkumainībā un pārspīlētā perfekcionismā, kur uz nevajadzīgām detaļām iztērēju daudz laika. 2. Dažkārt mana mierīgā nosvērtība pārvēršas vienkārši slinkumā, ka neko negribās darīt. 3. Dažkārt ļoti gribās panašķoties un izsūkt sulīgu nēģera spermas lādiņu no mīļotās sievietes kājstarpes, kaut gan prātīgāk būtu ieturēt diētu.
2020-01-23 06:27
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.