FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"cleanupboy" uzdotie jautājumi  [???]
Laikā,kad nēģeris censtos padarīt grūtu Tavu sievu, ko darītu Tu ?
Uzstādītu kameru, un tad gulētu apakšā un laizītu nēģera melnos pautus, lai viņam spēcīgāk noiet, un onanēdams gaidītu to brīdi, kad viņš tos iztukšos manas sievas neaizsargātajā pīzdā.
2024-06-12 23:56
Atpūta - vai Tev patīk ceļot? Kur esi bijis/-usi, kur vēlētos pabūt?
Nosacīti patīk, kaut arī katra ceļojuma patīkamākais posms ir tieši atgriešanās mājās. Esmu pabraukājies pa Eiropas tuvāko pusi, vēlētos pabūt kādā tropiski siltā zemē vai arī pie ļoti augstiem kalniem.
2024-02-09 00:17
Vai tev ir bijis aklais randiņš?
Jā, vienu reizi sensenos laikos, kad vēl gāju vidusskolā.
2023-05-05 08:10
Kā Tev šķiet, vai starp sievieti un virieti ir iespējamas pilnvērtīgas ilgtermiņa attiecības, ja viņa ir frigida, bet gatava to kompensēt citos veidos?
Ja pāris viens otru mīl tik stipri, lai spētu vienoties par kompromisiem zināmos jautājumos - ne vien par fizisku tuvību un baudu, bet arī par bērnu radīšanu, tad jā, viss ir iespējams.
2023-03-07 08:22
Vai vēlies būt mans kalps savā nevainības jostā?
Jā! Nevainības josta būtu lielisks aksesuārs pežlaizim, kas pats savu sievu vienīgi izlaiza un nekad nedrāž - būtu patīkami just, kā mans pimpītis bezpalīdzīgi uzbudinājumā pil caur krātiņu, kamēr Tevi manu acu priekšā drāž cits vīrietis.
2022-07-11 01:54
7 min lasīju un smējos par atbildēm un jautājumiem, vai pats arī smejies, jeb saglabā drūmu nopietnību?
Neteiktu, ka mana nopietnība ir drūma, bet visādi citādi atbildes ir pilnīgi nopietnas. Es tiešām ļoti vēlos būt spermu ēdošs ragnesis. Ja netici, vari uzdot vēl kādu jautājumu par tēmu un pārbaudīt. :)
2022-07-01 05:38
Kur lētāk varētu iegādāties hidaulisko eļļu ´´MGR 46´´ - traktoram tilpumā 20 L?
Vietējā Maximā droši vien nevarēs, internetā jāsameklē veikali, kas speciālizējas tādās precēs.
2022-04-28 06:29
Sekss - ko Tu nekad nedarītu seksā?
Pareizajā noskaņojumā es būtu gatavs darīt teju jebko, lai seksa partneriem sniegtu baudu, bet ir viens izņēmums. Es esmu impotents un labprātīgi pilnībā atteicies no vagināla seksa, tāpēc es pat necenstos savu peni iestumt sievietes vagīnā. Es deru tikai laizīšanai.
2022-01-31 23:39
Esi domājis par doku, lai saprastu, vai tas ir labojams, kas ar Tevi notiek, ka tas Latvijā nav pieņemami, Tavs dzīvesveids? Latvija ir maza...
Es sapni par šādu dzīvesveidu nespēju atmest un noteikti vēlos to realizēt, jo parastas standarta attiecības man vairs nespēj sniegt apmierinājumu un gandarījumu. Jā, apzinos, ka Latvija ir maza, tāpēc centīšos paturēt izklaides noslēpumā vai vismaz radiem un draugiem pārāk neafišēt, bet tas risks, ka citi var uzzināt, savā ziņā ļoti uzrunā. Ja sieva tā vēlēsies, es kā ragnesis būtu gatavs paciest arī publisku pazemojumu.
2021-12-21 05:41
Sev līdzīgos Latvijā ir retums, lai atrastu, varbūt Tev braukt ar sievu uz ārzemēm un tur piepildī savu sapni, kā arī dzīvot tur??
Nenoliegšu, ka esmu par to domājis, jo Latvijā nēģeri ir retums un diezgan liela eksotika. Bet sievu tomēr vēlos atrast tepat, tālāk jau kopā izdomātu, kā rīkoties, vai braukt laimi meklēt citur, vai arī izklaidēties ar vietējiem džekiem.
2021-12-21 05:34
Esi precējies?
Neesmu, vēl esmu savas īstās un vienīgās meklējumos.
2021-12-21 05:28
Tu esi garīgi slims?
Jūtos normāli, kāpēc jautā?
2021-12-12 20:25
Jā vai nē?
Uz tik minimālistisku jautājumu drīzāk piesardzīgs "varbūt"
2021-06-06 22:12
Attiecības - vai Tu varētu piedot partnerim krāpšanu? Cik reizes?
Jā, es ne tikai varētu, bet pat iedrošinātu, un tik reizes, cik vien mana partnere vēlētos. Es nekādā veidā neierobežotu savas mīļotās seksualitāti un ar lepnumu valkāšu viņas uzliktos ragus.
2021-04-08 21:34
Vēlmes diezgan īpatnējas! Vai domā,ka kādreiz tiksi pie līdzīgi domājošas sievietes?
Mjā, no katra džeka laikam nudien ko tādu nedzirdēsi.. Un jā, es tiešām ceru, ka kādreiz izdosies atrast savu īsto un vienīgo, ar kuru man vēlmes saskanēs it visā! Tikai vairums sieviešu jau sev pie sāniem grib kārtīgu veci, kas pats visu dara, nevis lupatu, kas tikai izlaiza pēc nēģera...
2023-03-14 22:32
Dzīve - kas ir dzīves jēga?
Dzīves jēga ir būt laimīgam, bet tas jau ir subjektīvi un katram savs. Vienam tas var būt gandarījums pelnīt pēc iespējas vairāk naudas un to tērēt, otram tas var būt piedzīvojums apceļot pasauli un apskatīt pēc iespējas vairāk interesantu vietu, trešajam tas var būt pazemojums skatīties, kā sieviņu kārtīgi izpiš un sapilda nēģeris, un pēc no viņas izjātās, smakojošās pīzdas atsūkt un norīt pēc iespējas vairāk nēģera spermas.
2022-07-01 05:27
Atpūta - ar ko Tu nodarbojies brīvajā laikā?
Brīvo laiku pavadu pie datora, intensīvi masturbējot un skatoties pornogrāfiju, kur nēģeris apaugļo baltādainu mauķeli, un viņas nožēlojamais ragnesis vīrs steidzīgi satīra pīzdu. Ir tik patīkami sevi iztēloties tā pazemotā lupatas vietā un izpilināt savu spermu uz grīdas!
2022-07-01 05:41
Sekss - Tava mīļākā un nemīļākā poza?
Mīļākā ir gulēt apakšā, kamēr sievu drāž pa suniskam, un tikmēr aplaizīt sievas klitoru un jākļa pautus! Tad arī ir vislabāk vērot, kā viņš beidz iekšā.
2020-10-14 19:56
Kas Tevi uzbudina vairāk! Sieviete,kas sūkā Tev, vai sieviete,kuru drāž cits?
Viennozīmīgi otrais variants. Es nevēlos, lai mana mīļotā man sūkā - orālais sekss ir jāveic tikai man. Bet vērot, kā sievu izdrāž cits, ir ārkārtīgi uzbudinoši, īpaši tad, ja viņš ir melnādains, beidz sievai iekšā pežā un liek man uzlaizīt visu spermu. Tāds reāli ir labākais sekss, kādu es vien varētu vēlēties.
2020-10-16 19:30
Pats savu bērnu nevēlies? Nevis brūnu,bet savu...
Es ļoti vēlos bērnus un ļoti gribu būt tētis. Grūtākais, ko bija akceptēt savā impotencē, bija tas, ka nekad nevairošos. Tas taču ir pašsaprotami, ka bērnus rada tas, kurš spermu pežā salaiž, nevis kas to izlaiza. Bet tagad esmu ar to samierinājies, ka mans liktenis kā pežlaizim ragnesim būs audzināt cita vīrieša uztaisītus bērnus kā savējos. Ir tik laba sajūta apzināties, ka es nekad nevairošos, un ka mana mīļotā sieviete šo baudu atvēlēs citam, ka kāds laimīgs nēģeris ar rūcienu un stipru spermas strūklu mani izdzēsīs.. es vēlos izgaršot to sāļo kaunu, kad viņš orgasmēs manā sievā, kā viņa pretīgā, resnā pimpja dēļ uzbriest manas mīļotās sievietes puncis, un es ar lepnumu audzināšu viņa brūno bērnu kā publisku apliecinājumu, ka es esmu ragus nesošs mīkstais!
2020-10-10 22:36
Kas ir grūtāk- izlaizīt,sakopt sievas kājstarpi pēc seksa ar nēģeri, un cerēt, ka sieva nepaliks stāvoklī, vai mainīt savus uzskatus par to kā vēlies izdzīvot savu seksuālo dzīvi.
Abi uzdevumi man būtu praktiski neiespējami. Bet pirmo vismaz ir patīkami darīt, pat ja tas ir bezjēdzīgi, kad nēģeris kārtīga pisiena kulminācijā iegrūž savu garo, melno pipeli iekšā līdz galam, un ar smīnu ejakulē tieši pie manas mīļotās neaizsargatās, auglīgās dzemdes kakliņa, un viņa mazie afrikāņu iekarotāji jau ir iekarojuši viņas balto olšūnu, lai cik daudz spermas es arī nebūtu atsūcis.. Bet es to tik un tā darīšu un izbaudīšu katru mirkli līdz kļūšu par patēvu mazam nēģerēnam, jo es tiešām esmu izvēlējies savu seksuālo dzīvi izdzīvot šādi!
2020-10-16 19:34
Ko esi gatavs darīt,lai sievieti darītu laimīgu?
Lai mana sieviete būtu laimīga, es vēlos ar viņu pavadīt savu brīvo laiku, sniegt viņai savu maigumu un mīļumu, kopā nodzīvot mūžu un izaudzināt bērnus, ļaut viņai pisties, ar ko vien viņa vēlēsies, un pats palikšu pilnībā uzticīgs un paklausīgi izlaizīšu pežu, kad vien viņa to vēlēsies.
2020-10-16 19:35
Sekss - cik gados Tu zaudēji nevainību?
Ja atmiņa neviļ, tad 20.
2020-08-18 20:14
Cik liels ir Tavs loceklis?
13 cm. Daudzi puiši vēlās, kaut tiem būtu lielāks. Es vēlos, kaut man būtu mazāks - ragnesim tā piestāv labāk :D
2020-08-08 22:02
Vai Tu esi domājis kāpēc tevi saista šāds attiecību modelis?
Jā. Tāpēc, ka būt spermu ēdošam ragnesim ir ļoti pazemojoši, tas reizē tas ir arī ļoti, ļoti, ļoti uzbudinoši - vērot, kā sievu izdrāž un apsēklo cits, un pēc tam izlaizīt viņas pežu tīru reāli ir labākais sekss, kāds vien var būt tādam impotentam mazohistam kā man. Un protams, tā arī ir vienīgā kontracepcija, kādu esmu pelnījis..
2020-10-21 06:09
Sekss - cik seksa partneri Tev ir bijuši līdz šim?
Divas sievietes.
2020-08-08 21:27
Vai sabiedrība ir nosodoša pret tavām vēlmēm? Kā sievietes mēdz tevi uztvert? Un vīrieši? Ja nosoda, tad kā tu par to jūties?
Bieži vien ir nosodoša, bet drīzāk vienaldzīga. Sieviešu reakcija parasti ir kaut kas starp neizpratni un līdzjūtību, vīriešiem daudz nerakstu un tāpēc īsti nezinu. Man ļoti patīk, ja dāma izvērsti un argumentēti pastāsta, kāpēc uzskata mani par lupatu - tādas ziņas ļoti patīkami un uzbudinoši lasīt, jo nevaru vien nepiekrist. Normāli vīrieši paši drāž savas sievas, nevis kā lupata tikai izlaiza viņas pežu pēc nēģera :)
2022-07-01 05:31
tā ir tikai viena sieviete, vai vairākas, kurai vēlētos būt padevīgs? Vai ir izdevies kādu/ -das jau satikt, kas ir atsaucīga tavam fetišam?
Jā, vienai, savai dzīves partnerei. Esmu sastapis dažas dāmas, kas ar interesi apspriež šo tēmu, taču ticies un izveidojis attiecības gan vēl neesmu. Visas jau vēlas sev blakus kārtīgu veci, nevis lupatu pežlaizi, kas tikai izlaiza citu veču atstāto spermu un ar prieku audzinātu cita bērnu.
2021-01-28 08:19
Vai neesi apsvēris domu kļūt par geju?
Nē. Es nedomāju, ka to var tā izvēlēties un par kaut ko pēc paša gribas kļūt. Lai arī es gribu no sievas pežas regulāri izēst spermu un gan pirms, gan pēc pisiena atsūkāt katra jākļa pimpi, taču sievietes ķermenis mani uzrunā daudz vairāk un attiecības un ģimeni vēlos tikai ar sievieti.
2021-01-28 08:13
Kādai ir jābūt Tavai sievai,kura piekristu tādam attiecību modelim? Respektīvi - kāds ir Tavas sievietes tips?
Grūti teikt, man nav īsti sava tipa. Vizuāli man ir svarīgi, lai simpatizē ne tikai sievietes seja, bet arī peža (kā pežlaizim tas man ir ļoti, ļoti svarīgi), un ļoti patīk, ja raksturi un intelekti ir gana saskanīgi, lai nebūtu lieka rīvēšanās par niekiem. Ļoti novērtēju, ja smejas par maniem jokiem.
2021-01-28 08:21
Pie specialista esi mēģinājis iet un lūgt palīdzību?
Neesmu, šaubos, vai šo fetišu var izārstēt. Esmu ar to pilnībā samierinājies un uzskatu, ka man ir jādodas pretējā virzienā un tas jāizdzīvo.
2020-03-07 16:43
Ok, tu vēlies to pazemojumu - ragneša statusu. Bet vai tu pēc tam neatriebsies savai sieviņai? Nepazemosi ikdienā? Tā jau parasti ragneši to dara...
Sievai atriebtos tikai tāds vīrietis, kas ragus saņēmis negribot, kā ļoti nepatīkamu pārsteigumu. Taču es tāds neesmu, es pavisam labprātīgi vēlos būt ragnesis. Es sievai ragus burtiski lūgtos, un par tādiem būtu laimīgs. Un jo spēcīgāk viņa mani pazemos, jo vairāk es viņu dievināšu, katru reizi pēc viņas mīļākajiem izlaizīdams tīru viņas izpisto, sāļi smakojošo maukas pīzdu.
2020-07-03 08:01
Cik reizes dienā izlaizītu savas sievas kājstarpi pilnu ar nēģeru spermu?
Tik reižu, cik manai sievai būs bijis sekss ar nēģeri - tas, ka ragneša sievai ir sekss, nozīmē, ka ragnesis ēdīs spermu. Es jau būtu laimīgs pēc iespējas biežāk.
2020-01-28 02:51
Attiecības - kas cilvēkos Tevī izraisa riebumu? Un kas vienkārši nepatīk?
Man nepatīk, ja vīrietim ir mazs loceklis un vāja erekcija, ja viņš kautrējas manu sievu paņemt priekšā, kamēr esmu klāt un vēroju, bet visvairāk man riebjas ja viņam nav tā vīrišķā instinkta ejakulēt pēc iespējas dziļāk iekšā viņas kājstarpē. Uzskatu, ka kārtīgam kuilim tā doma, ka ragneša sieva var palikt stāvoklī, ir nevis traucēklis, bet gan lielisks stimuls viņu piešļākt!
2020-02-15 18:09
Sabiedrība – nosauc piecus cilvēkus, ar kuriem Tu vēlētos satikties un parunāties?
Es vēlētos satikties un parunāties ar vīrieti, kuram ir palaimējies realitātē izdzīvot manu sapni būt par spermu ēdošu ragnesi. Labprāt viņu sīki iztaujātu, cik gan tas viss ir fantastiski... Īpaši interesanti būtu ar tādu, kas labprātīgi audzina brūnu bērniņu.
2019-11-23 08:45
Kāpēc Tev tik savdabīgas atbildes uz jautājumiem? P.s. Lugtum atbildi bez nēģeriem, sievām un nēģeru un sievas ģenitālijām.... :D
Jo mani tas ārkārtīgi uzbudina, es to ļoti vēlos un ceru, ka mana vaļsirdīgā atklātība iedrošinās atsaukties sievietes, kas vēlas tieši to pašu!
2019-12-27 23:57
Dzīve - kas Tavā izpratnē ir laime?
Manā izpratnē laime būtu attiecības, kurās mana mīļotā sieviete ar lielu baudu man liktu ragus, manu acu priekšā bez izsargāšanās kopotos tikai un vienīgi ar melnādainiem vīriešiem, un ar smīnu sabarotu mani ar nēģeru spermu, liekot man katru reizi pēc seksa izlaizīt tīru viņas kājstarpi. Laimes virsotne būtu paziņot radiem un draugiem, ka es būšu tētis, kad viņai puncis sāks briest aizvien lielāks un lielāks...
2020-08-09 00:43
Kino - kādas ir Tavas mīļākās filmas?
Manas mīļākās filmas ir pornogrāfija no Cum Eating Cuckold žanra. Tajā precētu sievieti bez prezervatīva kārtīgi izvālē spēcīgs nēģeris, un viņi abi apsmej viņas seksuāli mazspējīgo ragnesi vīru, kas tajā bezpalīdzīgi noskatās. Kulminācijā melnais baudpilni iztukšo savus pautus dziļi iekšā sievas kājstarpē, un tad viņas impotentais vīriņš akceptē savu kuces statusu, paklausīgi izlaizot sievas piesmērēto, sāļi smakojošo kājstarpi tīru. Īpaši patīkami ir tie video, kuros piedevām vēl tiek pieminēts grūtniecības risks, bet tādi diemžēl ir ļoti reti..
2020-08-09 00:43
Dzīve - kas ir dižākais, ko Tu šajā dzīvē esi paveicis?
Mans dižākais sasniegums dzīvē ir tas, ka esmu labprātīgi atteicies no vagināla seksa un pilnībā samierinājies ar to, ka esmu pilnīgs beta tēviņš un vairoties nespējīgs impotents, kas der tikai orāla seksa sniegšanai un ka mans liktenis ir būt ragnesim, no savas sievietes izlaizīt viņas mīļāko atstāto sēklu un audzināt citu vīriešu bērnus.
2021-01-28 08:25
Paradumi - cik bieži Tu lieto alkoholu?
Reti. Neprasās.
2019-08-08 05:09
Humors - pastāsti smieklīgāko anekdoti, ko Tu atceries?
Kad baltais zēns grib sagatavot nēģerim tā mīļāko našķi, viņš tam nopērk spainīti kraukšķīgu ceptu vistas spārniņu.

Kad nēģeris grib sagatavot baltajam zēnam tā mīļāko našķi, viņš ar savu resno, melno spermas stobru bez preža dzīvnieciski izdrāž baltā zēna sieviņu, līdz iztukšo savus uztūkušos pautus dziļi viņas precētajā pežā un sapilda to ar biezu, tumīgu nēģera spermu!
2019-11-03 18:44
Mūzika - kāda veida mūziku Tu klausies? Tavas mīļākās grupas/izpildītāji?
Kā mūzika manām ausīm būtu klausīties, kā nēģeris piš manu sievu - patīk tie ritmiskie plakšķi, kad manas sievas dibens atsitas pret viņas mīļākā gurniem, un viņas maigā stenēšana no šīs baudas. Un, protams, arī viņa rūkšana, kad viņš sāk ejakulēt pežā.
2022-07-01 05:34
Raksturs - nosauc vismaz trīs savas vissliktākās īpašības?
1. Dažkārt mana tieksme kārtīgi padarīt darbu pārvēršas sīkumainībā un pārspīlētā perfekcionismā, kur uz nevajadzīgām detaļām iztērēju daudz laika. 2. Dažkārt mana mierīgā nosvērtība pārvēršas vienkārši slinkumā, ka neko negribās darīt. 3. Dažkārt ļoti gribās panašķoties un izsūkt sulīgu nēģera spermas lādiņu no mīļotās sievietes pežas, kaut gan prātīgāk būtu ieturēt diētu.
2022-07-01 05:33
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅