FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"karma" uzdotie jautājumi  [???]
......... ko nepateici, kāpēc aprāvās rakstītais????
Upss, izrādās neietilpa viss mans rakstudarbs...Tātad, turpinājums seko....Nesen kaut kur lasīju un kam es personīgi piekrītu - "Dārgie vīrieši, jums varbūt liekas, ka sievietes sagaida no jums tikai mašīnu, naudu un dāvanas. Bet tā īstā sieviete vēlēsies jūsu uzmanību, atklātību, rūpes un to, ka viņa ir jūsu prioritāte!"
2019-09-01 10:21
Ko tik simpātiska sieviete dara šajā vietā? Vai tiešām tik jaukai būtnei jabūt vienai? Es gan neatteiktos būt Tev blakus...... :)
Vispirms paldies par komplimentu, ja tie nav tikai glaimi....Cilvēkiem vispār nav jabūt vieniem, vienīgi, ja viņi paši to vēlas. Kas vainas šai vietai? Attieksme pret šo portālu veidojas no tā, ko katrs pats vēlas un uz ko piekrīt. Izvēle vienmēr ir paša ziņā. Manas vēlmes var palasīt profilā, ja nav slinkums lasīt. Vai bailēs no atteikuma, Jūs uzdevāt jautājumu anonīmi? Vīriešu galvās ir vieni stereotipi - izskatīga sieviete nav brīva, šeit ir tikai izklaižu vieta, sievietes meklē tikai princi baltā zirgā, sieviete nav cilvēks, visas ir raganas u.t.t. Ja dzīves laikā netiek vaļā no savas pagātnes un visā vaino tikai otru, tad visu laiku dzīvē ienāks tikai tādi, kamēr savu aizvainojumu nepārvarēsiet. Mani pārsteidz tas, ka vīrietis gados vēl joprojām nav sapratis, ka lielākā daļa sieviešu ir sajūtu cilvēki. Viss ir atkarīgs no tā, kādas emocijas izraisa vīrietis un ne jau tā izmaksātā kafijas tasīte......tā saruna pie tās tasītes rada, jeb nerada vēlmi turpināt. Nesen kaut kur las
2019-09-01 10:16
Sabiedrība – nosauc piecus cilvēkus, kurus Tu apbrīno vai uzskati par varoņiem?
Nevaru nosaukt 5-cus, jo katrā ir kaut kas tāds, ko varu apbrīnot. Varoņi ir tie, kuri savu egoismu, savu dzīvi, pat dzivību spēj nolikt malā, lai palīdzētu, glābtu citu un šādu cilvēku Latvijā ir ļoti daudz.
2019-07-28 11:27
Kā jūties, pēc komentāra pieredzes apmaiņā, ko kāda izteica: "....žetons karmai par visaugstāko muļķību koncentrāciju komentā."?
Normāli, vienkārši neņemu vērā. Cilvēki ir dažādi, domas dažādas, katram sava morāles nostāja, sava pieredze, savas vēlmes. Cilvēki jau spriež pēc sevis, katru, kam cita nostāja, jeb viedoklis, netaisos pārliecināt par pretējo. Neieciklējos uz man nenozīmīgiem cilvēkiem un situācijām. Lai tak viņa domā ko grib, mani tas neinteresē. :D
2019-07-12 11:34
Vai tev ir nozime dzimumlocekla izmeram?
Pēc uzdotā jautājuma, secinu, ka uzdevējam ir komplekss ar kuru nespēj tikt galā, respektīvi, dzīvības un nāves jautājums. Neviens un nekas nav perfekts un ideāls, tas pirmkārt. Otrkārt, vai tad tādas tēmas būtu jāapspriež ar nepazīstamiem cilvēkiem?
2019-07-08 11:20
Humors - pastāsti smieklīgāko anekdoti, ko Tu atceries?
Ar anekdotēm es uz Jūs, man tās pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā.
Iz dzīves, šodien profila statistikā viena vīrieša anketā izlasīju ko viņš vēlas un ļoti sasmējos. Viņš raksta:"...sievieti, kurai nekad nesāp galva". Tā vien niezēja pirksti uzjautāt, vai nav mēģinājis iegādāties gumijas lelli, jo tai tik tiešām galva nekad nesāpētu? Parādiet man vienu cilvēku, kam nekad nav sāpējusi galva.
Paradoksāli, bet šis kungs, pat nenojauzdams izdarīja sev "lāča pakalpojumu", jeb antireklāmu, jo ja sievietei sāp galva, tad secinājums viens......gultā, jeb kā mīlnieks viņš ir "0"......
2019-08-27 21:23
Kāds ir Tavs vīrieša ideāls?
Sāksim ar to, ka cilvēks nevar būt ideāls, ne vīrietis, ne sieviete. Kāds vīrietis piesaistītu manu uzmanību? Šis būtu jautājums uz kuru es varētu mēgināt atbildēt. Viņam pirmkārt būtu jāprot parūpēties par sevi un mitekli, kurā mājo, jo uzskatu, ka tādā vecumā jau nu vajadzētu būt patstāvīgam. Viņam ir jamīl un jāciena sevi (nejaukt ar narcismu un egoismu), jo kā viņš izturas pret sevi, tā viņš izturēsies pret citiem. Viņam nav jābūt mačo un princim uz balta zirga ( šis mīts manuprāt ir vīriešu izdomāts, lai tikai attaisnotu, savu nepatstāvību, nevīžību pret sevi un vietu kur dzīvo). Principā arī auguma cm nav nozīmes, ja vien viņš nejūtas neērti, kad uzvelku augstpapēžu kurpes. Un pats galvenais, lai klapē visās jomās.
2019-07-06 20:26
jā apakšveļu:) mmm noteikti arī string dupsīts izskatītos sexy!:) un kas šobrīd mugurā?
Tiešām gribi zināt?!!!! Nu saturies "puikiņ" Tev ir beigas!!!!! Tev tulīt pāries vēlme uzdot jautājumus!!!! Flaneļa pidžamma. :D
Ne re, cik jauki, pazudi kā nebijis! Kā lai savādāk ar Jums "puišeļiem" tieku galā? Un kas man mugurā pašlaik, tā jau ir mana privātā lieta, Tu par to vari tikai sapņot. Lūk tā "dēliņ".
2019-07-06 17:14
string vai šortiņi? kas labāk patīk pašai?
Laikam tomēr "šortiņi", ja biji domājis apakšveļu, jo uz iesauļota ķermeņa, neatklājot visu, tie izskatās daudz seksīgāki......
2019-07-06 16:12
Vai tiešām Jūs savā vecumā naivi ticat, ka kāds vecis vēlas nopietnas attiecības??? :D
Vecis nevēlas nopietnas attiecības, es pilnībā šim apgalvojumam piekrītu. Es vēlos iepazīties ar Vīrieti un viņš gan vēlēsies nopietnas attiecības.
Atļaušos izskaidrot atsķirību.
Vecis - sievieti uztver tikai un vienīgi kā seksa objektu savu instinktu apmierinašanai, viņam vajadzīga kalpone.
Vīrietis - sevi redz kā cilvēku un arī sievieti uztver kā cilvēku.
2019-06-22 15:51
Atpūta - kā Tu parasti pavadi piektdienas vakarus?
Vienīgā atšķirība no pārējām darba dienas vakariem ir tikai tā, ka nākamā diena ir brīvdiena. Vēlētos, ja tāds būtu, to pavadīt kopā ar savu mīļoto vīrieti.
2019-03-05 21:37
Atpūta - ar ko Tu nodarbojies brīvajā laikā?
Nav nekas konkrēts, bet nodarbes vienmēr sev atrodu, gan radošas, gan spotiskas, gan pavadot laiku ar saviem mīļajiem cilvēciņiem. Ļoti patīk atrasties pie dabas, vērot jūru, saulrietu............
2019-03-03 12:08
Horoskopi - vai Tu tici horoskopiem?
Neticu! Tās visas ir muļķības, man nekad horoskops nav piepildījies. Mans raksturs ir tik pretējs manai horoskopa zīmei. Mana darba kolēģe, kura pēc horoskopa ir auns, tāpat kā es, saka, ka es nu nemaz neatbilstu savai zīmei. Tā kā mīlīši, tas ir viens fufels.... ;)
2019-02-03 16:49
Vai tu tici karmai?
Jā, ticu. Zināms, ka latvieši bija pagāni un mūsu senči zināja karmas likumus, tikai dēvēja to savādāk. Par to liecina, piemēram, "ko sēsi, to pļausi", "kā sauc, tā atsaucās", "mīli un cieni otru, kā sevi pašu". Gudram un tādam, kas saskata tālāk par savu degungalu pietiks ar vienu "grābekli", bet tam, kas pieradis vainot visās likstās citus cilvēkus, politiķus, valsti tie "grābekļi" būs oi cik daudz, visa dzīve paies vienos "grabekļos"!!!!!! Katrs pats esam atbildīgs par savām domām, rīcību un savu dzīvi, jo izvēli mēs izdarām paši.
2019-01-05 14:30
Atpūta - kuros klubos/bāros Tevi var sastapt visbiežāk? Kāpēc tieši tur?
Laikam jau nekādos, jo visus klubus ir pārņēmuši jaunieši un cilvēki vecumā līdz 40.
Tā kā es neesmu šlāgeru cienītāja, tad man diemžēl manā vecumā nav klubs, kuru varētu apmeklēt un paklausīties to ko es vēlos un kas man patīk.
2018-12-25 22:32
Attiecības - kādas īpašibas otrā cilvēkā Tu vērtē visaugstāk?
Atklātība un godīgums. Neviens cilvēks nav pelnījis, ka viņam melo. Pašcieņa (nejaukt ar egoismu un augstprātību), ja tā piemīt cilvēkam, tad viņš nekad otru nepazemos. Beznosacījuma mīlestība. Kaut kā tā. :)
2018-12-25 22:21
Sports - vai Tu nodarbojies ar sportu, ja nodarbojies, tad ar kādu?
Profesionālajā līmenī noteikti nē, bet braukāju ar velosipēdu, daudz staigāju,vasarā katru vakaru eju nopeldēties pirms miega. Vienu brīdi apmeklēju sporta zāli.
2018-09-23 11:10
Ja noķertu zelta zivtiņu un būtu tikai viena vēlēšanās, ko Tu gribētu zivtiņai palūgt?
Satikt savu vīrieti, kuram es būti tik pat ļoti vajadzīga, kā viņš man...........
skan naivi - vai ne???????
Bet kāpēc liegt sev sapņot.....un ja nu tomēr manā dzīvē tāds ienāk
2018-09-23 11:17
Sekss - ko Tu labprāt gribētu pamēģināt seksā?
Jautājums no cilvēka, kurš vēlas palikt anonīms.......Tu gaidi atbildi???
Veltīgi........atbilde arī ir anonīma....... :)
2018-03-10 07:38
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.