FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"allldis" veikums interešu grupās
tēmas komentāri «-interešu grupas
 Tēma: Dvēseles, atsaucas!  Grupa: Māksla
 allldis komentārs: Sveiciens Jaunajā Gada te visiem! Mani interesē dažadi mākslas veidi, visvairak mūzika. Mūzika man liekas maksla, kas stav pāri visam mākslām, cienu arī visas citas radošās izpausmes,īpaši tēlotājmākslu, glezniecību un kino. Šodienas laikmetīgā māksla gan izreisa ļoti pretrunīgas un pat nereti negatīvas emocijas!
Tēmas ierosinātājai "Laveriai" saku paldies par uzaicinājumu šai tēmā, bet gribu pajautāt, kapēc savā iepaz. anketā ar tik labu inteliģentu sākumu, nobeidzi ar tik nepieklajīgi jēlu un prastu teikumu?!
(2020-01-07 03:31)
 allldis komentārs: Paldies Laveria par atb.! Gan nesapratu, kāpēc publiski anketā atbildēji vienam nekauņam?! Nu labi, tas tā. Par "G.M.Kristo" ir uzņemtas lieliskas filmas, gan ar romāna varonim vislīdzīgāko Žanu Marē galv. lomā, gan ar Ž.Depardjē, gan ar vēl dažiem maz pazīstamiem fr.aktieriem, ja tas Tevi interesē! (2020-01-10 03:41)
 allldis komentārs: Čau Laverij! Grāmatas parasti ir dižākas par filmām, piekritu Tev pilnībā! Bet E.Dantesa aprakstam tomer Ž.Marē atbilda visvairāk, par Mersedesu var strīdeties, jo gramatā viņas izskats maz pieminēts. Ja Tev tīk romantiska rakstura kino, tad iesaku arī no vecajam "Parmas klosteri" ar izcilo Žerāru Filipu galv. lomā.Arī viņa "Fanfans Tulpe" ar toreiz uzlēcošo jauno, skaisto zvaigzni Dž.Lolobridžidu galv.lomās. (2020-01-14 03:08)
 Tēma: Vajadzīgs domubiedrs-mākslā  Grupa: Māksla
 allldis komentārs: Doma laba, paldies par ideju! Bet kādā tieši mākslas jomā Tev ir interese, ko tieši Tu pati gribētu darīt vai jau dari?A (2018-03-08 02:34)
 Tēma: ELO Time  Grupa: Vecās Roka Leģendas
 allldis komentārs: Pardon, bet vai kāds var ko pateikt par grupu "Masquarade"? (2016-09-18 01:57)
 Tēma: Pārdod divpusīgu Ģērmaņa gleznu!  Grupa: Māksla
 allldis komentārs: Hmm,ja reiz pārdod,tad kur gleznas apraksts (gads,tēma,izmērs,materiāls, kādā tehnikā un kurš no Ģērmaņiem?),kur cena? (2016-07-21 21:39)
 Tēma: pike†s - šmike†s  Grupa: PPS Politisko Paranoiķu Sekta
 allldis komentārs: Paldies par aicinājumu! Bet fiziski nevarēšu, pie tam antiņglobālisti, kā tos tautā sauc tik ļoti atgādina kremļa projekta subjektus (vadības līmenī),ka tas nerosina nekādu entuziasmu ar tiem biedroties! Tad jau L.Grantiņa Tribunāls un J.Piņņa NA ir daudzkārt sakarīgāka, arī LLB I.Druļļa vadībā utt.

Ac
A.
(2015-12-10 02:10)
 Tēma: Vai iespējams izmēzt komunistu mēslus Latvijā?  Grupa: Politika un sabiedrība
 allldis komentārs: Arī te pilns ar komunistu atraugām un to pakalpiņiem!Ja šie draņķi justos stabili,tad nevajadzētu tik cītīgi degradēt tautu-jaunatni, gremdēt valsti ekonomiski,izglītības jomā, finanšu utt. un tā nelīstu pakaļā kremlim un Briselei, kā piemēram TUA izsniegšsnā,nelegālo migrantu uzspiešanas ziņā un perverso praidu un to nāves kulta aizstāvībā.
Un tas pierāda,to, ka šie atkritumi baidās, ļoti baidās jo zina, ko rijuši un kas par to pienākās un pienāks agrāk vai vēlāk!
(2015-11-01 01:30)
 allldis komentārs: Latviešu nacionālisti it mūsu tautas zieds, godīgākie un nesavtīgākie savas valsts patrioti! Nevajag arī temudžošos kremļa pakalpiņus saukt savus iefiltrētos kolaborantus, latviskos vārdos dēvētos atkritumus par nacionālistiem,kādi ir papilnam arī NA vadībā! Īsts nacionālis ar to atšķiras, ka nezog, nemelo un nebaidās teikt patiesību,tāpēc nav vadībā, netiek reklamēts 4.maija kliķes TV ekrānos un pērkamo žurnālu, avīžu slejās! Un kad tauta masveidīgi vienosies kopīgai rīcībai ar šādiem cilvēkiem, viss būs LV sakārtojams! (2017-07-01 01:36)
 allldis komentārs: patriots 2017-12-16 21:05
Vispirms jāatbrīvojas no komunistiem,un čekas darboņiem,Visvairāk ir NA un Saskaņā,pēc tam seko ZZS,un beidzot Vienotībā,vistīrakās JKP un KPV,27.g.notiek valsts līdzekļu piesavināšanos lielos izmēros,piem.ar Rigas domes pozicija partijām
--Jā,niks labs,bet teksts un mērķi gan nē!Tikai svešo trollis var vienādot savu Saskaņu ar NA,kuras programma ir vislatviskākā un partijas cilvēki patrioti un vislatviskākie,neskatoties uz okupantu 28 gadus ilgušo iespēju iefiltrēt arī tur dažus kangarus vadībā.
(2018-12-11 02:24)
Rādu no 1 līdz 10 (kopā 18) nākamās >>
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.