FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"Karofine" veikums interešu grupās
tēmas komentāri «-interešu grupas
 Tēma: Unikāls piedavajums - ekoloģisku upeņu pašlasīšana  Grupa: Psiholoģija
 Karofine komentārs: vai līgums ar Maximu nojuka? Nav brīnums, jo tās cenas, kādas jūs gribat ir daudz par augstām. (2013-07-24 18:09)
 Tēma: Pāķi v. rīdzinieki  Grupa: Psiholoģija
 Karofine komentārs: NEVAJAG UZTVERT TIK TIEŠI. PĀĶIS IZSENIS IR BIJIS SUGASVĀRDS, KURŠ VAR TIKPAT LABI VAR BŪT ATTIECINĀMS UZ rĪGĀ AUGUŠU UN DZIMUŠU. (2012-08-14 15:17)
 Tēma: Paskatieties lūdzu šo un padomājiet vai vajadzētu mūsu meitas vakcinēt pret dzemdes kakla mistisko vēzi
http://www.e-mistika.lv/ -Melu pandēmija
 Grupa: Veselība, skaistums
 Karofine komentārs: Es personīgi neatbalstu vakcinācija, it īpaši tās, kuras tiek veiktas tieši mūsdienās. Vēzis nav infekcijas slimība un to neierosina vīruss. Var no iekaisuma pāriet vēzī, bet pati pote ir pret, kaut kādu mistisko vēža vīrusu, kas patiesibā nepastāv.Visticamāk, ka tas ir negodīgs farmācijas biznes un ir labi zināms, ka farmācijas kompānijas un ražotnes ir viens no visienesīgākajiem pelņas veidiem, jo var spekulēt uz cilvēku neziņu. Bet nobaidīt ar slimībām nav grūti pat izglītotas un gudras ļaužu masas. (2010-11-14 00:35)
 Tēma: Patiesība vai meli???  Grupa: Psiholoģija
 Karofine komentārs: Nezinu, kā tas ir tagad, bet 95.gadā novinnēju ļoti lielu summu, tepar Rīgā stacijas tunelī uz momentloto. Es biju vienīgā tāda, par mani vēl rakstīja avīže. Vairāk gan nekad, neko neesu vinnējusi un loterijas bļtes sen jau vairs nepērku. (2010-10-24 18:07)
 Tēma: Kāda pēc Jūsu domām ir labākā 2010. gada drāma?  Grupa: Drāmas
 Karofine komentārs: Nav vēl tādas. (2010-10-24 18:09)
 Tēma: Ko vēlas sieviete un ko vīrietis spēj viņai dot?  Grupa: Psiholoģija
 Karofine komentārs: Sieviete vēlas to pleca sajūtu, drošību un mīlestību. Ja vīrietis to spēj nodrošnāt, tad tas jau ir ļoti daudz. Tas ir pamats veiksmīgām attiecībām. Nenoliedzami arī sievietei ir jāspēj dot, ne tikai ņemt, lai būtu harmonijā. (2010-10-21 23:54)
 Tēma: Esat dzirdejushi vai piedzivojushi pashi, ka psihoterapija ir palidzejusi?  Grupa: Psiholoģija
 Karofine komentārs: Labi psihoterapeti un labi psihologi ir LV ļoti maz. Cik ir tādu, kas strādā ar biheivuāro terapiju? Uz pirkstiem var saskaitīt, bet ir iedarbīga, bet grūta, prasa daudz ieguldījumus un zināšanu no psihoterapeita. Ļēna pelņa, bet penīt viņi grib ātri.:)) (2010-10-26 19:49)
 Tēma: Vai iespējamas ilgstošas partnerattiecības, ja sievietes un vīrieša pašvērtējums, pašapziņa būtiski atšķirās.  Grupa: Psiholoģija
 Karofine komentārs: Nekas labs no šādām attiecībām nav gaidāms, jo loģiski rodas jautājums, kāpēc vienam no partneriem ir zema pašapziņa, kas ir, kā likums komplektā ar kompleksiem. Ja partneris, kuram ir zems pašvērtējums, ilgstoši nespēs turēties līdzās savam pašapzinīgajam draugam, tad tā būs mocība un abiem. Gudrs partneris un draugs palīdzēs ciņā ar kompleksiem, bet, ja nesaprotošs, tad iedzīs partneri vēl dziļākos kompleksos un tad jau tāda savienība nebūs līdzvētīga pašos pamatos, bet mokoša kopā būšana, kam nez vai paredzēts ilglaicīgs mužs. (2010-10-22 02:09)
Rādu no 1 līdz 8 (kopā 8)
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.