FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"pukje23" veikums interešu grupās
tēmas komentāri «-interešu grupas
 Tēma: Vai iespējamas ilgstošas partnerattiecības, ja sievietes un vīrieša pašvērtējums, pašapziņa būtiski atšķirās.  Grupa: Psiholoģija
 pukje23 komentārs: Jā,ja kopā veido līdzsvaru dzīves situācijās,viens otru ciena,atbalsta un pārī valda patiesa mīlestība. (2010-09-21 15:45)
 Tēma: Skirsanás.  Grupa: Psiholoģija
 pukje23 komentārs: Skumji,bet tā diemžēl notiek.Aizbrauc,zvans tā ir tikai balss,bet izrunāties skatoties meitenei acīs,tās ir pavisam citas emocijas,pasaki kā tu jūties.Nešaudi sevi un nevaino meiteni,jo tā var būt pavisam savādāka situācija nekā tu to saskati.Redzot draudzeni tu pats visu sapratīsi un kļūs vieglāk,neskatoties uz sarunas iznākumu.Lai veicas. (2010-08-12 23:17)
 Tēma: Sen nav bijusi kāda nopietnāka tēma. Šoreiz par fizioloģiju un dejošanu. Viss no dzīves.  Grupa: Dejošana
 pukje23 komentārs: Man šķiet tā,ja abi partneri tiešām skaisti dejo tā nenotiek, bet ja dāma pavedinoši dejo,tā var gadīties bet tad arī abiem šī situācija jāatrisina un no deju zāles jāiziet abiem.Tad dāma var arī atgriesties atpakaļ. (2010-08-02 21:57)
 Tēma: Temperatūra un asfaltētais ceļa segums.  Grupa: Ātrums
 pukje23 komentārs: Šajā karstumā asfeltētais ceļa segums ir mīksts un vietām slīd,tā kā jābūt uzmanīgiem ar ātruma izvēli.Šī sānslīde ir pilnīgi savādāka nekā ziemā uz ledus. (2010-07-13 20:39)
 Tēma: Kā jums patīk šī ideja? Vai būs atbalsts pasākumam?  Grupa: Dejošana
 pukje23 komentārs: Puiši,laižam uz Tērveti 25.jūlijā (2010-07-07 20:17)
 Tēma: Kad dabūju, ko tik ilgi gribēju, vairs to negribu. Tas ir normāli?  Grupa: Psiholoģija
 pukje23 komentārs: Ir ļoti jauki ja tev ir labs draugs,bet nevienmēr īstais lai dzīvotu kopā.Pēc dabas esmu tieša un tāpēc es noteikti runātu par šo situāciju,jo tu nevari zināt kā jūtas puisis.Runājot par jūtām,mēs labus draugus arī mīlam,protams savādāk bet ne sliktāk kā mīļotos.Katrā ziņā ja jums abiem ir bijušas jūtas tad viņas nekur nepazudīs,dzīvošana kopa tas ir cits dzīves posms,ja abi to vēlēsieties tiksiet pāri,bet ir jāizrunājas. (2010-07-07 12:42)
 Tēma: kaa tas naakas, ka maatei par katru cenu gribas "atsist" meitai kavalieri. Kas taa par novirzi?  Grupa: Psiholoģija
 pukje23 komentārs: Es domāju tas nav nopietni,varbūt pārlieku liela uzmanības izrādīšana.Nu ja tas izrādās savādāk-tad kas tas par čali? Pastāv taču gimenes mīlestība,nevis konkurence.Mēs atbalstām savus bērnus nejau lai sāpinātu bet palīdzētu. (2010-07-06 19:24)
 pukje23 komentārs: Varbūt mēgināt mātei sameklēt kadu labu draugu,jo tas process ir krietni ieildzis (2010-07-06 20:49)
 pukje23 komentārs: Ko par to saka vīrs?Varbūt tas "klikšis"jārada no vīra puses, varbūt viņa jūtas vientuļi... (2010-07-06 21:05)
 Tēma: Eksistenciālās bailes.  Grupa: Psiholoģija
 pukje23 komentārs: Katram cilvēkam no kaut kā ir bail,ja kāds apgalvo ka viņam nav bail,viņš zaimo pats sev.Kas attiecas uz pirmo - varu teikt ka tās nav bailes,bet gan atsevišķu cilveku kompleksi, no kuriem ir jāatbrīvojas.Par otro varu piekrist iepriekšējam komentāram,tas vairāk attiecas uz īsteni ticīgiem cilvēkiem.Par trešo runājot - tās nav tik daudz bailes kā satraukums,nav jau ko baidīties, ir jādzīvo,bet mēs uztraucamies par notiekošo.Kas attiecas uz ceturto - no nāves baidās visi,katrs savā konkrētā situācijā,varbūt ne tik daudz par to kā tas ir, bet par nepaspēto...
Veidosim savu dzīvi tā,lai mazāk jabaidās, lai tās netraucē būt laimīgiem!
(2010-07-06 13:43)
Rādu no 1 līdz 10 (kopā 12) nākamās >>
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.