FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"Naktsbrauceejs" veikums interešu grupās
tēmas komentāri «-interešu grupas
 Tēma: LAMININE  Grupa: Veselība, skaistums
 Naktsbrauceejs komentārs: Labu laiku atpakaļ izpētĪju,pats par sevi nav slikts produkts TIKAI NEŽĒLĪGI DĀRGS.Pie kam ne uz burkas ne citur nav norādīts sastāvs gramos! Mārketings par šo produktu ir pamatīgi uzpūsts.Es saņēmu visu to pašu par daudzreiz mazāku naudu un noteikti ne sliktākā kvalitātē!!! (2013-10-30 14:25)
 Tēma: Zīdainis nomira ar vēzi.Neticami.Nereāli.Bet vakar tas notika radu ģimenē.Kāpēc?  Grupa: Veselība, skaistums
 Naktsbrauceejs komentārs: Diemžēl tā notiek arī ar maziem bērniem.Iemesls ir jāmeklē vecākos,dabūja no vecākiem kaut ko ar ko jaunizceptā imūnsistēma netika galā.Tas nebūt nenozīmē ka vecākiem jāskrien pārbaudīties uz onkoloģiju,bet par savu veselības stāvokli gan būtu stingri jāpiedomā.Nupat Viļņā bij seminārs ´´Par tiesībām būt vecākiem´´,kurā tika runāts par iemesliem kāpēc ir dažādas veselības problēmas gan vecākiem ,gan maziem bērniem.Skāra arī onkoloģiju bērniem. Tika sniegta arī vērtīga informācija,kā laist pasaulē un izaudzināt veselu un dzīvespriecīgu jauno paaudzi.
Statistika par onkoloģijas kā arī par nieru un aknu problēmām bērniem,Baltijas valstīs ir graujoša.Šķiet kādam tas ir izdevīgi ka tā notiek.Patieso statistiku jau klaji nekur nepublicē,kā arī nekur,valstiskā līmenī neapmāca jaunos vecākus kā no šīm problēmām izvairīties.Manā skatījumā tas ir genocīds pret tautu, jo veicamie profilakses pasākumi ir tikpat elementāri kā izpucēt zobus.Šīs lietas vajadzētu mācīt jau skolā.
(2013-10-01 07:41)
 Tēma: Veselīgi mati vasarā  Grupa: Veselība, skaistums
 Naktsbrauceejs komentārs: Royal Botanica sērijas šampūns un kondicionieris labi pasargā no vides ietekmes,kā arī dod mirdzumu un apjomu.Par matu pašu veselību jārūpējas no iekšpuses,no ārpuses tas nav iespējams.Iepazīstot mata struktūras uzbūvi tas ir viegli saprotams.Daudzas lietas par šampūniem un citiem matu kopšanas līdzekļiem ir tikai mīti un mārketinga triki.
Ja interesē vairāk - raksti.
(2013-07-11 21:44)
 Tēma: Svara samazinasanai un jaunibai http://youtu.be/-UmVr19PHiQ
http://luchara.SBCMovie.com
Skype:Luchara9
 Grupa: Veselība, skaistums
 Naktsbrauceejs komentārs: Papētiju,tas no sērijas ´´pārtraukšu lietot-viss atgrīzīsies pa vecam´´.Piepucējot ādas virskārtu iegūsi it kā labāku ādu,taču iekšēji nekas nemainās un par nomestiem gadiem tāds pašapmāns.Par svaru tas pats,var ´´dedzināt´´taukus un būs arī efekts,ja pārtrauksi to tas atgriezīsies ar uzviju.Svara korekcija ir ļoti smalka un kompleksa lieta un pārāk strauja svara zaudēšana ir pamatīgs mīnuss veselībā.Ja vēlies uzzināt kā reāli nomest 10-15 gadus,gan izskatā,gan sajūtās,gan pēc bioloģiskiem parametriem-raksti,varu pastāstīt.TO NEVAR PANĀKT AR VIENU UNIVERSĀLO SUPERKAPSULU UN SMĒRĒJOT UZ ĀDAS TO KO PATIESĪBĀ JĀAPĒD! (2013-05-15 15:18)
 Tēma: Celulīts. Vai arī vīriešiem mēdz būt celulīts?  Grupa: Veselība, skaistums
 Naktsbrauceejs komentārs: Jasmīn,VĪRIEŠIEM TIEŠĀM CELULĪTS NEVEIDOJAS!!! Tādas nu reiz ir mūsu fizioloģiskās atšķirības. Ja vēlies mierinājumu,tad paveries visapkārt un pavēro cik vīrieši ar ``spoguļa slimību ``. Ja godīgi,nepazīstu nevienu kas ar to lepotos vai būtu par to ļoti priecīgs. Šai kaitei laikam krēmi pat vēl nav izdomāti,lai gan arī pretcelulīta krēmi ir cīņa ar vējdzirnavām. Ja netiek novērsti iemesli,tad var smērēties līdz kapa malai...! (2011-11-17 20:33)
 Tēma: Līdcietība ir nepilnīgā mīlestība.Vai krieviski "Sostradanie eto ljubovj k nesoveršennomu"  Grupa: Filozofija
 Naktsbrauceejs komentārs: Līdzjūtība-tas ir viens no mīlestības izpausmes veidiem.Diez vai bez mīlestības līdzjūtība var būt patiesa.
Nepiekrītu ka līdzjūtība izpaužās tikai pret nepilnību!!!
(2011-11-16 14:36)
 Tēma: Ūdens - dzīvības nesējs  Grupa: Dzīvs Ūdens
 Naktsbrauceejs komentārs: Gadiem jau dzeru dzīvu ūdeni ar ideālu struktūru,tādēļ man nav jāiet meklēt dzīvus nepiesārņotus avotus,man tāds ūdens ir pieejams gandrīz jebkur,kur vispār ir pieejams vienkārši tīrs ūdens.Ūdenim,cilvēka organismā,ir jābūt lādētam negatīvi un arī dzeramajam ūdenim tāpat.Ja oksidēšanās/reducēšanās potenciāla(ORP) rādītājs ir negatīvs-dzīvs ūdens,ja pozitīvs-miris ūdens.Varbūt mēs runājam par dažādiem potenciāliem,bet ORP rādītājs ir tieši tas ,kas nosaka ūdens potenciālo enerģiju.Cilvēka šūnai piedzimstot ORP rādītājs ir -100mv,bet kad šis rādītājs noslīd zem -40mv,šūna vienkārši iet bojā.Ar ūdeni ir vienkārši:negatīvi lādēts ūdens mums atdod enerģiju,bet pozitīvi lādēts-atņem! (2011-02-26 00:19)
Rādu no 1 līdz 7 (kopā 7)
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.