FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"straggler" veikums interešu grupās
tēmas komentāri «-interešu grupas
 Tēma: Valonija  Grupa: Ceļošana
 straggler komentārs: 10.-19. augustā paredzēts brauciens uz Valoniju - Beļģijas franciski runājošo dienvidu daļu. Valonijā, atšķirībā no "plakanās" Flandrijas, ir pavisam cita ainava - Ardēnu kalni, neparasti līkumainās upes ar stāvām klintīm krastos, skābaržu meži. Seni vēsturiski cietokšņi un pilis, interesantas mazpilsētiņas - katra ar savu, neatkārtojamu šarmu. Un vēl - beļģu alus - tas ir īpašs stāsts! Apmeklēsim arī senu alus darītavu. Brauksim ar 8+1 busiņu, vēl ir dažas brīvas vietas, pievienojieties! (2012-03-25 18:48)
 Tēma: Ukraina  Grupa: Ceļošana
 straggler komentārs: Ukraina ir diezgan liela. kāds maršruts? Lūdzu iesp. detalizētu informāciju! (2011-06-16 17:57)
 Tēma: Ceļojums pa Ukrainu  Grupa: Ceļošana
 straggler komentārs: Kas tad tur būs svarīgāks - pats ceļojums vai "izklaides" ar ceļabiedru? (2011-05-07 16:32)
 Tēma: Roma. Maijs. 3 dienas.  Grupa: Ceļošana
 straggler komentārs: Nu nesaprotu es šos "skrējējus"... Ja jau reiz braukt, tad uz SAPRĀTĪGU LAIKU, lai tiešām spētu kaut ko sakarīgi apskatīt un arī apjēgt! Nu, bet tās ir tikai manas domas, I am sorry... (2011-03-07 10:42)
 straggler komentārs: Nu, nevajag jau uzreiz apvainoties! Ja ceļojumam atvēlēts tik īss laiks, tas jo īpaši rūpīgi jāsaplānu, izdomājot, kam atdot prioritātes un ko verētu apskatīt citā reizē. Aizej uz "Jāņa sētas" karšu veikalu Elizabetes ielā un apskaties tur uz vietas visus iespējamos ceļvežus par Romu. Nav jāpērk, bet turpat sev atzīmē, ko vajadzētu redzēt, kas pašai šķiet būtiskākais. Apmēram tā, lai veicas! (2011-03-07 11:58)
 straggler komentārs: Un vēl. Ja galvenais ir lēti pārgulēt, tad labāk uzreiz googlē ieraksti "cheap hostels in Rome", nevis "booking". Lētākais ko atradīsi, būs gulta 4-6 vietīgā hosteļa kopējā istabā ar 2-stāvu gultām par 20 EUR. Protams, jāizdomā arī vidējais aritmētiskais starp attālumu no centra (sk. "map") un cenu. (2011-03-07 12:09)
 Tēma: Vai pazīstat Valoniju?  Grupa: Ceļošana
 straggler komentārs: Daži man jautāja: Kas tas ir? Tas nemaz nav tik tālu un tas ir ļoti interesants vecās Eiropas nostūris, kas Latvijas ceļotājiem ir maz pazīstams. Daudzu uzskats par Beļģiju ir - eirobirokrātu apsēsta, plakana un garlaicīga zeme, kurā dzīvo čurājošais puisītis. Bet Beļģija ir arī Valonija (valsts dienvidu daļa), kurā runā franču valodā un kur ir ainaviskie Ardēnu kalni, seni vēsturiski cietokšņi un pilis, iespaidīgas līkumainu upju ielejas un savdabīgas senas mazpilsētas un ciemi, katrs ar savu neatkārtojamu šarmu. Ja tas jūs interesē, augustā būs 12 dienu ceļojums uz Valoniju. Rakstiet! (2011-03-05 14:45)
 straggler komentārs: Pasākums notiks 3.-14. augustā (12 dienas, izmaksa Ls 350 + papildus izdevumi maksas apskates objektos (cietokšņi, pilis, nobrauciens pa upi u. c.). Ja gribat zināt detaļas, atsūtiet savu e-pastu, nosūtīšu. (2011-03-05 16:12)
 straggler komentārs: Nav tā, ka esmu ļoti pārsteigts par samērā mazo interesi par Valoniju. Dažas kundzītes painteresējās un viss. Latvieši nepazīst Valoniju, tā nu tas ir. Bet vai tiešām visā šajā lielajā cilvēku skaitā, kas te, OHO apgrozās, nav neviens riktīgs vecis, kurš gribētu nobaudīt izcilu alu? Tāds ir tikai tur! (2011-03-17 14:55)
Rādu no 1 līdz 9 (kopā 9)
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.