FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"bifidobacilis" veikums interešu grupās
tēmas komentāri «-interešu grupas
 Tēma: Praktiski  Grupa: Sekss
 bifidobacilis komentārs: Būtu bezgala traki, ja bez priekšspēles ķertos klāt. Lai gan rodas iespaids,ka šeit arī ir tikai priekšspēles 😇 (2019-08-25 18:01)
 Tēma: Vai mežā nodarboties ar seksi ir likumīgi?  Grupa: Sekss
 bifidobacilis komentārs: .... nu,ja tas ir mežsargs, tad jau pasargās no visa un visiem...

:D
(2017-12-15 13:52)
 Tēma: Kāda nodarbe vislabāk var aizstāt seksu?  Grupa: Sekss
 bifidobacilis komentārs: pievienojos viedoklim, ka sekss ir neaizstājams :) (2017-11-23 16:05)
 Tēma: pastāstiet kādu kuriozu gadījumu no savas seksuālās pieredzes :)  Grupa: Sekss
 bifidobacilis komentārs: Šis bija labs :)
izklausās līdzīgi vienam stāstam, ko zinu. Tas gan nav no manas pieredzes, bet nu labi..
vakarā klubiņā džeks iepazīstas ar meiteni, un viņas brāli, aiziet pie tā džeka uz dzīvokli.. brālis ilgi sēž un neiet projām.. ar lielām pūlēm brālis tiek aizvadīts prom.. tad jau it kā nupat viss būs un tā.. iekāpj gultā... Nākošā rītā pamostās džeks, skatās, meitene blakus, un viņš saprot, ka iepriekšējā vakarā līdz lietai netika, bet nekādīgi nevar atcerēties, kas bija par iemeslu.. Darīts, domāts, ķersies pie lietas.. roka slīd arvien zemāk un zemāk.. un tad viņš saprot, ka tur ir nevis neskūts, bet nekad neskūts.. kaut kā tur tas viss bija un izbija, bet nu līdz darīšanai tik un tā netika..
(2017-03-08 17:26)
 bifidobacilis komentārs: viņa nebija nekāda jaunā, un veca arī nebija.. bet nu tāds vēl nebija bijis piedzīvots.. (2017-03-08 17:55)
 bifidobacilis komentārs: cilvēki jau ir dažādi un dažādi uzskati par intīmo higiēnu.. (2017-03-08 17:56)
 bifidobacilis komentārs: to jau tikai Bifidobacilis zin.. (2017-03-09 13:30)
 bifidobacilis komentārs: :D :D (2017-03-09 14:14)
 bifidobacilis komentārs: tas bija jau tālākā pagātnē, bija līgo nakts, lauku balle, ejot ar džeku caur parciņam atradās pļaviņa, kur divas siena kaudzes.. vienā jau uzdzīve notika pilnā sparā, bet mēs tā kā iekārtojāmies otrā, ks atradās nedaudz tālāk.. kas jau nu uz to brīdi bija- laikam jaka tika paklāta apakšā, lai nav gluži uz zemes jāguļās, tad nu kaut kā tur tās lietas notikās, un viss it kā labi, bet beigās izrādījās, ka tam puisim ceļgals bija konkrēti sadzelts ar nātrēm, un viņam sūrstēja tā, ka bija grūti pārvietoties, un viņš kliboja.. atpakaļceļā satikām draugus, un šie vaicāja- kas tad noticis, ka jāklibo.. es neatceros, ko viņš tur atbildēja, un kā tur tas izbeidzās.. (2017-03-09 14:26)
 bifidobacilis komentārs: atceros vēl vienu reizi, kad braucu uz laukiem ciemos pie puiša, ar kuru jaunībā bijām tikušies. Viss bija baigi jauki- karsta vasaras diena, saulīte cepina, ielietojam grādīgos dzērienus, un viss jauki.. tad viņa kaimiņš atnācis ciemos piesprucis pie glāzītes saka- nāciet uz pirti! tikko izkurināju! Darīts, domāts, puisis jau priecīgs, ka tiekam divatā uz pirtiņu un nu tikai viss būs.. noģērbjamies, ejam iekšā.. sēžam.. saskatāmies.. it kā ju jauki.. atbraukt no Rīgas uz laukiem un pasēdēt pirtiņā, bet kaut kā sasodīti karsti, šmigucis vēl arī bēniņos pulsē.. sēžam, sēžam.. tas džeks saka- nu, davaj, vajag nodarīt to lietiņu- abi sasvīduši, lipīgi, karsti.. gaisa nav.. elpus it ciet.. nekas nesanāk.. nomocījāmies kādu laiciņu.. beigās puisis izskrēja no pirtiņas ar frāzi:es vairs nevaru, man ir sūdīgi.. (2017-03-09 14:34)
Rādu no 1 līdz 10 (kopā 16) nākamās >>
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.