FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"Kontiki" veikums interešu grupās
tēmas komentāri «-interešu grupas
 Tēma: Pārgājiens apkārt Monblānam.  Grupa: Ekstremālā ceļošana, pārgājieni
 Kontiki komentārs: Varbūt kādam (-ai) interesētu pievienoties man ceļojumā uz Franciju un pārgājienā apkārt Monblānam augustā?! (2018-07-14 22:49)
 Tēma: HI-TEC inventārs.
Labprāt saņemtu, zinošāka par mani, skatījumu par Rimi akcijas guļammaisiem un tūrisma matraci. Pašam - ne silts, ne auksts, bet priekš bērniem - šīs lietas ir jēga iegādāties? Jau iepriekš pateicos par atbildi!
 Grupa: Laivošana
 Kontiki komentārs: Viss jau atkarīgs no tūrisma veida, sarežģītības, sezonas un konkrētu maršrutu īpatnībām. Neprecizējot situāciju, nevar dot konkrētu atbildi!
Tomēr, ja līdz šim ar tūrismu nav bijusi puslīdz nopietna saskarsme, tad lielu naudu sākumā nav ieteicams ieguldīt. Tāpēc, viegliem nedēļas nogales pārgājieniem siltā laikā, var derēt Jūsu minētais inventārs. Bet nu HI-TEC inventārs gan tas nav!
(2016-03-13 01:26)
 Tēma: Anglija-Irija .....vai kads ir braucis ar savu transportu un nevaretu padalities vairak?????  Grupa: Ekstremālā ceļošana, pārgājieni
 Kontiki komentārs: Vai tad braukšana ar savu mašīnu pa īrijas. Anglijas ceļiem ir uzskatāma par ekstremālu ceļošanu?! (2015-05-21 22:32)
 Kontiki komentārs: Man zināms ekstrēms bija pirmā diena Austrālijā, kad uzsāku braukšanu ar nomas mašīnu Melburnā. Pēc tam, divas nedēļas un ~7500 km pa Austrālijas, ceļiem gan neuzskatu par ekstremālu ceļošanu.
Šovasar plānoju ar kajaku vienā piegājienā nobraukt no Nidas līdz Ainažiem pa jūru - tas jau nu gan būs zināms ekstrēms!:)
(2015-05-23 16:32)
 Tēma: Dilstoss meness  Grupa: Astroloģija
 Kontiki komentārs: Noteikt brīdi no kura Mēness kļūst dilstošs ir ļoti vienkārši - jau gadsimtiem ilgi jebkurā kalendārā publicē Mēness fāzu maiņas brīžus, Tātad: no jauna (tukša) Mēness fāzes brīža līdz pirmā ceturkšņa brīdim - ir augošs Mēness pirmā ceturkšņa periodā. No pirmā ceturkšņa brīža līdz pilnmēness brīdim - augošs Mēness otrā ceturkšņa periodā. No pilnmēness brīža līdz trešā (pēdējā) ceturkšņa brīdim - dilstošs Mēness trešā ceturkšna periodā. No trešā (pēdējā) ceturkšņa brīža līdz jauna (tukša) Mēness brīdim - dilstošs Mēness ceturtā ceturkšņa periodā.
Tātad janvārī Mēness sāka dilt 5.janvārī 6:53 un tas turpināsies līdz 20.janvārim 15:14. Ja pieņemam ka pilnmēness ietekmes periods ir nepilna diennakts uz abām pusēm no pilnmēness fāzes brīža, tad droši var pieņemt ka diltošs Mēness sākās 6.janvārī. Tāpēc ir pareizs iepriekš minētais apgalvojums par 10. un 12.janvāri kā dilstoša Mēness datumiem.
Vispār jau mani izbrīna, ka nu jau vairākus gadus diezgan daudzi astrologi, nepareizi traktē Mēness fāzes un to izpausmes periodus....:(
(2015-01-17 19:48)
 Tēma: Ko nokluse par meness otro pusi-,bet runa tikai par to ,kura vienmēr paversta pret zemi?  Grupa: Astroloģija
 Kontiki komentārs: Šī jau gan nav astroloģijas tēma!
Bet neko jau nenoklusē - pirmo reizi Mēness neredzamo pusi nofotografēja jau 1959.g. Pēc tam, gatavojoties nosēsties uz Mēness, NASA precīzi kartografēja abas Mēness puses. Arī PSRS to ir darījusi un nekas īpašs šajā ziņā nav. Sazvērestību teoriju bīdītāji jau gan, protams, kaut ko var bīdīt!
(2015-01-06 14:46)
 Kontiki komentārs: Nu un - kāda jēga no šīm fotomontāžām?! Starp citu, visas amerikāņu Mēness ekspedīcijas nosēdās Mēness redzamajā pusē!
Vēl jau gan ir gudrinieki, kuri kvēli apgalvo un pierāda ka amerikāņi nemaz uz Mēness nav bijuši!
(2015-01-07 14:09)
 Tēma: SAULE  Grupa: Astroloģija
 Kontiki komentārs: Mums nekas nav jādomā un vēl jo mazāk jāklausās ko domā nekompetenti cilvēki, krāpnieki vai manipulatori! Pilnīgi pietiek ar astronomu viedokli! Bet neko īpašu pēdējās dienās neesmu manījis. (2013-10-10 01:03)
 Tēma: Rīta/vakara Venera un Merkurs  Grupa: Astroloģija
 Kontiki komentārs: Tad ir nepareizi mācīts....:(
Ir tieši otrādi: ja planētai ir vairāk grādu nekā Saulei, tad vakara planēta, ja mazāk - rīta planēta!
(2013-07-30 00:33)
 Tēma: Kur uztaisit  Grupa: Astroloģija
 Kontiki komentārs: Astro.com viss ir precīzi. Svarīgi vienīgi pareizi datus ievadīt - šī iemesla dēļ varbūt atšķīrās ZET dati no astro.com. Atšķirības māju novietojumā un platumā var būt saistītas ar izvēlēto māju sistēmu. Biežāk ir Placidus, bet var būt arī Koha, Vēlova un citas sistēmas. (2013-01-31 15:31)
Rādu no 1 līdz 10 (kopā 55) nākamās >>
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.