FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"Klarine" veikums interešu grupās
tēmas komentāri «-interešu grupas
 Tēma: Izmirstošā suga.  Grupa: Grāmatu lasīšanas pulciņš
 Klarine komentārs: Labvakar! Es domāju, ka nav tik traki. Vienkārši, visi esam ļoti aizņemti un nav iespējams arī dalīties ar visu, kas tiek izlasīts.
Es pati lasu ļoti daudz. Mana mīļākā lasāmviela gan ir detektīvi, bet lasu arī cita veida literatūru. Lai atslēgtos no darba, kas man ir saistīts ar nopietnu sfēru- finansēm- reizēm, arī lasu kaut ko tādu, ko aizmirstu jau pēc piecām minūtēm.
Domāju, ka jēga ir dalīties ar domām par labām grāmatām.Viena no labākajām grāmatā, kuru es esmu izlasījusi, ir izcilā igauņu rakstnieka Jana Krosa "Stūrgalvības hronika" - pirmais vēsturiskais romāns par XVI g.s. sarakstītās Livonijas hronikas autoru Baltazaru Rusovu - dzīvesstāsts. Izcila literatūra, teicams tulkojums. No sirds iesaku!
(2018-01-09 17:32)
 Klarine komentārs: Manā grāmatplauktā arī ir Gunas Rozes grāmata "101.kilometrs" - padomju kauna zona un Noras Ikstenas "Mātes piens".
Abas grāmatas iesaku izlasīt, jo tās ir spēcīgas. N.Ikstenas "Mātes piens" mani aizskāra ļoti personīgi, jo arī es izaugu, mākslīgi barota - neēdot mātes pienu.Kopīga vienojoša skaudra pieredze ar grāmatas autori .
(2018-01-12 20:58)
 Klarine komentārs: Ja neiet pie sirds latvieši autori, tad iesaku izlasīt Viljama Bērtona Makormika grāmatu "Ļeņina harēms". Par Ļeņina harēmu" tika dēvēts latviešu sarkano strēlnieku pulks.
Pati grāmata ir par Kurzemes baltvācu muižnieku dzimtu, kura visu pamet un bēg no agrāk tik paklausīgo kalpu naida pēc asiņainajiem 1905.gada notikumiem. Dzimtas dzīve sagriežas ar kājām gaisā.
Tā nav latviešu autora grāmata , bet viss ir saistīts ar un ap Latviju.
(2018-01-13 21:10)
 Tēma: Rīgas Jaunais teātris - Uldis Tīrons "Pēdējā Ļeņina eglīte"  Grupa: Teātris
 Klarine komentārs: Izrāde ir sirreāli reāls murgs par cilvēku, kurš ir 1917.gada Krievijas revolūcijas jeb apvērsuma autors un padomju valsts dibinātājs, pārvērsts par komunistu kulta svēto govi, un kuram pieminekļi bija uzslieti katrā pilsētā, ciemā un brīvā kaktā, kā arī par eglīti, kuru Ļeņins īsi pirms nāves esot sarīkojis apkaimes bērniem.
Ak, eglīte - viss, kas tur notiek, man lika iekšēji novaidēties. Patosa pilnā deklamācija, šausmīgā soļošana ar izbļāvieniem- ierindas skate!!! Jaunieši smējās, bet es kļuvu pelēka, klusa un dusmīga , aiz niknuma, ka man tas viss bija pašai viss jāpiedzīvo .
V.Daudziņa atveidotais Ļeņins ir pārtapšanas mākslas šedevrs - ģeniāli. Izrādē Ļeņins ir jau bērna prātā , atbrīvojies no pēdējām saprāta paliekām , neprognozējams un traģisks. Bet paceltā roka mani vajāja vēl pāris naktis , liekot atcerēties bērnībā dzirdētos šausmu stāstus par sarkanajām, melnajām un baltajām rokām.
Kur vēl latviešu strēlnieki Ļeņina apsardzē un čekistu pirmajās rindās.
Lugu ir jāredz V.Daudziņa dēļ - viņš ir radījis šedevru, iemiesojoties bijušā revolūcijas vadoņa tēlā, kas jau ir pilnīgā sabrukuma stāvoklī.
Luga ir neparasta, intelektuāla un tā liek domāt.
(2018-01-07 21:21)
 Klarine komentārs: Kā , parasti, neviens nepatīk, visi slikti, visi pretīgi un tas, ka es izsaku savu spriedumu un savas domas, ir vēl sliktāk.
Tāda žults un negācijas, ka jābrīnās.
Izskatās, ka esat viens pats gudrais un labais, bet pārējie ir kaut kādi putekļi.
(2018-01-11 10:22)
 Klarine komentārs: Tu esi reti neaudzināts, prasts un nožēlojams .
Par Tevi varētu teikt vissliktākos vārdus, bet tā kā es esmu labi audzināta un pieklājīga sieviete, līdz Tavam līmenim nenolaidīšos.
(2018-01-12 17:48)
 Tēma: Slepkavība Austrumu ekspresī  Grupa: Jaunākās filmas
 Klarine komentārs: Filma uzņemta pēc Agates Kristi romāna motīviem , režisors Kenets Brana.
Filmu var skatīties kā eleganti uzņemtu detektīvu, jo sižets ir zināms no galvas. Lieliska aktieru komanda - Holivudas slavenību buķete , krāšņi dabas skati un vecmodīga elegance.
Filmā slavenais detektīvs Erkils Puaro, kuru atveido pats Kenets Brana, ir tievs, lokans un viņš pat skrien! Neticami! Tas ir tik savādi un netipiski , bet, vienalga, man viņš patika arī šādā veidolā, jo mana sirds pieder gudriem vīriešiem.
Patika arī filma. Ir vērts noskatīties.
(2017-12-10 17:53)
 Klarine komentārs: Katram cilvēkam ir sava gaume un žults ir jāizgāž citā vietā. (2017-12-10 22:45)
 Klarine komentārs: Jums nekad nekas nepatīk un viss , vienmēr, ir slikti. (2017-12-11 12:37)
 Tēma: Giliana Flinna "Neatrodamā"  Grupa: Grāmatu lasīšanas pulciņš
 Klarine komentārs: Iesaku noskatīties filmu, kur galvenajās varoņu lomās ir Rozamunde Paika un Bens Aflekss. Filma ir vēl labāka par grāmatu.
Vizuālie efekti , notikumu uzslāņojums un noskaņojums ir teicami.
(2017-11-29 12:01)
<< iepriekšējās Rādu no 11 līdz 20 (kopā 50) nākamās >>
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.