FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"AivarsN" veikums interešu grupās
tēmas komentāri «-interešu grupas
 Tēma: Vai mums - IR - vienalga kas notie ar mūsu valsti?!!?  Grupa: Psiholoģija
 AivarsN komentārs: Diez vai te vairs ir kas glābjams. Ir jānotiek kam ļoti pamatīgam,lai visu atkal tā skaisti varētu sākt no jauna. Dabas katastrofa,karš,vai pilnīgs bankrots varētu dot impulsu kardinālām pārmaiņām. (2016-10-07 18:57)
 Tēma: Man šobrīd patīk ši  Grupa: Krievu mūzika
 AivarsN komentārs: Super!
Paldies ka ieteici!
(2016-09-21 21:05)
 Tēma: Nemāku pļāpāt un izrādīt jūtas, kā iepazīties ar meiteni?  Grupa: Psiholoģija
 AivarsN komentārs: Es pēc dabas biju kluss un ļoti kautrīgs. Nē vārdiņu nevarēju meitenēm sakarīgi pateikt. Sāku piedalīties dažādās sabiedriskās aktivitātēs,kā sports,kultūras pasākumi utt. Visbeidzot kļuvu par dīdžeju. Tā tīri nemanot biju ieguvis ļoti plašu draugu un arī draudzeņu loku un iepazīties ar kādu īpašu meiteni, vairs nebija nekāda problēma. Ar komunicēšanas mākslu tāpat kā ar sportu. Jo vairāk nodarbosies,jo labāki rezultāti. (2016-04-18 23:08)
 Tēma: Retro velo  Grupa: Riteņbraukšana
 AivarsN komentārs: Ja var sameklēt atbilstošas rezerves daļas,tas noteikti ir to vērts,jo kaut ko līdzvērtīgu jaunu šodien grūti atrast. Problēma varētu būt ar riepām. Ja tūristnieka riepas vēl kaut kā,tad sportinieka šaurās bezkameru riepas diez vai izturēs nekvalitatīvo asfaltu. (2016-03-29 13:49)
 Tēma: Vai iespējams izmēzt komunistu mēslus Latvijā?  Grupa: Politika un sabiedrība
 AivarsN komentārs: Starp 3.un 4.vācu okupāciju,vienu brītiņu te pabija arī komunisti. Vairs nevienu gan neesmu manījis. Ko gan viņi paspēja tādu izdarīt,ka joprojām tāds naids? (2015-11-01 00:48)
 Tēma: Kaķis  Grupa: Kaķis
 AivarsN komentārs: Dēļ tāda jaukuma,es pats par baltu un pūkainu runčuku pārtaptu,lai tās zemenes vietā galvu noliktu. (2015-10-24 00:34)
 Tēma: Draudzība starp vīrieti un sievieti  Grupa: Psiholoģija
 AivarsN komentārs: Ja ir kopīgas intereses,līdzīgi uzskati,bet mīlestība,kaut kādu iemeslu dēļ nerodas,kāpēc gan lai nebūtu labi draugi? Man vienmēr ir bijušas draudzenes un ir arī tagad. Kāds sakars draudzībai ar dzimumu? (2015-04-28 23:19)
 Tēma: Ar ko bērns atšķiras no pieaugušā? Ar ko tu kā pieaugušais atšķiries no tevis kad biji bērns?  Grupa: Psiholoģija
 AivarsN komentārs: Tik vien,ka tagad spēlējamies ar lielākām un dārgākām rotaļlietām,bet tāpat vīzdegunīgi noraugāmies uz tiem,kas tādas nevar atļauties. Būtībā lielu izmaiņu nav,tikai dažiem pārāk patīk tēlot pieaugušos un tāpēc viņi nevar atļauties tā no sirds par kaut ko priecāties,vai vienkārši paspēlēties. (2015-04-15 22:20)
 Tēma: Vai jokus dzeniet - krievu mūzika?!  Grupa: Krievu mūzika
 AivarsN komentārs: Popmūzikā,protams,tā pat kā latviešiem,līdzskrējēju lētajam rietumu šovam netrūkst.Bet,ja iet runa par īstu bardu dziedāšanu,krievu šansonu,kur mūzika tiek nodota klausītājam no sirds uz sirdi,tur popkultūras notrulinātie rietumi pat tuvu nestāv.Eirovīzija jau atgādina tirgus balagānu. (2014-11-05 01:25)
 Tēma: Nu taisni tā kā naglai uz galvas ; ) Dusmu analīze ; )  Grupa: Astroloģija
 AivarsN komentārs: Šis raksturojums varētu atbilst Kaķa vai pūķa gadā dzimušām Lauvām.Tur pretī Vērša gada Lauvu vispār tik pat kā neiespējami nokaitināt,bet ja arī izdosies,tad viņš neielaidīsies strīdos,bet aprobežosies ar kādu veiksmīgu sarkasmiņu. (2014-07-16 23:09)
Rādu no 1 līdz 10 (kopā 37) nākamās >>
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.