FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"Pecina" veikums interešu grupās
tēmas komentāri «-interešu grupas
 Tēma: ko velamies seit?  Grupa: Psiholoģija
 Pecina komentārs: Cilvēkus iepazīstam situācijās un te nu dzimumam un pat vecumam nav gandrīz nekādas nozīmes.Rīta pastaigā ar suni,staigāju ar maisiņu, savācot visu, kāds kaimiņsētnieks man izteica atzinību, saruna mazliet ieilga un uzzināju,ka apstākļu spiests šis cilvēks ir spiests darīt šo darbu, lai gan beidzis konservatoriju...Un vēl, tas gan bija pasen, biju Getliņos ņemt paraugus un satiku atkritumu šķirotājus, kas tādu vai citādu apstākļu spiesti darīja šo darbu.Pārāk bieži vienaldzīgi paejam garām. Un tomēr cilvēkus iepazīstam situācijās, filozofijā ir virziens-eksistenciālisms, nu kaut vai aprakstīts Kamī "Mērī"... (2013-11-15 09:49)
 Tēma: PAZUDA JORKSIRAS TERJERS!!!  Grupa: Suņi
 Pecina komentārs: Jūtu līdz,jo pašai pirms 4 g bija pazuda kucēns 6 mēn. vecs.Atradu nāk. dienā, pazuda 31.12,kāda bija mana Jaunā gada nakts. varat iedomāties.Jūsu cerībai -zinu gadījumus, kad dzīvnieki tiek atrasti pat pēc gada...Lai atrastu, jārīkojas saprātīgi, JŪSU ZIŅAS IR NEPILNĪGAS ! lAI IZDOTOS, VISPIRMS IR JĀNORĀDA MIKRORAJONS, JA TAS NOTICIS RĪGĀ, JA lATVIJĀ, TAD PILSĒTA UN RAJONS.Šodien pat zvanīšu Jums. (2013-09-18 07:50)
 Tēma: APZINATIE SAPNI  Grupa: Sapņi un astrālā pasaule
 Pecina komentārs: Loti vienkāršoti ir uzskatīt, ka apzinātie sapņi ir tikai nomoda stāvoklī.Eksistē t.s.alfa stāvoklis-starp nomodu un miega pirmo fāzi, kurā biostrāva mūsu smadzenēs ir 7-14 herci, to var izmantot apzinātajiem sapņiem (Silvas metode).Literatūra:The Silva mind control of mental dynamics
by J.Silva&B.Goldman,1988,J.Siva´s ultramind ESP system,2000 kas tulkotas arī krieviski.Ja ir interese, vajag rakt...
(2013-08-21 11:07)
Rādu no 1 līdz 3 (kopā 3)
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.