FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!

Pirmā reize

 autors: liiguce  lasīts 16601 reizes komentāri: 297 

Vēls rudens. Viss sastindzis. Daba it kā būtu apsēdusies uz sliekšņa un skumst par pasaules ļaunumu, nespēdama to vērst par labu. Sniegpārsliņas griežas skaistā dejā, lai gan vējš tām uzspiež savu ritmu un triec tās pret aukstajiem logiem, pakļaujot nebūtībai un iznīcībai.

Es izeju no skolas un dodos uz autoostu. Mani bija pārņem satraukums un bailes. Jo tuvāk es esmu autoostai, jo straujāk pukst mana sirds. Ledaini aukstās sniegpārsliņas dzeļ manu seju, rokas ...
Veru autoostas durvis. Telpā manāma pretīga dūmaka un stūrī sēž daži cilvēki. Eju pie ziņojumu dēļa, lai noskaidrotu, cikos pienāk manis gaidītais autobuss. 19:45. Paskatos pulkstenī - 19:42. Izeju pa durvīm, no labās puses kaut kas brauc. Vai tas ir autobuss ? Mana sirds iepukstas vēl straujāk. Nē, vēl nav. Ar katru sekundi mani pārņem lielāks satraukums. Beidzot, beidzot pienāk ilgi gaidītais autobuss. Mani pārņem prieka šalts. Es piesteidzos pie autobusa durvīm un meklēju sava mīļotā stāvu. Jā, te nu viņš ir. Stalts tumšmatis ar zaļganpelēkām acīm. Kad Sergejs mani apskauj, es jūtos drošībā. Man nevajag nevienu citu, tikai tevi, mans dārgais. Sargā mani, rūpējies par mani!
Šis apskāviens it kā apslāpē un nomierina manu iekšējo satraukumu. Satraukumu, kuru bija radījis tas, ka es savu jaunavību, ko uzskatu par vissvētāko un visdārgāko, kas man ir, gribēju saglabāt līdz kāzām, taču viņš ... viņš mani gribēja un teica: "Ja tu ar mani nepārgulēsi, es tevi pametīšu!"
Kopš tās reizes, kad Sergejs to pateica pirmo reizi, manī valda nemiers, bailes un iekšējs konflikts. Tā kā neesmu radusi nevienam stāstīt par savām jūtām un problēmām, neviens man nepateica, ka tās ir lamatas ...
Un tā - viņš mani apskāva, maigi noskūpstīja pieri un mēs klusēdami sākām iet man nezināmā virzienā. Es biju laimīga un nobijusies.
Kas šodien notiks ? Vai es to gribu ...Nē, bet man tas ir jādara, lai saglabātu savu mīlestību ...
Pēc desmit minūšu iešanas nonācām pie noplukušas mājas. Sergejs no kabatas izvelk atslēgu un ver vaļā durvis. Mani pārņem dīvaina sajūta, tāda kā priekšnojauta, ka šis nakts notikums nebeigsies labi ...
Auksti, mani pārņem drebuļi. Sergejs ātri sameklē sērkociņus, malku, papīru un iekurina plīti. Uz plīts uzliekam tējkannu un gaidām, kad sāks burbuļot ūdens. Mans skatiens no tējkannas pamazām virzās uz augšu un visapkārt istabai. Sienas klāj nedaudz apkvēpusi māla kārta, istabas stūrī stāv neliels koka galdiņš uz kura valda nekārtība - trauki, drupačas. Pa labi manāmas durvis un uz vēl vienu istabu, kurā valda pilnīga tumsa. Pieeju tuvāk. Redzama gulta, skapis, televizors. Sergejs no skapja izvelk palagu, segas un prasa, lai palīdzu saklāt gultu. Mani pārņem vēl lielāks satraukums.
Kad gulta saklāta, Sergejs pieiet klāt un apskauj mani, es dzirdu viņa sirdspukstus un jūtu patīkamo dezodoranta smaržu. Mani tas pašai negribot uzbudina. Viņa rokas slīd no manas muguras pa sānu, pieskaras gurnam un viņš atkal mani cieši apskauj.
"Jel mirkli apstājies, tu esi skaists!" man gribas teikt un likt, lai apstājas laiks ...
Pēkšņi atceros, ka virtuvē uzlikta tējkanna ar ūdeni. No skapīša izņemu divas māla krūzes, ieberu tēju un apleju ar ūdeni. Pieeju pie loga, paskatos ārā - pūš stiprs vējš un sniegpārsliņām uzspiež savu ritmu -, paņemu savu somu un izņemu cepumus. Kad romantiskā gaisotnē ir izdzerta tēja, Sergejs pieiet man klāt, apskauj un apsēdina sev klēpī. Man ir bail. Kā tas būs? Vai sāpēs? Varbūt atteikties un iet projām? Bet uz kurieni ? No mājām es aizbēgu, ja mājās par šo notikumu uzzinās, izdzīs ... Kur ?.. Atpakaļceļa vairs nav. Man acīs sariešas asaras un es tikko noturos, lai tās nenokristu, neparādītos no plakstiņiem. Viņš nedrīkst redzēt, ka man ir bail, ka es to negribu. Es saņemos un uzsmaidu, cenšos jokot, bet nekas nesanāk. Viņa roka pēta manu ķermeni. Lai kā es gribētu, es nespēju pretoties. Man gribas kliegt: "Liec mani mierā, bet neaizej! Es negribu tāda veida attiecības! Es vienkārši gribu ar tevi parunāties, justies kādam piederīga un drošībā. Vai tas tā būs pēc šī notikuma ? Es ieslīgstu tādā stāvoklī, ka gandrīz neko nejūtu .. tikai trulas sāpes, nepatika pret to, kas notiek ...

Pēc vairākām stundām es pamostos no aukstuma. Izkāpju no gultas, paņemu drēbes, kuras ātri uzvelku un dodos uz virtuvi. Ieslēdzu gaismu. Sērkociņi. Kur ir sērkociņi? Malka? Papīrs. Pēc pāris minūtēm man jau ir izdevies iekurt uguni un uzlikt ūdeni. Manā galvā ir izveidojies domu mudžeklis. Es vēl īsti neapjēdzu, kas ar mani noticis. Sāpes vēdera lejasdaļā. Asinis. Kā man tas riebjas! Kas ar mani ir noticis? Kā tas varēja notikt? Nē! Tikai ne to.
Es ceru, ka tas mūsu attiecības stiprinās.
Pēc laika pamodās Sergejs. Mēs abi izdzeram tēju un dodamies ... katrs uz savu pusi ...
Šī diena skolā velkas garumā un tā vien šķiet, ka nekad nebeigsies.
Vakarā, kad es tuvojos mājām, mani pārņem neaprakstāms satraukums, bailes un kauns. Ko es esmu izdarījusi ? Ko teiks vecāki, kad uzzinās ? Nē, viņi to nedrīkst uzzināt!
Vecāki mani patīkami pārsteidz, jo dīvainā kārtā neko nejautāja, kaut gan ir aizdomas, ka māte kaut ko nojauš.
Vēls vakars. Mani pārņem satraukums, skumjas par to, ka mīļais nezvana. Jau vienpadsmit vakarā, bet no Sergeja nav ne vēsts. Manās acīs jau sāk veidoties asaras, kas pēc brīža jau slīd pa vaigu.
Jau pusnakts. Beidzot, beidzot atskan zvans. Mana roka ātri paceļ telefona klausuli.
- Hallo!
- Viktorija, šī ir pēdējā mūsu saruna. Pa šo laiku tu man esi dāvājusi daudz skaistu vārdu, savu uzmanību. Man bija patīkami pavadīt ar tevi laiku, bet ... es vairs negribu būt ar tevi kopā.
- Bet ja nu es esmu stāvokli ?
- Uztaisīsi abortu, viņš pateica un nolika klausuli ...

Manā galvā sāk veidoties domu mudžeklis: viņš to tik vienkārši saka. Es vairs negribu būt ar tevi kopā ... uztaisīsi abortu ... es vairs negribu ... Kāpēc es vispār esmu piedzimusi ? Māt, kāpēc tu mani dzemdēji ? Kāpēc tu mani laidi pasaulē ? Nē, es vairs negribu dzīvot, nē, es gribu mirt! Es gribu nomirt!
Ārā sniegpārsliņas griežas skaistā dejā, lai gan vējš tām uzspiež savu ritmu un triec tās pret aukstajiem logiem, pakļaujot nebūtībai un iznīcībai...

© Liiguce

 << atpakaļ
Komentāri [0-20]
 krancis 2001-10-08 11:22:29.093 
 Mjaa, taa neko staastinjsh. Taa jau nu tam gan nevajadzeetu buut un lielaakoties arii nav. Bet nevajag arii to tik briesmiigi dramatizeet, gan jau buus labi.
 WINDY 2001-10-08 11:44:07.717 
 Ja puisis var pateikt: "pārguli, citādi pametīšu", tad tas jau liecina par viņa "dziļajām" jūtām pret šo meiteni. Cits iznākums tādā gadījumā nez vai vispār ir iespējams. Tomēr ir diezgan tādu naivu meiteņu kuras domā - ar mani jau tā nenotiks, viņš nav tāds...
 liiguce 2001-10-08 12:13:50.060 
 krancis: kaadeelj tu domaa, ka tas viss ir dramtizeeti ? domaa, ka nevar buut meitene, kas patieshaam taa ir jutusies ? kurai likaas, ka ir sabrukusi visa vinjas pasaule ?
 Runchelis 2001-10-08 12:37:03.200 
 Gabals riebiigs, bet kaut ka nesaprotams vai savs "Es" nemaz nav jaunajai daamai, jeb jasaka taa ,kamer pashi neikriit, tikmer tic pasakam un jaukajiem stastiem.
Labi, ko tur kritizet un apspriest. Vienkaarshi tizli,ka tikai visas atieciibas balstas uz guleshanu...
Ja nopietni sakot man ta pajautatu uz aci es droshi vien tai pasha briidi pasaciitu aizei tur un noperc sev sexsu...
 krancis 2001-10-08 13:02:47.763 
 liiguce, es ticu, ka ir ne viena vien meitene, kas ir taa jutusies, tas ko es gribeeju pateikt, ka pat ja tas notiek, tas veel nav pasaules gals, ka taa ir kljuuda, bet no kljuudaam cilveeks maacaas un agri vai veelu katra dziivee uzspiid veiksme. Svariigi jau kaa tu skaties uz lietaam ar tumshaam vai saulainaam brilleem.
 Uzspied_Man 2001-10-08 14:14:00.217 
 Un kaadi secinaajumi? Man domaat, ka secinaajums viens un tas pats sen zinaamais - "visi mees esam cuukas, jo cuukas mees esam vienmeer"! ;)))
 Uzspied_Man 2001-10-08 14:25:43.247 
 Bet varbuut meitenes apzinaas, ka neljaujoties pieluudzeeja-kaarumnieka veelmeem, nekas arii nenotiksies... Tad jau labaak lai notiekaas... A?
 Uzspied_Man 2001-10-08 14:40:40.950 
 Kaadus paaris meeneshus atpakalj DELFos izlasiiju paradoxsaalu (prieksh manis) rakstu: Videejais vecums [nevis minimaalais!] kaadaa muusdienu meitenes zaudee nevainiibu ir 14,5 gadi...

Hmmm... Es taa klusiibaa pashtukoju -unnn... es savaa naivumaa par kaadiem gadiem desmit tomeer izraadijaas esmu atpalicis no savaam vienaudzeem...

Un veel incantaaks bija cits fakts - aptuveni puse (nedaudz vairaak par pusi) viirieshu kaartas paarstaavju pirmo reizi to dara kautkad peec augstskolas beigshanas.

[Runa iet par tiem, kas maacaas]
 Uzspied_Man 2001-10-08 14:47:10.247 
 Taa kaa -

Dailjaas buutnes! Jums ir baigaas iespeejas atrast taadu pashu naivu puisiiti [ 50% -os gadiijumu ] tieshi starp studeejoshajiem jauneekljiem...

Bet tomeer lielaaka iespeeja, ka traapiisiet uz tiem otrajiem 50% ;)))

Ek, paldies muusu paareejiem 50% studeejosho jauneeklju, kas sho dabas uzlikto uzdevumu varen naski paveic arii klusaako un pasiivaako koleegju vietaa! ;)

Vismaz kaads domaa par baltaa cilveeka leenu un neglaabjamu procentuaalu izniikshanu...
 DeevaSuns 2001-10-08 14:49:06.560 
 liiguce->
kaa jau reiz teicu... Tavam vaardam ir liels speeks.
dziive ir skarba, bet varbuut tieshi tas muus padara labaakus.

rudenii liidz ausiim DeevaSuns.
 -=Susis=- 2001-10-08 19:47:55.077 
 Ljooti interesants texts! Nezinu, kur tev iedvesma tam visam, bet paklanu galvu tavaa priexshaa! Man pat triisas sametaas lasot! :)

Atcereejos savu pirmo reizi... es biju no tiem nepieredzeejushiem un riebiigajiem dzhekiem, kas apmeeram taa izriikojaas... nu ne tik tieshi es pateicu savai meitenei un arii peec tam ne tik driiz pametu (pareizaak sakot no manis aizgaaja :()bet arii es reiz teicu, ka nezinu cik ilgi speeshu gaidiit (biju jau pus gadu gaidiijis(!!!)).. Hmm... Viena lieta, kas raxtaa nebija, bet bija ievadraxtaa un kas manu uzmaniibu visvairaak piesaistiija: Pirmais puisis (vai meitene) - kaa vinjsh var ietekmeet tavu turpmaako sexualitaati?
Domaaju, ka pirmais puisis ir visssnoziimiigaakais sievietes muuzhaa... vinjsh ir ljooti noziimiigs ne tikai taadeelj, ka vinja vinjam uzticeejaas ljaujot nodariit sev mazaakas vai lielaakas saapes, bet gan taadeelj, ka vinjas liktenis ir diezgan lielaa meeraa atkariigs no shii puisha pieredzes un veeertiibam.
 -=Susis=- 2001-10-08 19:53:02.140 
 Pusisi var panaakt, ka meitene kljuust frigida... un tas var turpmaak dziivee meitenei radiit daudz probleemu! Iedomaajieties: Skaista meitene, vecumaa, kad miilestiibai gandriiz vairs netic 20...23 gadi, iemiileejusies skaistaa puisii, kas ir arii 23...25 un vinjs iekjeras arii vinjaa... bet vinjiem nav normaala sexa, jo vinja nezina, kas ir Orgasms, vinja nezina, kaa buut kaisliigai, vinja neprot uzmaakties pirmaa... taadas attieciibas ir gruuti saglabaat... Agri vai veelu Puisis dosies savu sexuaalo vajadziibu apmierinaashanas mediibaas (tobish - pa kreisi)... un nevarees teikt, ka vinjsh nemiil savu draudzeni... bet tikai vinjam nav labs sex... :( Runaaju tik paarliecinoshi, jo pasham taa ir bijis... lai cik arii ir skaista meitene, ja gultaa vinja ir auksta, tad agri vai veelu tas viss saies deelii... :( lai kaa arii to negribeetos adziit.
 -=Susis=- 2001-10-08 19:58:34.280 
 Meitenes: padomaajiet par saviem pirmajiem puishiem (pirmajaam naktiim)! Un tagad saliidziniet ar savu labaako nakti! Cik daudz Juus esat iemaaciijuushaas pa sho laiku? Cik no taa Jums pirmais puisis vareeja pastaastiit un iemaaciit jau pirmajaa naktii?... bet nee... vinjsh tikai "panjeema" savu un aidaa pasauleee, pieraxtot Juusu vaardu blocinja peedeejaa lapaa pie citaam xx meiteneem.... taa teikt: statistikai! Tiesa gan runa shoreiz iet par meiteneem, kas ir bijushas kopaa ar vairaak kaa vienu puisi... :)

priekaa,
-=Susis=-
 Uzspied_Man 2001-10-09 10:02:33.327 
 -=Susi=-, luudzu neiejuuties Dieva lomaa...

Neba Tu buusi tas absoluutaas patiesiibas zinaataajs, kas nu tagad zinaas to probleemu, kapeec dazha dailjaa buutne ir veesa un veelmes neizjuutosha, cita - pati Tev uzbruks un dziivu noknaabaas ;)
 paarsla 2001-10-09 10:41:42.077 
 njaasaapiigs paardziivojums. mani nepameta peec pirmaas reizes, bet veelaak peec 2 gadiem, saaku maaciities jaunaa skolaa, paarceelos uz citu pilseetu, katru nedeeljas nogali braucu pie vinja, bet tas neko nemaioniija saka ka attaalums shkjirot................
 nezināms 2001-10-09 11:16:03.233 
 Nezinu kapēc sanāk tā, ka meitenei parasti sanāk būt upura lomā. Varu piekrist tam tikai tad ja tas noticis izmantojot rupju spēku, un arī tad ar nosacījumu. Jo liekas tomēr ne jau visiem ir spēks ar saprātu apspiest refleksus, tāpēc ja kāda meitene sāk šo rotaļu tad pati vainīga ja neparedz iespējamās sekas.
Kā jau teicu vidēji(tikai vidēji) sievietes var būt par vīriešu fiziskas vardarbības upuriem. Visās citās sfērās mēs esam vienlīdz neaizsargāti un ievainojami. Tiešām nezinu kas vainīgs pie tā, ka jauni nepieredzējuši cilvēki visu laiku iekrīt vienās un tais pašās lamatās. Ispējams tas ir normāls personības attīstības ceļš, iespējams vainot vajag vecākus par nolaidību audzināšanā, iespējams sabiedrības un tās loceķļu vienaldzību pret konkrēto statistisko gadījumu ?
 krancis 2001-10-09 14:31:03.170 
 kaa man apnikusi taa vecaaku un sabiedriibas vainoshana, taa ir tikai vainas novalshana uz kaadu citu. Ne vecaaki ne sabiedriiba nevar visu laiku pieskatiit jaunieshus, tas vienkaarshi buutu stulbi. Katrs pac ir domaajoshcilveeks, kursh izdara savu izveeli.
 nemos 2001-10-09 18:18:21.670 
 Tad jau sanāk ka vecāku atbildība beidzas ar savu vajadzību apmierināšanu. Vecāki ar ierobežotu atbildību.
 © cilveekbeerns 2001-10-10 04:47:35.700 
 Pilniigi piekriitu! -=Susis=- teiktam. Kautgan te atradaas kaudziite ar idiotiem kas jau paspeeja kritizeet vai kaa citaadi aizvainot Liiguci, Neatkaartossu SUSIS teikto ieshu uz priekssu.
Liiguce pameegini hipnozi runaajot kad paliidz saados gadijumos, tas nebuus viegli bet vismaz ir kautkaada ceriiba un viss atkariigs no tevis passas gribasspeeka.
 krancis 2001-10-10 09:02:58.030 
 vecaakiem ir jaanodroshina beerni ar eedamo, maaju un izgliitiibu kameer vinji pashi saak pelniit (liidz universitaates beigshanai, piemeeram) un viss, liidz ar to vecaaku iejaukshanaas un atbildiiba beidzas. Ja kaads domaa savaadaak un censhas izdziivot sava beerna dziivi vinja vietaa, tad tas lielaakoties tikai naak par sliktu beernam. Vinjsh kljuust pilniigi atkariigs no vecaakiem un nespeejiigs patstaaviigi dziivot, vai labaakajaa gadiijumaa pasuuta vecaakus un aiziet no maajaam
[ rādu 0-20 kopā 297] nākamie >    pēdējie 10 >>

Pievienot komentāru
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji
Kliko šeit, lai reģistrētos.
Twitter Draugiem Facebook
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅