FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!

Feministes jeb nodalīsim mušas no kotletēm ;)

 autors: Kuminjsh_VCP  lasīts 9327 reizes komentāri: 91 

Nepretendēju ne uz kādu "Absolūtu Patiesības Atklāsmi", tās ir tikai manas domas, vērojumi un izpratne.
1) Karojošās ne-sievietes jebšu duras ar pārliecību.
Godīgi sakot, sastapusi (paldies st.Kazimiram, Jahvem un Ganeši) neesmu. Bet lasījusi par viņām - pietiekami.
Tās *** ***, kas ievieš politkorektus apzīmējumus: "bez-peņa amerikānis" un pārējās, es atvainojos herņas.
Tās, kas lozungus vicinādamas brēkalē: "Vienādas tiesības strādāt visās darba vietās ar- un bez- peņa cilvēkiem!" (Bet ja piedāvās tieši viņām doties uz naftas platformu Ziemeļjūrā, spirināsies pretī, atsaucoties uz pārāk augstu izglītību un "kultūras līmeni".)
Tās, kas ģērbjas ķēmīgās bezformas biksēs un maikās, lai - nedo Dies! - kāds tomēr nepamanītu viņu fizioloģiskās "īpatnības".
Tās, kuras, pamanījušas kāda nabaga bikšaiņa nomaldījušos skatienu, skrien uz tiesu un pieprasa miljonus.
Tās, kas nežēlīgi rediģē pasakas un klasisko literatūru - lai tik neiesprauktos kas politnekorekts.
Tās, kas liekulīgi pastiepj roku gejiem un lezbietēm, bet pēc tam to steidzīgi mazgā ar Domestosu.
Un tā pat liekulīgi it kā aizstāv izvarošanas un vardarbību upurus, bet... sirdij nemaz ar neietrīsoties. Varu derēt, ka tās arī bija viņas, kas sāka to pretsmēķēšanas kampaņu - lai ar pašām netiks, bet tak večiem būs ieriebts pa krietnam!
"Nu, vobščem, mužik, ti meņa poņal!" Baidos, ka pēc pāris gadiem arī LR viņu būs vairāk kā pietiekoši.

2) "Čības", kas sevi dēvē par feministēm jebšu duras bez pārliecības.
Patiesībā labprāt dzīvotu tajā pašā "patriarhālajā sabiedrībā". Ja nemācētu lasīt ij TV nebūtu pieejams. A tā - saklausījušās bezjēgā visādas blēņas, nekritiski pieņēmušas kādu iepatikušos lozungu, kā tādi svētdienas telēni lēkā šurpu-turpu. Tādam meitietim gribās visas tās pašas ekstras, ko baudīja viņas vecmāmiņa: baltu kleitīti un miršu vainadziņu, lai vīrietis viņu materiāli uztur, pasniedz kafiju gultā, lai atrisina visas radušās problēmas - sākot no piloša krāna un beidzot ar ērtas dzīves vietas nodrošināšanu.
Kafejnīcā vīrišķim visžēlīgi ļaus apmaksāt dienišķo Martini, par ko viņam būs jānoklausās:
 "cik netaisna ir Vīriešu Pasaule!"; "kādi šamējie ir cūkas!" (pielikumā dzīvesstāsts sākot no 15 gadu vecuma līdz mūsu dienām); 
 "Sievietēm un vīriešiem ir jābūt vienādām (acis griestiem pievērstas: "Pilnīgi vienādām!") iespējām darba tirgū, nedrīkst būt sieviešu - vīriešu profesijas!"; 
 "Un tā seksuālā uzmākšanās!" (nemanot viņa noslidina plecu lencīti, pārmet kāju pār kāju, pašūpo kurpīti); 
 "Vīrietim ēst gatavot?! Ak, tas ir tik pazemojoši!" (Patiesībā - nu nemāk jau viņa, jo vēl joprojām dzīvo pie mammas.)
Jā, šamās dēvē par feministēm viņu precētās draudzenes - mājsaimnieces, kurām ar 4 bērniem, sadzīvi, "Melno Pērli" un vīra aptekalēšanu ir nogālēts tik daudz laika, ka neatliek ne brīža murgainu ideju apdomāšanai. Pēc DBP apmeklējuma viņas paliek apmulsušas, raibām acīm un tik nosaka: "Ak, ko nu šī - viņa jau tāda... feministe!";) Bet patiesībā visi viņu sapņi un alkas veltītas vienam mērķim: satikt sapņu princi baltā zirgā, un tad sāksies pasaka. Tāpēc "zem aubes" nonākušas, viņas tik prasīs, prasīs un prasīs, vienlaikus ik pa brīdim piecērtot papēdīti un sludinot "vienlīdzību". Spējīgas novest līdz nervu sabrukumam un gastrītam ne tik vien princi un balto zirgu, bet pat Terminatoru.

3) Normālās feministes jebšu duras parastās (man īpaši mīļas, jo pati viņām piederu).
"Duras bez pārliecības", kuras zināmu apstākļu rezultātā (liels sieviešu pārsvars ģimenē vai negatīva pieredze) kļuvušas par patstāvīgiem cilvēkiem. Visbiežāk dzīvo vienas, šā tā tiekot galā ar dzīvi. Pašas pelna, pašas tērē. Tamdēļ pār mēru sāpīgi uztver aplamīgi diferencētu darba apmaksu, kad vērā tiek ņemta nevis izglītība, pieredze un spējas, bet "+/- bikšainība". Uz kafejnīcu parasti iet ar savām naudiņām, bet atsevišķos gadījumos mēdz pieņemt arī "uzsauktos cienastus". Naglu sienā nebaidīsies iedzīt pašas, bet instalāciju nomainīt izsauks meistaru. Pēc miršu kronīša aplam nekāro, jo saprot, ka dabūs uz kakla ne tikai tiesības, bet arī pienākumus: tos pat biezākā slānī. Vāja rakstura pēc mēdz pulcināt ap sevi "čības". Neatteiksies no flirta un "paknakstīšanās", bet pārāk nekaunīgas uzmācības gadījumā bez žēlastības zvels ar somiņu, kas piepildīta ar sīkumiem sver ap 5 kg. Kas svarīgākais - viņas DOMĀ.

Un vēl ir: supergudras, skaistas un talantīgas sievietes, kurām uz visu šito ir "pofig", viņas neko nesludina, ne par/pret ko necīnās, viņas vienkārši dzīvo un jūtas lieliski. Gan jau esat viņas sastapuši?;)

 << atpakaļ
Komentāri [0-20]
 magone_2004 2004-11-03 20:01:42.860 
 Lai dzīve būtu patiesi skaista, tai ir nepieciešama džādība un jo lielāka, jo labāka, lai visiem būtu ko darīt, tas ir apspriest, nobrīnīt, skaust, vai izmantot. Nu katrā ziņā katram lai tiktu pēc viņa īpašās vajadzības!
Var jau dalīt sievietes ne tikai pēc feminisma pakāpes un tad mēs varētu aizrakstīties līdz mēnesim? Bet vai vajag? Katra sieviete taču par otru visu zina un par sevi arī drusku, ja nav galīgi akla...
Bet vīriešiem sievietes noteikti interesē no pavisam cita aspekta, nez vai viņu viedoklis te par šo tēmu parādīsies....
 injjanj 2004-11-03 20:02:32.063 
 Esmu nekarojoshaa feministe,kurai ir vienaa rokaa kotlete,bet otraa viiriesha ...khm...khm:))

P.S.Kuum,man patika!
 EmmaKaarkls 2004-11-03 20:32:08.520 
 Kaa jau peec komentaariem redzam, pavelkaas "bobieshi".Nu, diez vai vechi piebiedrosies, jo ljoti izsmeljoshi un gana skaudri arii...Tie paveidi veel neskaitaami.Bet, izsmeejos gan no sirds, par ko arii sirsniigs paldies!
 SantaCruz 2004-11-03 21:22:23.877 
 Neinteresē & nav aktuāli, vispār draza ..
 pooh 2004-11-03 22:36:11.627 
 Faktuaalam izklaastam nav ko iebilst.
Ir gan arii starpstaavoklji. Piemeeram duras ar paarlieciibu, kuras miil neesaat T-kreklinjus ar uzrakstu - "Balso par sievieti", un sludinaat dzimum liidztiesiibu.
Vareetu deeveet par pashlabuma feministeem (arii garlaikotajaam feministeem), jeb duras peec nepiecieshamiibas ;)))
Vinjas vienkaarshi veelas no shiis femin-liidztiesiibas izsist sev kaadu labumu, kaadu jautriibu, pashapliecinaashanos. Nu apmeeram kaa etniskaas liidztiesiibas sludinaataaji, kuri uz T-kreklinjiem raksta "Balso par krieviem".
Bet, tad kad dziive, daljeeji ar shiis nodarbes paliidziibu iekaartota, shiis feministes pazuud kaa peernais sniegs, bet uzsnieg atkal jauns. Jaukais feminisma liidztiesiibas sniegs paarveershas birokraatu armijas dubliishos.
 edelveisa 2004-11-04 09:26:21.657 
 Tavas pārdomas mazliet atgādināja L.Muktupāvelas rakstīto:))Bišku skaudri un varbūt mazliet pārspīlēti, bet patiesi, jā gan:)Sevi tā kā laikam varu pieskaitīt tām īpaši mīļajām parastajām durām,bet par feministi man gan negribas sevi saukt...Patiesībā jau sievietes pašas izveido tos večus tādus,kādi nu viņi ir, un tad mauro par savām tiesībām:)Jo, ja Tu visu laiku dosi pa nagiem vīrietim,kad viņš Tev atver durvis, tad sagaidīsi dienu,kad tās durvis trāpīs tev pa pieri...cik var, vai ne?Baidos,ka no šodienas padsmitniecēm liela daļa tik tiešām izaugs par karojošajām ne-sievietēm,jo nereti no viņām nākas dzirdēt tekstus, piem.:kas es vārgule,ja man roku padod un mašīnai durvis atver?kas tizla-pati nevaru mēteli uzvilkt?Ar šiem sīkumiņiem jau viss arī sākas...
 erna 2004-11-04 09:26:37.500 
 Visu cienju, Kuuminj! Man patika:)) Tagad seezhu un domaaju, pie kurameejaam sevi pieskaitiit...
 J_F_F 2004-11-04 09:42:01.907 
 Lieliskā Regīna Ezera, gan vārdā neaaucot pašu feminismu, reiz izteicās apmēram tā: Bieži vien sievietes saprot vienādas tiesības ar vīriešiem kā tiesības, piedodiet, čurāt stāvus. Tas tā, vienkārši iekrita prātā, lasot Kūmiņa pārdomas par karojošajām durām.
 la_femme 2004-11-04 11:35:38.143 
 Hm, prātīgas, domas, bez šaubīšanās evi pieskaitīju pie normālajām feministēm, neskatoties uz to, ka miršu vainadziņu man tomēr tā kā gribētos :)))
 Lea1 2004-11-04 12:03:51.207 
 Manuprāt, pārliecinātas feministes patiesībā ir ļoti nelaimīgas sievietes, jo sievietes sūtība ir būt mājas pavarda sargātājai, sievišķīgai būtnei - tādas mīl arī vīrieši.
Tās, kuras domā, ka visi vīrieši ir "cūkas", vai arī - abiem dzimumiem līdztiesību, patiesībā nekad nebūs laimīgas. TAS IR FAKC!!
 oponente 2004-11-04 16:07:24.410 
 es domāju, ka nemaz jau patiesībā tik daudz sieviešu, kas izteikti būtu feminisma piekritējas nav... Par tādām viņas kļūst tad, kad nav atradušas savu "otro pusīti" un vienas pašas "kuļas" pa dzīvi :(
 _EVA_ 2004-11-04 16:13:13.250 
 Izskatās,ka Santa mums pieder pie supergudrām, skaistām un talantīgām sievietēm(kaut gan cik noprotu ir vīrietis), jo viņai viss pofig!! :)))
 PAMELA_ANDERSONE 2004-11-04 16:24:15.207 
 lasiiju ar interesi! fakc. :)
 J_F_F 2004-11-04 17:08:09.060 
 EVA: attīstot tavu domu - "pofig" uz visu var atļauties tikai vīrietis!:-)))
 The_JeremY 2004-11-04 18:33:30.263 
 Teicami :) Pārmaiņas pēc kāds, kas saturu nepakārto stilam.
 _Antuanete_ 2004-11-05 18:35:06.530 
 Jauki uzrakstīts :)
Tiecos sevi pieskaitīt pie durām parastajām. Un paciešu draugu un kolēģu šovinistiskos izteicienus, kurus piedodu tikai tāpēc, ka viņi ir forši džeki... cik tipiski.
 maverix25 2004-11-05 19:03:39.687 
 Nu viens riktiigs sievieshu cilveeks:)))
 MurrBlja 2004-11-06 06:04:59.233 
 paaraak maz piemeeru
 kichiigaa 2004-11-06 13:06:01.187 
 Jauki.Izlasiiju ar prieku un patiesu smaidu, gribeetos pieskaitiit sevi pie parastajaam duraam, kaut gan izaugsme - nav izsleedzama:)
 Nicol_A 2004-11-06 21:43:52.450 
 Man patika.:)
Un piekrītu Lea1.
[ rādu 0-20 kopā 91] nākamie >    pēdējie 10 >>

Pievienot komentāru
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji
Kliko šeit, lai reģistrētos.
Twitter Draugiem Facebook
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅