FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!

Kāpēc smaidīt tad, kad gribas raudāt un sāpēs kliegt?

 autors: black_flower_blossom  lasīts 11342 reizes komentāri: 86 
Kāpēc smaidīt tad, kad gribas raudāt un sāpēs kliegt? Negribas citiem parādīt to, ka mums sāp?! Stereotipu dēļ vēl padomās, ka esam vāji un trausli, bet tādi jau savā būtībā ir ļoti daudzi, un kāpēc gan kaunēties no savām sāpēm un īstajām izjūtām, kāpēc prieku mēs varam izrādīt, bet sāpes izrādīt nevēlamies?! Vai tas tā baidoties, ka mūs nesapratīs, vai arī mēs negribam, lai kāds uzzina, ka mūs var sāpināt pat daži sīkumi, kuri citam var likties muļķīgi?! Vai sāpes tiešām ir kas tāds no kā kaunēties? Kāpēc tad, kad mums jāšķiras no kāda mīļa cilvēka mēs cenšamies neizrādīt ciešanas? Taču visiem sāp un visi raud, bet kādēļ daudzi to slēpj, it īpaši vīrieši, domādami, ka citu acīs izliksies stiprāki? Kurš teicis, ka sāpes un asaras ir vājuma pazīme?! Tieši sāpes mūs norūda un palīdz saprast dzīves vērtības, un atšķirt labo no sliktā. Sāpes ir vajadzīgas tāpat kā prieki un laime... Sāpes mums uzdod kā pārbaudījumus un ja mēs tos pārvaram mums sagaida kāds labs atalgojums vai arī kaut vai iekšējs prieks pašam par sevi. Tādēļ ir arī vērts cīnīties un doties uz priekšu.

Galvenais ir sāpes pārciest un saprast kāpēc sāp un kas ir nepareizi darīts. Es mēdzu zaudējuma sāpēs censties apzināties cik tomēr daudz man Dievs ir devis un to, ka tas ir jānovērtē nevis jādomā, ka dzīvei tagad vairs nav vērtības. Kaut gan visiem kaut reizi ir gribējies nomirt vai aizbēgt prom, bet tajos brīžos, kad mēs to vēlamies, mēs neapjēdzam to kā tas sāpinās mūsu mīļos un pazīstamos cilvēkus. Vieglāk mums vienam ir tās sāpītes pārdzīvot nekā nāvei nodoties un sāpināt vairākus citus cilvēkus. Tāpat nāve nav nekāda sāpju avārijas izeja, bet gan nespējas cīnīties parādīšana. Manuprāt, mums nav tiesības pašiem savu dzīvi izbeigt, jo dzīve ir Dieva dāvana, un šo dāvanu izbojājot mēs parādām necieņu pret mūsu radītāju, kā arī pabojājam citu dzīves. Vai tiešām ir vērts sev nodarīt pāri?

Kad mūs kāds ir sāpinājis, citreiz gribas nodarīt sev kaut ko tikai tāpēc, lai sāpinātājs pamocītos sirdsapziņas pārmetumos. Bet kāpēc gan apzinoties to, cik sāpes ir smagas uzlikt tās kādam citam? Nesaprotu arī tos cilvēkus, kas domā tā: “Ja man sāp, tad viņam arī sāpēs, un darīšu visu, lai tā būtu.” Nu kāpēc tas ir vajadzīgs, mēs taču esam savesti kopā, lai darītu viens otram labu un iemācītos no otra kaut ko, tāpēc mēs nedrīkstam bijušos draugus nīdēt, jo viņi noteikti mums ir laba devuši, kā arī likuši saprast kaut ko. Kaut gan gribas domāt, ka šis nodarījums visu labo nomelno. Bet bieži vien galvenais ir padomāt kāpēc esam sāpināti un kāpēc tas cilvēks tā ir rīkojies, jo iemesls noteikti ir. Bieži vien mēs paši esam vainīgi. Un apzinoties savu vainu ir jālūdz piedošana. Par maziem negadījumiem(uzskriešana virsū, uzkāpšana uz kājas utt.) atvainošanas mums liekas pašsaprotama, un kāpēc gan tā nevarētu būt ar nopietnām lietām, kāpēc tādos gadījumos ir tik sasodīti grūti pateikt to teikumu: “Piedod, es biju vainīgs.” No kā tad mums īsti ir bail?! Atzīt savas kļūdas? Baidīties, ka mūs atraidīs? Arī, bet ir noteikti vēl kaut kas, ko es pati nezinu. Bet šī atvainošanas ir tik svarīga un nozīmīga gan mums, gan tam otram, jo tā spēj daudz ko mainīt. Un ja mums atvainojas un lūdz piedošanu ir jāpiedod, jo tas aizvainojums, kurš tevi iekšēji grauž ir jālaiž vaļā. Pat ja mums nelūdz piedošanu, mēs nedrīkstam turēt ļaunu prātu uz to cilvēku, jo tas mums pašiem nāk par sliktu. Tas cilvēks ir tikai cilvēks, tāpat kā mēs, tikpat labi mēs varētu būt viņa vietā, un mums gribētos, lai mums piedod mūsu kļūdas un nedusmojas uz mums, jo arī tas ir sāpīgi, kaut vai to neizrāda. Apziņa vien, ka mēs kādam pazīstamam nepatīkam vai kāds uz mums ir dusmīgs, ir diezgan nepatīkama, kaut gan mēs cenšamies to noslēpt, sakot, ka ir vienalga. Vairākums jau patiesībā grib izskatīties labi un jauki citu acīs, un daudzreiz mēs nesaprotam kāpēc gan kādam eksemplāram nepatīkam. Bet ja tā padomā, par cik gan cilvēkiem mēs paši esam sliktās domās un domājam, ka viņi ir stulbi, pat viņus nepazīstot.
 << atpakaļ
Komentāri [0-20]
 Andis_B22 2003-12-16 21:04:23.577 
 Neparaadiit citiem savu vaajumu noziimee - tu negribi izmainiit kaada sev svariiga cilveeka domas par sevi :) Tikai iisti draugi tev spees paliidzeet gruutaa briidii. Kas lielaas ar savu visvareniibu tam ir visgruutaak atziit sakaavi.
 patstaviba 2003-12-16 21:53:03.263 
 Kad gribas raudāt un sāpēs kliegt, tad vajag to arī darīt! Nevis smaidīt....
 Fins 2003-12-17 09:09:31.013 
 Ja Tev ir asaras - Tu jūti. Ja Tu jūti - Tu esi cilvēks.
Ja Tu esi cilvēks - Tev sāp. Ja Tev sāp - Tu mīli.
Ja Tu patiesi mīli - Tu spēj piedot.
 Spiedze 2003-12-17 17:15:06.873 
 jums nav ienaacis praataa ka smaidiishana ir kaa aizsargs no cilveekiem kas var muus veel vairaak saapinaat?! nevar tachu uzticeeties visiem?! tachu no pashiem tuvaakajiem gan nevajadzeetu sleept savas saapes.....
 Juods 2003-12-17 20:20:59.950 
 Ūdens ar netīkamām kristīgās pazemības propogandas duļķēm.

Cilvēki ir dažādi - labāki, gudrāki, dumjāki, sliktāki. Tas, ka Tu uzdod šādus jautājumus un, iespējams, saņem piekrītošus galvas mājienus uz pašas atbildēm, nemaina absolūti neko.
Katrs ar savām sāpēm vai nu sadzīvo vai nesadzīvo pa savam. Tur nu nekādas prātuļošanas "par tēmu" nelīdz.

Bet Tev, kā kristietei, patiesībā par sāpēm un bēdām satraukties nevajadzētu ne nieka - lai ar kādi vēji pūš, neņem pierē un nekreņķējies, tie ir tikai pārbaudījumi, un pēcāk gan jau Dieviņš atlīdzinās ticībā stiprākajiem par rotaļām ar to likteņiem.

Tfu. Pērkon sodi!
 nytrox 2003-12-18 00:27:03.903 
 ...piekrītu Juods trešajai rindkopai, labi teiks :)))

Man nekas nav pret kristietību(atskaitot pāris lietas)
piem., kāpēc visu labais un piedodošais dievs, bērniem liek dzimt grēkā? Tas tāpēc, lai viņš varētu būt tik labs un piedot neesošus grēkus jau tikko dzimušam bērnam vai kā??? Turklāt, kā tas nākas, ka bērni pārmanto sodus par vecāku grēkiem??? Un ko dievs teiks, ja cilvēku klonēs, vai viņš klonam piešķirs jaunu dvēseli? ...un vai dievs var radīt akmeni, kuru viņš nevar pacelt?
...tb, cik var iejaukt kaut kādos savu problēmu risinājumos neesošas lietas, piem., dievu :)))
p>S. ...turklāt, kurš var pateikt, VAI DIEVS GRIB? :)))
 eastsideboy 2003-12-18 04:00:02.653 
 skumjas saapes un beedas ir jaanotur sevii. ar probleemaam jaaciinaas ir pasham, nevis luugt vai gaidiit kaada cita atbalstu. ja pats nemaacees ar to tikt galaa tad dziivee neies viegli. cilveeks ir ciiniitaajs.

ja kaads nodara paari, nevis gribas sev kaut ko nodariit kaa autore raksta, bet gan pirmais kas naak praataa ir atriebties, bet tikliidz nonaak liidz tai domai, nopuushas. Ir jaatiek paari visam, nevar seedeet un raudaat visu laiku. Dievs nav, dievs nepaliidz, ikkatrs mees esam dievi, mees esam unikums un jaamaak pashiem ar sevi tikt galaa, pasargaat...

ja jusu ticat dievam tad iedomaajaties sevi dieva vietaa, skraidot un paliidzot miljardiem uz reiz. tie laiki ir garaam, vairaak krusta karu nebuus, to ko uzspieda tas neliidz. mums katram ir savs dievinjsh iekshaa kas izshkjir katru pareizo nepareizo soli.

Autorei- ja tu tici dievam, tad luudzu nepieluudz nedz ikonas neds to nabadzinu kas piesists pie krusta, jo pati biibele saka ka taa nav pieluugshana, un pati biibele to neatbalsta. tikai aizmirsu kura paatere taa bija.........
 sincholiino 2003-12-18 20:52:43.187 
 pilniigi piekriitu Tev, bet tomeer negribas jau citiem raadiit to ka tev ir gruuti un ir probleemas.......
 Tiigjeraciite 2003-12-19 13:12:38.343 
  piekriitu, atziit savas kljuudas ir ljti gruuti, daudz vieglaak saredzeet citu, airaadiit vinjiem, bet sev reti reizi aizraada par savu riiciibu, Meedz teikt, ka kljuudiities ir cilveeciigi, bet ne visi to apzinaas, daudzi par citu kljuudaam smejas un nemaz veelaak nepamana, ka pielaizj taas pashas kljuudas, ko reiz kaads cits. :
 SinKiss 2003-12-27 09:38:14.200 
 Hm..... man arii loti saap!
 zakis17 2004-01-10 13:53:37.280 
 Jā ir fiziskas un garīgas sāpes,bet tās garīgās ir mokojošas,jo sirsniņa ir ļoti jūtoša.Man arī bieži nākas raudāt un tā mazā sirsniņa arī tik mokoši sāp,ka nezin kur likties.
 indra18 2004-01-12 14:04:22.670 
 Taapeec, ka smaidiit tas ir pats labaakais, ko cilveeks vispaar var izdariit. Tas vienkaarshi ir fantastisks liidzeklis ciinnai ar saapeem un paardziivojumiem. Taapeec smaidiet droshi:)))))))
 poco 2004-01-15 03:22:28.090 
 ja es iisti saprastu kas ir saapeet... kaa tas ir... un kaada jeega not taa... nothing is real... wake up....
 oooo 2004-01-15 18:15:46.717 
 Ja, ari man sap, loti, loti. Bet es savas asaras neradisu. Un zini kapec? Laikam tapec, ka sim kadam paradisu, ka neesmu ievainota. Varbut tapec, ka vinam nesap. Varbut tapec, ka ir jau sapets un zinu, ka sis izjutas man nepatik.
Ja, sasoditi gribas kliegt no sapem, tacu tiesam bail, ka mani nesapratis...
 feeling 2004-01-21 19:08:38.280 
 B***!!! Tev ir totaala taisniiba! Kapeec jaasmaida kad gribas raudaat un saapees kliegt? Taapeec ka jaalien dirsaa!!! :/
 13greyBirds 2004-01-30 19:04:46.763 
 es saapees kliedzu, aardos, klausos skallu muuziku, taccu tikko kaa es esmu sabiedriibaa uzlieku masku- man nesaap.... un es to daru tikai un vieniigi sevis deell, jo zinu, ja cilveekiem paraadiissu savas reetas, vinni tajaas iebeers saali...... paaraak biezi taa ir gadiijies.... :/
 _SHARKS_ 2004-02-11 14:07:06.140 
 katram sava saape liekas briesmiiga...un taa ir,bet cits nevar tevii ieliist un saprast(varbuut var saprast,bet neizprast tavu riiciibu saapees),reizeem gribeetos,lai smadzenees neexisteetu taa punkta kas atbild par emocijaam...un mees visi sleepjam kaadu saapi,tad mums vajadzeetu buut saprotoshaakiem pret citiem,bet dziivee reizeem notiek taa,ka kaads speciaali priecaajas par to ka tev saap,cilveeks peec buutiibas ir nezjeeliigs un nelietiigs,zemisks un skaudiigs radiijums attieciibaa uz citu savas sugas braali,lai cik riebiigi arii nebuutu,bet taa ir taisniiba...
 LAMIJA 2004-02-19 18:28:28.873 
 Ja cilveekam ir slikti un vinjsh piemeeram raud, un kaads pienaak klaat un meegjinot nomierinaat saka:Neraudi! Tad tas nav pareizi, jo psihologjiski cilveex juut, ka vinju nesaprot, jo uzskata,ka vinsh raud siikumu deelj. Bet cilveex nekad neraud siikumu deelj, taadeelj labaak pienaakt klaat un pateikt: paraudi, kljuus vieglaak!
 aiii 2004-02-21 14:10:44.590 
 nu nezinu ... es esmu konstateejusi, ka taas tavas saapes nevienam patiesiibaa nav vajadziigas

kaada jeega apgruutinaat citus cilveekus ar savaam saapeem? ar problemam jatiek galaa pasham katram

arii es esmu meeginaajusi teikt, ka man saap, bet pretim sanjeemusi vaajus pieklaajiibas apliecinaajumus. nav jeegas visiem raadiit savu dveeseli. luuk taa.
 bayta 2004-02-23 12:15:24.060 
 Ja saap,tad neraadi to! Taads ir mans moto,jo es to maaku ljoti labi.
Vajag paraadiit,ka tu esi stingra/-s,nevis vaaja/-sh,tas ir jaamaak,bet to var iemaaciiities peec suura un gruuta darba,nenjem pieree citu aizvainojumus,centies to laist gar ausiim,pie vienas vietas,peec tam viss ir vieglaak,bet tas jau nenoziimee ka esi kljuvis cietsirdiigs,nee,bet tu esi imuuns pret ljaunumu.......
[ rādu 0-20 kopā 86] nākamie >    pēdējie 10 >>

Pievienot komentāru
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji
Kliko šeit, lai reģistrētos.
Twitter Draugiem Facebook
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅