FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!

Kā sarakstīties?

 autors: oHo  lasīts 32622 reizes komentāri: 32 
Kā sarakstīties?
Atkarībā no tā, cik rūpīgi būsi sekojis augstākminētajiem padomiem :), Tavā pastkastītē ik pa brīdim "iekritīs" viena, dažas vai pat daži desmiti vēstuļu. Lieliski, pirmais uzdevums ir sasniegts! Tomēr, tas ir tikai pats sākums.

Daži ieteikumi sarakstei:

  • Atbildi visiem. Izņēmums ir tikai acīmredzamas copy/paste vēstules, pēc kurām skaidri var redzēt, ka autors tās sūta visiem pēc kārtas. Lai cik nesakarīga Tev ziņa neliktos, domā par to, ka kāds ir patērējis savu laiku, lai atrastu tieši Tevi un uzrakstītu kaut vai dažus vārdus. Varbūt rakstītājam vienkārši ir bijis slikts garastāvoklis, viņš nejūtas pārliecināts par sevi vai vienkārši nemāk uzsākt sarunu.
  • "Nevelc garumā" saraksti, kam neredzi perspektīvu. Ja jūti, ka sarakstes partneris nav Tev piemērots, uzraksti viņam to, korektā formā, bez apvainojumiem. Nepārtrauc saraksti nepaskaidrojot iemeslu, arī dzīvē nav pieklājīgi vienkārši aizgriezties un aiziet, kad uzskati sarunu par pabeigtu no savas puses.
  • Atbildi savlaicīgi. Uz vēstuli vajadzētu atbildēt vēlākais dažu dienu laikā pēc tās saņemšanas. Ja nevari uzrakstīt pilnu atbildi, aizsūti īsu vēstulīti, ka pašlaik esi aizņemts, bet atbildēsi tuvākajā laikā. Tas neliks rakstītājam justies nepamatoti atraidītam.
  • Raksti tad, kad Tev ir laiks to darīt. Steigā uzklabinātas pāris rindiņas diez vai būs labs iepazīšanās sākums.
  • Raksti ar stilu. E-sarakstē daudzi tradicionālās sarakstes un gramatikas noteikumi tiek apieti. Tieši tāpēc korekti uzrakstīta e-vēstule atstāj tik labu iespaidu. Tāpēc, pēc iespējas raksti bez kļūdām, izvairies no valodas, kas saņēmējam varētu būt nesaprotama. Neizplūsti ļoti garas pārdomās - atstāj tās uz tikšanās reizi. Pārmērīgi gara vēstule liks saņēmējam justies vainīgam, ka viņš nevar aizsūtīt tikpat garu atbildi.
  • Atbildi uz jautājumiem. Ja sūtītājs uzdevis Tev jautājumu, viņš gaida uz to atbildi. Nav korekti jautājumu vienkārši ignorēt. Ja nevēlies atbildēt, uzraksti to, paskaidro iemeslu, ja uzskati to par nepieciešamu.
  • Pārlasi vēstuli pirms sūtīšanas. Izlabo kļūdas, veic papildinājumus. Vēlams pārlasīt arī vēstuli uz kuru atbildi, lai pārliecinātos, vai neesi kaut ko aizmirsis.
<< atpakaļ uz saturu Kas ir oHo.lv auditorija? >>

 

 << atpakaļ
Komentāri [0-20]
 sano_scorpio 2002-08-26 16:03:05.950 
  Tas ir jauki,ka kaads izskaidro,kas un kaa sheit notiek.Kad saaku apmekleet sho saitu,shaadas info nedaudz pietruuka.Luudzu nenjem ljaunaa,bet arii Tevis rakstiitajaa ir gramatikas kljuudas,vajadzeetu palabot.Ceru,ka tikai noguruma deelj vinjas ir ieviesushaas.Veelu shim dienestam izaugsmi tikai pa vertikaali uz augshu!
 Reva. 2002-08-27 11:45:05.733 
 Jaa,shis saits ir forsh,var sarunaaties,iepazities ar daudziem cilvekiem,paldies par shaada veida iepazishanos.
 nezināms 2002-08-27 11:47:57.700 
 Puishiem-der izveidot kaadus 3 nikus. Un ja meitene,kas veelas iepaziities,ir uzrakstiijusi visiem 3,tad vinja tochno ir kroksis.
 nezināms 2002-08-27 15:32:21.217 
 :))))))))))) he he, cepuri nost nezinaams priekssaa. Nu ssitaads atklaajums..:))
 3mps 2002-08-27 15:48:04.733 
 Pavisam vienkaarshi. Nav nekaadas jeegas tam, ko raxti anketaa, kaadaa veidaa meklee sheit iepaziishanos, cik skaisti, gudri, stiliigi, konkreeti, sakariigi utt. raxti - ja peec izskata neesi kaut kur ap "videejaas aritmeetiskaas meitenes" vizuaalo standartu - visas puules buus pilniigi veltiigas. Un, ak jaa, visvairaak "priecee" meitenes, kuras tik jauki un sakariigi prot drukaat vestules, lai aatraak vai veelaak pateiktu, ka vinjaam jau ir savas "second half" un virtuaalaas pasaules saraxtes "draugam" ir jaapaliek tieshi tur kur vinjsh ir - monitora otraa pusee :P
Varbuut izklausaas paaraak pesimistiski vai pat "galiigi garaam", bet lai nu ko, bet buut reaalistisks pesimists sho 2 gadu laikaa, kopsh atrodos sheit, esmu iemaaciijies:)
 Laxmi 2002-08-27 17:03:00.640 
 Sodien saneemu soka terapiju. Sarakstiijos ar kadu briiniskiigu puisi. Mums bija tik jauka sarakste. Veel pirms nedeelas. Sodien saneemu veestuli, ka puisis precas. Klikskis galvaa noticis. Man uzrakstiija: tu esi skaists cilveeks. Piedod. Bet es biju iemiileejusies. Pasaule zem kaajaam nu logaas. Un saap, baismiigi saap. Bet nesaprotu, vai tas, pirms nedeelas, bija tikai rotala? Ar lelli.
 marinciks@one.lv 2002-08-28 11:24:08.967 
 Miilji, noderiigi, seviskji tiem, kas seit pirmo, otro vai treso reizi... Kuri maz izprot, ko iisti no tevis prasa. Paldies!

Ar cienju : Miiljaa
 aiznjemts 2002-08-28 12:19:31.890 
 Es sāpīgi pārdzīvoju, ka reiz kāda meitene sarakstē atsūtīja man savu bildīti, paskatījos... nepatika. Centos, kā varēju, solīdi atrakstīt, ka nu... man tāda gaume, un man ir vēlme atrast visādā ziņā sev tīkamu cilvēku, citādi abi būsim nelaimīgi utml. Pretī dabūju negaidīti rupju atbildi, ka mani interesē tikai drāšanās un nevis cilvēka kvēli pukstošā sirds un starojošā iekšējā būtība un es esmu tāds pats truls dzīvnieks, kā visi pārējie veči.
Arī citas reizes, kad centos pieklājīgi atteikt, virtuāli dabūju pa purnu - varbūt tikai dažas reizes meitene neitrāli uzrakstīja - "OK, Tava izvēle, pats vainīgs".
Vēlāk vienkārši pārtraucu saraksti, ja redzēju, ka cilvēks man nepatīk. Nepieklājīgi? Es domāju, ka ne īpaši - atteikuma vēstule acīmredzot ir sāpīgāka, kā vienkārši sarakstes pārtrūkšana...
 Veritus 2002-08-29 15:52:30.450 
 aiznjemts,
vecīt, Tev nav taisnība. Kautkur vienā rakstiņā te kāda dāma pateica prātīgu domu - melot ir slikti (attiecīgi arī - noklusēt), jo ja tu melo, tu atņem otram reālas izvēles iespēju. Lai cik nepatīkama patiesība, tā ļauj meklēt risinājumu.
Atteikt ir nepatīkami, bet to var izdarīt - iespējami mazsāpīgi un pat lietderīgi abiem - ja tas otrs ir gatavs (to nu spried pats, cik viņa gudra) pieņemt zināšanai patiesos iemeslus, apstākļus, kas tev pie viņas liekas "nepareizs". "Vairāk klausi kritiku, ne glaimus" - vai ne?
Viņas reakcija uz atteikumu parādīs viņas intelektu. Tev jādod iespēju viņai parādīt savu prātu un inteliģenci. Nepamatoti pārtraucot saraksti Tu pazemo ne tikai viņu, bet arī sevi. Izrādi bailes...
Pateikt dažus vārdus neprasa daudz pūļu, bet aiztaupa daudz laika.
 riebeklis666 2002-09-03 13:21:07.420 
  Perhaps one of the most interesting and colorful words in the English language today is the word "fuck". It is the one magical word which, just by its sound, can describe pain, pleasure, love, and hate.

In language, "fuck" falls into many grammatical categories. It can be used as a verb, both transitive (John fucked Mary) and intransitive (Mary was fucked by John). It can be an action verb (John really gives a fuck), a passive verb (Mary really doesn-t give a fuck), an adverb (Mary is fucking interested in John), or as a noun (Mary is a terrific fuck). It can also be used as an adjective(Mary is fucking beautiful) or an interjection (Fuck! I-m late for my date with Mary). It can even be used as a conjunction (Mary is easy, fuck she-s also stupid). As you can see, there are very few words with the overall versatility of the word "fuck".
 DeamonsEye 2003-03-05 22:07:07.140 
 Nu atkal stulbi kaut kaa sanaak...
Sanjemu savaa pastkastee veestuli - pietiekami garu un uzmaaciigu, lai saprastu, ka cilveekam nav probleemu ar sarunas uzsaakshanu vai ko citu un lai peec izlasiishanas saprastu to, ka vieniigais piemeerotais iipashiibas vaards subjekta apziimeeshanai ir -truls-. Ko dariit?

Paardomu stuuriitis iesaka izveeleeties piemeerotu vietu un laiku, sakoncentreet domas, (veelams arii nebuut reibumaa), var arii sakjemmeeties, ja nepiecieshams, un rakstiit atpakalj.

Uz savu zinju es atkal sanjemu tik pat -rosinoshu- atbildi...

Taa mees turpinam, liidz subjekts pienjem manus korektos argumentus un izbeidz mani spamot.

...vai varbuut tomeer labaak ir neuzsaakt domu apmainju ar cilveeku, kas ir aciimredzami... nu...

Gruuti izlemt kaut kaa ;P
 murciite 2003-09-23 14:50:24.043 
 Kaut gan veel esmu gandriiz vai nezinjaa, kas te notiek, bet domaaju, ka nebuushu savu laiku velti shkjietusi.Redzeesim, kas buus taalaak!
 geisja 2003-12-17 20:46:58.857 
 arī atteikt var smalkjūtīgi. Tā, lai nesāp.
 _siikaa_ 2004-01-22 08:46:41.920 
 te kaadam ir 13-14?
 vinja_kas_pazuda 2004-04-12 22:13:50.013 
 Liekas,ka cilveeki nesapratiis,ja uzrakstiissu ko personisku,protams tas nav jaadara,bet vai mani piennems,ja ieiessu ccataa ar man apmierinossu niku???Cilveeki nesaprot,vinni to redzeet neveelas...:(
 ellita 2004-09-19 18:23:33.513 
 Labāk skarba taisnība, nekā saldi meli.
 wewe 2004-10-25 15:32:55.090 
 hello!tik skaistajjjaS
 mamula 2004-12-26 12:58:21.280 
 Buutu jau jauki ,ja cilveeki saprastu,ka taa ir tikai sarakste.Svesi cilveeki meklee viens otru sarakstoties un ne vienmeer tas iznaakums ir pozitiivs.
 dzika7 2005-03-29 18:50:51.123 
 pagaidām tāda milzīga haosa sajūta!Kā dziesmiņā -vai tu tur esi......
 Skrubis 2006-08-06 20:49:11.043 
 lai nu kaa bet alternatiiva var buut vienmeer.
[ rādu 0-20 kopā 32] nākamie >    pēdējie 10 >>

Pievienot komentāru
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji
Kliko šeit, lai reģistrētos.
Twitter Draugiem Facebook
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅