FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!

Vai nepiepildīta mīlestiba ir visskaistākā ?!

 autors: gunch  lasīts 8963 reizes komentāri: 86 

...saka, ja dzīve tev piespēlē kādu situāciju un tu tajā rīkojies nepareizi, tad dzīve turpinās tev to piespēlēt, līdz tu rīkosies pareizi. Tā ir laikam arī ar mani. Kad gāju skolā reiz iemīlējos kādā meitenē. Meitenē, kura izrādīja lielu interesi par mani. Viņa bija tā, kas visu sāka... bet kad es biju tiešām iemīlējies, viņa ņēma un pilnībā izmainīja savu attieksmi... loti mani sāpināja! Un nu tas ir noticis vēlreiz. 

Ar Terēzu iepazinos, kad sāku mācīties jaunu kursu un jau no paša sākuma man viņa likās savādāka, kā citas. Laikam jau galvenokārt tādēļ, ka viņa pret mani izturējās savādāk, kā pret citiem.. Bija daudz laipnāka, centās būt man blakus, ilgi un cieši skatījās acīs, smējās par maniem SMS.. Man viņa tiešām sāka patikt.. Tas, kā viņa ākstījās, kā viņa domāja un runāja... viņa bija tik interesanta, neparasta, ..dažbrīd pat drusciņ vīrišķīga, bet tajā pašā laikā romantiska, skaista un seksīga! 

Kādu vakaru viņa mani uzaicināja ciemos... būšot daži viņas draugi, tāpat vien! Kad devos projām no darba, viņa mani pa logu vēroja. Vakars bija tiešām jautrs. Spēlējām kaut kādu stulbu zviedru spēli un staigājām pa pilsētu. Beigās nokļuvām viena viņas drauga dzīvoklī un sākām skatīties kādu filmu. Tad pirmo reizi viņa apsēdās man cieši, cieši blakus... sajūta bija patiešām laba. Man viņa sāka patikt ar vien vairāk un vairāk. Viņa ar mums kopā spēlēja florbolu, kāvās ar spilveniem un vienmēr cieši un mīli skatījās acīs. Es jutu, ka es viņai patiku. 

Nedēļas nogalē pie viņas mājās bija tusiņš, uz kuru protams arī es biju ielūgts. Jautri... Visas viņas bildes, jocīgie draugi, dziesmas.. Nezinu, kā bet beigās viss sanāca tā, ka viņa bija savu galvu nolikusi man uz pleca un turot savu roku manā viegli to saspieda... es sajutos, kā nekad agrāk. Tajā naktī es nevarēju aizmigt.. es vēl joprojām jutu viņas roku savā. Nākamā dienā treniņā visu laiku savā acu priekšā redzēju vienu viņas bildi, kur viņa bija tik mīļa un skaista... 

Es biju iemīlējies, neprātīgi iemīlējies. Kad es biju blakus viņai un kāds man kaut ko centās stāstīt, es neko nesapratu.. Nē es sapratu katru vārdu, bet es nevarēju salīmēt kopā teikumus. Mēs atkal kopā spēlējām florbolu. Atkal bija jautri, vienīgais sāka palika drusciņ grūti, jo emocijas bija tik daudz, ka gribējās tās atklāt.. pateikt, ka tu esi visskaistākā, neparastākā.. mana sapnu meitene.. es tevī esmu iemīlējies.. bet es nepaspēju. 

Pēc spēles ātri nomazgājos. Kad to biju izdarījis, nolēmu iziet ārā un paskatīties, vai viņas ritenis vēl ir uz vietas, jo tā es varēju pateikt, vai viņa vēl ir vai nē... Un tad, tad es ieraudzīju, ka viņa skūpsta citu.. Es nesapratu, kas notiek.. Es taču biju uzkāpis kalnā.. bet tagad, tagad es nokritu lejā! Nezinu, vai kādreiz tik loti biju raudājis! Laikam nē! Es nokritu svarā! Veselu mēnesi visu, ko ēdu, likās, ka tūlīt izvemšu! Kādēļ!? Ko es izdarīju nepareizi! Es biju pārāk stiprs lai padotos, bet pārāk vājš, lai ietu tālāk.. es mīlēju to, ko es nedrīkstēju mīlēt.. Ir pagājis kāds laiciņš. Iet jau labi, jo es cīnos.. pilnveidoju sevi, trenējos.. Bet vēl joprojām loti, loti sāp un es nespēju dzīvei piedot to, ka kaut kas tik skaists var tik slikti beigties..

 << atpakaļ
Komentāri [0-20]
 frankensteina_ligava 2002-07-29 17:55:10.560 
 zheel ka ar tevi taa ir noticis..gruuti pateikt kas tur nogaaja greizi.. reizeem meitenes ir ljoti gruuti saprast..un reizeem mees vienkaarshi nezinam ko gribam..es siikaak neskaidroshu..
bet vai tu vinjai kaut ko prasiiji par to dzheku ar kuru vinja suucaas..esi paarliecinaats ka tev ar vinju nekas nebuutu sanaacis..tu ar vinju izrunaajies?
zini ko es esu sapratusi? to ka nekas nenotiek bez iemesla..ja tas taa notika, tad tas noziimee ka tev dziivee gaidaams kas cits..tu satiksi kaadu citu meiteni un vinja buus peec tevis traka..tici man..es zinu ko runaaju..galvenais-domaa labas domas..
:) un pasmaidi...
 Veritus 2002-07-29 18:06:49.700 
 gunch, -
Vienkārši neņem pierē! Tavs gadījums ir tas, kur nevaru piekārt nevienu filozofisku domu, bet tikai kaudzi vērojumu ... Nu, vienkārši tādas viņas, tās čiepas ir... :)
Nevajag gaidīt no cilvēciņa vairāk, kā viņš spēj dot... Ņem tik, cik dod - vai tad tas ir (bija) maz?!
;)
Lai Tev veicas! Izvēdini galvu, - aizbrauc pamakšķerēt un sēdot laivā, veroties vakarīgajos ūdeņos uzraksti par to visu kādu mīļu, gaišu vēstuli tai meičai. Gaišu. Ar paldies. :)

P.s. Bet ir tādas meitiņas, kas arī jaunos gados nav čiepas :)
 Revox 2002-07-29 18:29:19.700 
 Gunch - tas viss ir tik elementaari, cik vien var buut. Nejauc, luudzu 2 pilniigi atshkjiriigas lietas - iemiileeshanaas un miilestiiba. Jums abiem peec Tava staasta bija taa pirmaa. Un vinjai taa beidzaas aatraak nekaa Tev. Un tas arii viss. Ja buutu bijis preteeji, iespeejams, mees visi buutu lasiijushi vinjas staastu. Iemiileeties ir OK, bet nevajag jau domaat, ka tam sekos kas vairaak. Baudi dziivi, un nespriedelee par to, kas buutu, ja buutu...
 Andrs 2002-07-29 18:54:17.967 
 Par viirieti, manupraat kljuust nevis izejot armiju, bet peec tam kad esi zaudeejis miiljotu cilveeku, un speejis to paardziivot.:) ..paardziivot un saglabaat speejas atkal miileet.:))
..un padomaa, varbuut tev ljoti paveicaas, jo schii meitene nebija tava, tava buus veel labaaka, vinja spees tevii saskatiit to ko schii nesaskatiija, palaida garaam.:)))
Domaaju ka schis gadiijums tikai ruudiija tavau viirischkjiibu.:))
 in-depth 2002-07-29 21:57:36.780 
 Ir tikai divas versijas, vai nu peec paardziivotaas vilshanaas veel speesi iemiileeties vai arii nee, nocietinot sevi, uzliekot barjeru, dziivojot Savaa Pasaulee, kur nav vietas vinjaam. It kaa smiekliigi ne.. Un, ja buus pirmais gadiijums, tad, kaa jau raxta Revox, ir bijusi tikai iemiileeshanaas, nevis miilestiiba (ja taada vispaar eksistee). Laiks ir tik ietekmeejoshs un var buut pat graujoshs faktors, kas tomeer maina katru; un, ja liktenis sadomaa speeleeties un sodiit (par kautkaadiem ieprieksheejaas dziives greekiem, vai par to, ka citiem daavaa, lai kopumaa saglabaatu liidzsvaru starp veiksmeem un neveiksmeem), tad fantaazija tiek pamazaam grauta (fantaazija par to, ka ir miilestiiba un citas labas lietas), liidz taa paliek pavisam nieciiga, ka ikdienas racionaalais, aizdomu pilnais veselais sapraats, kursh ir uzceelis sev cietoksni saka: "NEE! Netici nevienai(am)!" Jo manaa izpratnee miilestiiba jau ir taa fantaazija, otra idealizeeshana, kurai notic - taadeelj tas ir pilniigi logjiski, ka ar katru reizi noticeet kljuust aizvien gruutaak..
Bet, kas meklee, tas atrod (varbuut ne vienmeer to ko mekleeja :) , bet tikai alternatiivu praata nodarbinaashanas iespeeju)
 biab 2002-07-29 23:37:18.840 
 Man liekas, ka taa meitene lieliski juta, ka Tev patiik un taapeec arii vina vienkaarsi ljaavaas Tavai patikai - baudiija Tevis radiito sauliiti, liidz briidim, kad satika kaadu, ko sagribejaas iekarot pasai. Visdriizaak vinai nebija taadu juutu kaa Tev, vinai vienkaarsi gribeejaas justies miileetai. Iespeejams, ka pat nesaprata, ka nodara Tev paari.
 elua 2002-07-30 00:06:26.060 
 Es pilnigi saprotu un izjûtu tavu situâciju,jo man ir bijis lîdzîgi.Mums sâka veidoties pamazâm attiecîbas.Tas laiks bija kaut kas vienreizejs.Tad es pamanîju vinâ dîvainu izturesanos.Beigâs noskaidrojâs,ka vinam ir mîlotâ un berns,ko es ,protams,uzzinâju pec labi ilga laika.Man tik loti tas sâpeja.Un nu jau ir pagâjis vairâk kâ gads,bet man joprojâm sâp.Tâ nu tas ir-,loti sâpigi,bet fakts.
 britni 2002-07-30 03:08:24.530 
 Nevajag jaukt romantiskas tiinju juutas ar dziivi.
 xxs 2002-07-30 09:35:35.933 
 Ļoti jauki uzrakstīts... patiešām:))) Meitenēm reizēm patīk, ja puiši rīkojas, nevis gaida un ļaujas. Īpaši tām stiprajām, kad viņas solīti pretī jau paspērušas pirmās. Varbut ari Tavējai..
 Regis 2002-07-30 09:40:11.047 
 Ei nu Tu saproti no taam meiteneem kautko! Bet taa jau ir! Meitenes nav jaasaprot - vinjas ir jaamiil!!! Meegjinot izprast katru vinju riiciibu var Strenjchos nonaakt! Vislabaak aarsteeties no shaadaam lietaam var ar jaunaam attieciibaam!
Veiksmi Tev Gunch!
 Maix 2002-07-30 09:56:35.373 
 Es domaaju, ka tev vajadzeetu meeginaat ar vinju izrunaaties..nenobiisties, ja vinja tev atteiks, vai kaa citaadi, tas noziimee laikam to, ka nebiji prieksh vinjas iistais. Lai tev veicas! Nenokar degunu..viss veel tikai saakaas :)
 misame 2002-07-30 10:05:51.310 
 Drjausmi romantizski sanaaca visjumaa tas raksta gabalinch.
Piebildiisju - dauccc emocionaalak ir nevis gribeet un nedabuut, bet negribettt un nedabuut :)
 zalktis 2002-07-30 10:25:13.373 
 Staastinjsh taads, ka sirsninja apteceejaas. Labi un patiesi uzrakstiits, daudziem taa gadaas, nu vismaz liidziigi. Arii komentaari godam.
Apkaart mums ir tik daudz skaistu meitenju, nebeedaa par vienu, nu gadiijaas taa.
Par taam skaistajaam meiteneem tev jaatic, biju aizbraucis uz aarzemeem un vieniigais, ko es gribeeju - redzeet Riigas cilveekus. Atgriezos un pie sevis aiz prieka pateicu: "YES!!! Shii vieta ir vislabaakaa uz pasaules."
 sheila 2002-07-30 10:30:40.983 
 ...saka, ja dzīve tev piespēlē kādu situāciju un tu tajā rīkojies nepareizi, tad dzīve turpinās tev to piespēlēt, līdz tu rīkosies pareizi.
Ak, cik patiesi teikts. Es jau tresho reizi nonaaku tajaa pashaa situaacijaa, un iisti nesaprotu kur ir mana kljuuda. Ir interese, kaut kas veidojas un tad... peekshnji viss mainaas. Laikam vienkaarshi manas simpaatijas pret cilveekiem ir noturiigaakas, taapeec es esmu taa, kura nesaprot un kurai saap... Atliek cereet, ka kaadreiz es speeshu no taas piespeeleetaas situaacijas izveidot arii normaalas attieciibas.
 nezināms 2002-07-30 16:32:07.530 
 Nu cau,
Ko lai saka: es piekrītu tiem, kuri teiks, ka izejot šīs ne visai saldās takas mēs apzinām kā tas ir mīlēt un būt iemīlējušamies.
Redzi, katrā dzīves posmā mums jāatrod kaut kas pozitīvs no kā mācīties- izlasot Tavu vēstuli var jau noteikt, ka esi romantiskais cilvēka tips, kuram katrs sīkums ir kaut kas un tas ir forši, tāds Tu esi un būsi(ceru).
Atceries, ka sievietes mīl ar ausīm, vai esi teicis, ka viņa ir simpātiska u.tt.
Bet ja arī neesi teicis otram cilvēkam tas ir jājūt, ja viņš to nejūt, tad tici man labākais ir tā kā ir noticis.

Ko varu ieteikt

ASTI GAISĀ, JO AR TO JAU PASAULE NEBEIDZAS- TEV VĒL VISS IR PRIEKŠĀ

CARPEDIEN.
 nezinām-Lentenis 2002-07-30 16:36:40.000 
 Ak jaa veel piebilstot pie manis iepriekš sacītā šajā gadījumā neviens nav vainīgs, jo vienkārši tā ir šī nedaudz sarežģītā dzīve, kurai nepatīk, lai viss būtu vienkāršs
 Lentenis 2002-07-30 16:41:07.937 
 Un visu beidzot- mēs visi esam izgājuši šim cauri vai nu bijis (lielākoties vīriešiem)kad mēs sakām sorry tā vairāk nevarēs turpināties un gribu kaut ko extreem vai ko savādāku- un galvenais mēs visi esam cilvēki, tikai un vienīgi cilvēki.
 ladyice 2002-07-30 17:48:17.513 
 Staasts par juutaam. Ko gan var piebilst, taa kaa tu vinjai neko nebiji teicis par savaam juutaam un arii izraadiijis ka taadas ir tad vinja vareeja nodomaat ka tev vinja neko nenoziimee un... secinaajumus izdari pats. Buutiibaa jau liela dalja saadu situaaciju rodas taapeec ka cilveeki neapjaus iisti kaadas ir otra juutas un baidaas ko teikt. Es jau nenoliedzu iespeeju ka jums vienkaarsi nekas nevareeja buut, bet...
Un tev jau arii viss buus kaartiibaa, nju aizmirsiisi tu vinju, atradiisi citu varbuut veel labaaku. Tas ir cilveeka dabaa ar laiku aizmirst vai samierinaaties. tev tikai pasam jaatic ka viss buus labi. Uzsmaidi un paskaties apkaart, vai tad pasaule nav skaista??:)))))
 suzy 2002-07-30 19:46:05.030 
 Es arii ljoti, ljoti un ilgi, ilgi esmu paardziivojusi, ja attieciibas ir izjukushas (iipashi jau pirmo miilestiibu)
Shobriid atskatoties varu teikt, ka tam bija taa jaabuut, jo peedeejaas juutas ir paaraakas un tieshi taadas kaa gaidiiju un mekleeju gadiem ilgi.
Peedeejaa laikaa lasiitais ir paarliecinaajis, ka tik ljoti nevajadzeetu paardziivot(zheel, ka agraak to neesmu zinaajusi, buutu bijis vieglaak). Ir jaukas attieciibas, kas ilgst mirkli vai dienu un uz visu muuzhu paliek atminjaa. Citiem taas saakaas pirmajaa klasee un nebeidzas liidz kapa malai. Citi satiekas, padziivo, sastriidas, salapst un paliek kopaa jeb otraadi nevar tomeer sadziivot. Katraa gadiijumaa mees viens no otra maacaamies, njemam vai dodam, bet maacaamies. Taa ir pieredze - katra pasha bagaatiiba. Muusu celji krustojaas, bet uz kaadu laiku kuram ar kuru????.........
Vai veerts piespiest otram iet pasha celju vai skriet pakalj un upureet savu meerkji(reizeem ir)???.....
Lielas laimes reibonis pilniigi noteikti nav muuzhiigs.
Lai veicas atrast saveejo un saskaniigi, miilji un ilgi kopiigu celju iet. Katraa gadiijumaa buut godiigam pasham pret sevi un speet savas juutas izskaidrot sev un partnerim.
Cieniit savu likteni.
 :) 2002-07-30 23:16:10.233 
 Gunc,nenokar degunu!! Pasaulee veel daudz meitenju,un noteikti kaut kur tavejaa,bet ja ssoreiz neizdevaas-tatad taa nebija iistaa priekss tevis! Starp citu daudziem cilv,gan meiteneem gan puishiem piemiit tada neganta iipasjiiba-savaldzinaat kaadu un tad pazust,vai mekleet nakosjo...Taada taa pasauliite ir,kaadu mees vinju veidojam,pasji!!No savam kljuudam jamaacas.
Miljaa
[ rādu 0-20 kopā 86] nākamie >    pēdējie 10 >>

Pievienot komentāru
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji
Kliko šeit, lai reģistrētos.
Twitter Draugiem Facebook
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅