FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Pasaki, ko Tu domā par mani... jeb FOTO vērtēšana

 "FOTO vērtēšana" ir oHo.lv serviss, kas ļauj Tev saņemt maksimāli objektīvu tautas viedokli par Tavu foto (tātad, arī par Tavu ārējo tēlu). 

 Noteikumi vērtējamajām fotogrāfijām ir tie paši, kas anketu bildēm, tātad:

 1. Bildē jābūt attēlotam/-ai Tev - dabas skatu, dzīvnieku un tml fotogrāfijas nederēs..
  Netiek pieņemtas:

  • 1.1. Fotogrāfijas, kas vecākas par 5 gadiem. 
  • 1.2. Neskaidras, miglainas, fotogrāfijas no mugurpuses un tml.
  • 1.3. Bildes kurās redzamajā persona nav identificējama (atpazīstama). Par galveno atpazīstamības kritēriju tiek uzskatīta pilnībā un skaidri redzama seja. Tumšas, lielas saulesbrilles parasti tiek uzskatītas par neatpazīstamības kritēriju.
   Lūdzu apskati piemērus, kādas bildes netiek apstiprinātas vērtēšanai:
  • 1.4. Bildes, kurās redzamas slavenības, profesionāli modeļi/-es, sabiedrībā pazīstami cilvēki un tml. 
  • 1.5. Bildes, kurās redzamās personas neatbilst bildes izvietotāja anketas datiem (pēc dzimuma, vecuma, auguma vai citiem parametriem)
  • 1.6. Bildes, kurās redzamas nepilngadīgas personas. 
  • 1.7. Citas bildes, par kurās redzamo personu atbilstību to izvietotājam moderatoram rodas šaubas, kā arī bildes, ko moderators atzīst par nepiemērotām ētisku vai citu apsvērumu dēļ.
 2. Ja bildē redzami vairāki cilvēki, Tev jābūt izceltam/-ai (ar bultiņu, uzrakstu un tml.). Vērtējamajai personai jābūt vienai. Pieļaujams neizcelt vērtējamo personu, ja pēc nicka var viennozīmīgi noteikt personas dzimumu un tā ir vienīgā šāda dzimuma persona fotogrāfijā.

 3. Bildēs nedrīkst tikt reklamētas WWW lapas, preces un tml., uz tām nedrīkst būt citu WWW lapu (izņemot oHo.lv) "ūdenszīmes". Izņēmuma kārtā atļautas foto, uz kurām ir tās autora (fotogrāfa) "ūdenszīme", ja tā nav pārāk uzkrītoša;

 4. Aizliegts izvietot vērtēšanā vairākas vienādas bildes vai vienai personai piedalīties vērtēšanā ar vairākiem nickiem.

 5. Bilde nedrīkst saturēt pornogrāfiskus vai citus elementus, kuru demonstrēšanu aizliedz LR likumdošana. Šī noteikuma pārkāpēju konti var tikt slēgti bez brīdinājuma;

Lēmumu par bilžu atbilstību šiem noteikumiem pieņem moderatori. Sūdzības par moderatoru darbu sūtiet oHo. Personām, kas vairākkārt mēģinās pievienot prasībām neatbilstošas bildes, šī iespēja var tikt liegta bez iepriekšēja brīdinājuma.

 Katrs lietotājs vienlaicīgi var izvietot vērtēšanai ne vairāk kā :

 • 4 fotogrāfijas (lietotāji ar lielajām anketām);

 • 1 fotogrāfiju (lietotāji ar mazajām anketām)

Kā notiek foto izvietošana vērtēšanai:

 1. Pievieno vēlamo fotogrāfiju savai anketai kā galveno vai papildus fotogrāfiju;

 2. Atrod saiti "[izlikt novērtēšanai]" zem šīs fotogrāfijas un nospied uz tās;

 3. oHo operators pārbaudīs fotogrāfiju un ja tā atbilst visām prasībām, apstiprinās to;

 4. Lai apskatītu savu fotogrāfiju novērtējumu un komentārus, klikšķini uz "Foto vērtēšanā" augšējā joslā, tad us attiecīgās fotogrāfijas.

 5. Tu vari noteikt vai vēlies pieņemt anonīmus vērtējumus vai tikai vērtējumus no lietotājiem, kas gatavi "parakstīties" zem tiem.

 Protams, jebkurā brīdī Tu varēsi izņemt savu foto no vērtēšanas klikšķinot uz [izņemt no vērtēšanas].

 Bildes vērtēšanā glabājas 2 mēnešus, pēc tam tās tiek automātiski dzēstas.

Vērtēšanas noteikumi:

 1. Foto var vērtēt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji;

 2. Katrs lietotājs katru foto var vērtēt vienu reizi;

 3. Aizliegts veikt negodprātīgu vērtēšanu vai vienai personai izmantot vairākus lietotāja kontus vērtēšanai. Šī noteikuma pārkāpēju konti un negodprātīgie balsojumi tiks dzēsti bez brīdinājuma.

 4. Aizliegts pievienot klaji aizskarošus vai diskriminējošus komentārus (noteikums neattiecas uz objektīvu kritiku). 

 5. oHo.lv administrācija patur tiesības aizliegt vērtēšanu atsevišķiem lietotājiem vai lietotāju grupām nepaskaidrojot iemeslu.  

 6. Lai nodrošinātu objektīvāku vērtēšanu un izvairītos no 1-nieku un 10-nieku mānijas katram vērtētājam tiek ierobežots vērtējumu skaits ar vienu atzīmi pēc sekojošiem principiem:

  • vienas atzīmes īpatsvara novirze nevar būt lielāka par 4 no vidējā vērtējumu skaita ar citām atzīmēm. Sarežģīti, bet vienkāršāk neizdevās uzrakstīt. Cilvēku valodā - nevar vērtēt tikai ar 10-niekiem vai 1-niekiem, jāizmanto visas atzīmes. 

  • lietotājiem, kas reģistrējušies pirms mazāk nekā diviem mēnešiem pieejamas tikai atzīmes no 5 līdz 10.

  • aprēķinā tiek ņemti vērā visi lietotāja izdarītie vērtējumi mēneša laikā.

 7. Reģistrēto lietotāju vērtējumi tiek dalīti divās grupās:

  1. Pārbaudāmie vērtējumi - vērtējumi , kas izdarīti no Latvijas IP adresēm. Pie pārbaudāmajiem vērtējumi netiek pieskaitīti vērtējumi par vienu foto no vienas IP adreses 90 minūšu laikā.

  2. Nepārbaudāmie vērtējumi - vērtējumi , kas neatbilst pārbaudāmo vērtējumi kritērijiem.

 8. Vērtējumus var izdarīt izmantojot SMS, ievērojot sekojošus noteikumus:

  1. No viena mobilā tālruņa numura drīkst izdarīt ne vairāk kā 5 vērtējumus par vienu foto 24 stundu laikā. Šim punktam neatbilstošie vērtējumi netiks ieskaitīti un maksa par tiem netiks atgriezta.

  2. SMS vērtējumu skaits nedrīkst pārsniegt 25% no kopējā vērtējumu skaita.
   Brīdī, kad tiek sasniegts šis kritērijs, SMS kodu forma zem foto pazūd, tā atjaunojas, kad atkal iespējams veikt SMS vērtējumus.
   Balsotājam ieteicams pēc katra balsojuma veikšanas pārliecināties, vai atļauts veikt nākamo balsojumu. Šim punktam neatbilstošie vērtējumi netiks ieskaitīti.

  3. SMS sūtītājs ir pats atbildīgs par savu veikto balsojumu uzskaiti.

  4. Katrs pozitīvais SMS vērtējums ir līdzvērtīgs atzīmei 20 (norādot savu lietotāja vārdu - atzīmei 25).

  5. Katrs negatīvais SMS vērtējums ir līdzvērtīgs atzīmei -3.

Mēneša favorītu noteikšana:

 1. Mēneša favorīti tiek noteikti no visām līdz šī mēneša 26.datumam (līdz 25.datuma 23:59) ievietotajām fotogrāfijām, kas savākušas vismaz 100 vērtējumus.

 2. Mēneša bonus-reitings tiek noteikts sekojoši: katru dienu 17:00 tiek noteikti seši favorīti uz šo brīdi katrā dzimuma kategorijā. 1.vietas ieguvējs saņem reitingu 0.06, otrās: 0.05, trešās 0.04, ..., sestās: 0.01.

 3. Nosakot favorītus tiek ņemti vērā tikai pārbaudāmie vērtējumi  (skat. augstāk) un SMS vērtējumi, kas veikti laikā no bildes ievietošanas brīža līdz mēneša pēdējās dienas 23:00, kā arī foto mēneša bonus-reitings, kas tiek pieskaitīts foto vērtējumam.
  Galīgie vērtēšanas rezultāti tiek apkopoti un paziņoti līdz nākamā mēneša 5.datumam (iespējams, ātrāk). Līdz rezultātu publicēšanai dalībniekiem kas pretendē uz godalgotām vietām aizliegts izņemt attiecīgās foto no dalības konkursā.

 4. Trīs pirmo vietu ieguvēji katra dzimuma kategorijā nonāk oHo.lv favorītu galerijā, kā arī var tikt publicēti preses izdevumos.

 5. Ja tiek atklāts, ka kādas godalgotas vietas ieguvējs/-a ir pārkāpis šos noteikumus vai oHo.lv lietošanas noteikumus, viņš/-a tiek diskvalificēts un attiecīgo balvu saņem nākamā vērtēšanas rezultāta ieguvējs/-a.

 6. Ja viena persona piedalījusies konkursā ar vairākām fotogrāfijām un tās ieguvušas vairākas godalgotas vietas, balva tiek piešķirta tikai par augstāko vietu.

oHo.lv administrācija patur tiesības mainīt šos noteikumus.

Gribu izvietot savu foto vērtēšanai !

Pag, pag, man ir jautājums...

 

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.