FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"velies" uzdotie jautājumi  [???]
Atpūta - kuros klubos/bāros Tevi var sastapt visbiežāk? Kāpēc tieši tur?
Mani mamma mācīja, ka konfektes no svesiem cilvēkiem labāk neņemt un ja gribās iedzert tad labāk kopā ar ģimeni mājās, nevis nezināmos klubos bezjēgā nodzerties....... :D Šī iemesla pēc esmu sastopams tikai tur un jebkur, kur mani uzaicina kāds ieprieks labi iepazīts cilvēks!
2019-04-13 07:13
Attiecības - kādas īpašibas otrā cilvēkā Tu vērtē visaugstāk?
Jau iepriekš atbildēju....Saprotu, ka dubults neplīst.....tad Jums ir iespēja pašiem radīt šo drošuma sajūtu. Paldies, ka bijāt tik laipni un piedāvājāt....es jūtos, pietakami droši....un Jums to pašu novēlu :D
2018-07-31 01:30
Attiecības - kādas īpašibas otrā cilvēkā Tu vērtē visaugstāk?
Nekur un nekad es nenolieku robežas kas mani pašu aprobežos un maldinās, jo viss ir mainīgs...Ja runa iet par nemainīgo, tad man otrā cilvēka ir svarīgs cieņas un sadarbības pašnovērtējums!
2018-07-31 01:25
Kino - kādas ir Tavas mīļākās filmas?
No žanra...komēdijas, detektīvs vai asa sižeta, bet citādi ar kino neaizraujos. Vairāk piesaista izglītojošas pārraides, mistika, paralēlās pasaules utml.....
2014-02-26 11:38
Atpūta - kā Tu parasti pavadi piektdienas vakarus?
Nav viena noteikta atpūtas veida. Tas var būt pilnīgi jebkas un tāpat arī nekas. Viss atkarīgs no iekšējām sajūtām, ārējiem ietekmes faktoriem un noteikti no tā kas tajā brīdī ir kopā ar manīm! Vienkārši ļaujos esošajam mirklim....priekšroku dodot būt kopā ar kādu!
2013-01-27 19:48
Dzīve - kas Tu vēlētos būt, ja varētu būt jebkas?
Vienmēr vēlētos būt es pats, ne kāda cita imitācija, neatkarībā no nodarbošanās veida. Vienkārši "laimīgs" mierā un harmonijā pats ar sevi un apkārtējo pasauli....
2013-01-26 09:30
Kādas ir 3tavas dzīves pamtvērtības?
Brīvība! Cieņa! Ticība! Bet patiesībā itin viss ir ar savu pievienoto vērtību un kopsaistošs priekš ikviena no mums...
2012-04-06 21:29
Kāds iemesls bija, ka esi tagad šķīries?
Nekas nav mūžīgs, dzīve iet uz priekšu un mēs pilnveidojamies ikmirkli, kopā vai šķirti atkarīgs no savienības un šī brīža pastāvošajām dzīves vērtībām. Kad šim ciklam iziesi cauri, radīsies arī saprašana par to. Neredzu motivāciju paskaidrot ko sīkāk, cilvēkam kas slēpjas zem anonīmajiem........
2011-10-26 20:04
kāpēc tev visi jautājumi ir atbildēti vispārināti, kādēļ nav konkrētības? :)
Vispārinati priekš kura? Kas ir konkrētība un priekš kura, kas ir konkrēti? Atbildes ir nevis virspusējas, bet vispusējas! Vai domā, ka pilnīgi viss grozās ap Tevi vien un Tavi pieņemtie standarti ir domāti priekš visiem. Par ko tad pats sevi uzskati? Vai par Dievu radītāju, kam nav pat drosme privāti uzdot jautājumus, bet meklē glābiņu aiz anonīmas personības?
2011-10-26 03:29
Raksturs - nosauc vismaz trīs savas vissliktākās īpašības?
Nav nekā par sevi viennozīmīgi slikta vai laba. Īpašības piesķiram mēs paši. Kokam divi gali, monētai divas puses. Svarīgs ir līdzsvars nevis galējības. Pieturoties pie pozitīva dzīves skatījuma un dzīvesveida, atkrīt tieksme meklēt šo sliktumu par ko pajautāji!
2011-10-26 03:19
Attiecības - vai Tu varētu piedot partnerim krāpšanu? Cik reizes?
No sākuma tad jādefinē vārda krāpšana nozīme! Esmu pietiekami atvērts ne aprobežots cilvēks, lai daudz vispārpieņemtu lietu, neliktu rāmīšos, kas būtu pieskaitāms pie krāpšanas.
Bet nu ja ir vienošanās par kaut ko būtisku un Tevi apzināti krāpj, nedomāju, ka ir jaapvainojās vai japiedod, vienkārši jaizskata situācija un jamaina attieksme. Japiedot ir pašam sev, ne kādam citam!
2011-10-26 02:38
Izskats - vai Tu uzskati sevi par simpātisku? Kas Tev šķiet vispievilcīgākais Tava ķermenī?
Par pietiekami pievilcīgu, bet par gaumi nestrīdās! Kopskats...ārējais veidols kopā ar iekšējo būtību!!!
2011-10-26 02:30
Vai Tu lasi grāmatas, ja jā - kura būtu tā ko ieteiktu izlasīt citiem, neskatotis uz to, ka mēdz būt dažādas gaumes un dažādos dzīves mirkļos gribas ko citu palasīt:)
Grāmata nav mana stihija, dodu priekšroku dzīvai komunikācijai. Citiem varu ieteikt ieklausīties savā sirdsbalsī, nevis aprobežoties ar citu ieteikumiem. Viss tas-kam esat gatavi, viss tas-ko tajā mirklī vēlaties, viss kas uzrunā Jūs-ir viss tas, kas tajā mirklī nepieciešams tieši Jums, ne kādam citam.
2011-07-31 15:34
Nēe nav bailes palikt anonīmai vienkārši tā ir intresantāk :)
Bet kur tas interesantums Baibinj slēpjas? Ar dedukciju es uz TU!!! Paslēpes patīk?
2011-05-25 18:50
No kādām sievietēm tu baidies ??
Esmu atbrīvojies no "Baiļu sindroma", tas bremzē, traucē dzīvot aprobežojot apziņu un slāpējot zemapziņu izdarīt izvēli, tā vietā, lai pilnvērtīgi izbaudītu dzīvi!
Kāpēc esi anonīma? Vai priekš Tevis Tagadne ir Pagātnes bailes par Nākotni?:)
2011-05-25 01:03
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.