FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"AMRAS26" uzdotie jautājumi  [???]
Paradumi - Kādi ir Tavi iecienītākie dzērieni?
kafija, svētkos dažreiz šampānietis, laba liķiera vai laba konjaka glāzīte
2019-11-06 12:15
Atpūta - vai Tev patīk ceļot? Kur esi bijis/-usi, kur vēlētos pabūt?
Sveiks, mans nezināmais un noslēpumainais ceļiniek! Atpūta- sirdij, dvēselei un pabūt kaut kur ārpus ikdienas ceļot gan pa Latviju, gan ārpus robežām! Tas ir kā sapnis vasaras naktī.
Esmu bijusi jaunībā- Bulgārijā, Rumānijā, Ungārijā, Dienvidslāvijā un Čehijā. Tagad Ziemassvētkos ar kuģi Romantika biju Stokholmā. Sapņi ir lieli, bet nevienmēr tie piepildās. Ceļotu vienalga uz kuru valsti, kā arī pa Latviju. Lai Jums skaistas, svētīgas un mīlestības pilnas otrās Lieldienas!
2019-04-22 12:39
Paradumi - cik bieži Tu lieto alkoholu?
Jā, protams, varu nelietot nemaz,un arī ikdienas darba specifika arī nepieļauj ikdienā pacelt glāzi alkohola, bet reizēm jubilejās- svētku reizēs neatsakos arī no glāzes šampānieša, laba vīna. Ļoti, ļoti reti mazu glāzīti laba konjaka- īpaši svētki!
Es saprotu šo jautājumu, jo šobrīd tas ir ļoti aktuāls jautājums, jo arī sieviešu vidū alkohols un cigaretes, liekas, ka ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Man tas nav pieņemams.
2019-03-02 13:21
Sabiedrība – nosauc piecus cilvēkus, kurus Tu apbrīno vai uzskati par varoņiem?
Es neapbrīnoju nevienu un nesaucu par varoņiem. Es varu apbrīnot tikai sevi, cik es esmu mīļa, labsirdīga, fantastiska...., bez izlikšanās, tieša un konkrēta. Es varētu apbrīnot cilvēku ar kuru kopā mosties, vērot saullēktu un saulrietu, ar kuru kopā skaisti sagaidīt katru gadalaiku un kurš tad varētu būt mans varonis.
2019-03-02 13:26
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.