FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"Ha_" veikums interešu grupās
tēmas komentāri «-interešu grupas
 Tēma: Braucamgabali!  Grupa: Vecās Roka Leģendas
 Ha_ komentārs: Man braucamgabals pamatā sastāv no Slade - daudzveidīga muzika ( inčīga, traka un mierīga ) un ar kreiso kāju piesitu takti . Status Quo ( pirmie gabali ) , der arī Ello ( arī pirmie roķi ) (2013-06-11 21:44)
 Tēma: Tad kad kaķis pusdzīvoklim nodīrājis tapetes!  Grupa: Kaķis
 Ha_ komentārs: Kaķīšiem vajag nadziņu apgriezt ( bez jokiem ) . Un nebūs nekādu problēmu . (2013-04-24 07:12)
 Tēma: Kā atradināt?  Grupa: Kaķis
 Ha_ komentārs: Man ieteikums - noliec papardīti , kaut kur augstāk , kur kaķis nesasnieds, vai pārvieto citur( Papardei patīk miers ) . Kaķa ar papardīti spēlējās , protams arī košļā . Man ir tāds mazz Vietmamas bambuss ( audzināms ūdens traukā ) , bet kad viņam izlīda saknes - iestādīju grīdas stāvpodā .Tagad izaudzis ir 1.5m un kaķai tā lapiņas kaitināja un tracināja , kaķa sita ar ķepu un košļāja . Pārvietoju citur, kur kaķis arī tiek klāt un bambuss - tagad var uzelpot, kaķugabals liek viņu mierā . (2013-01-09 13:42)
 Ha_ komentārs: Man vēl ir diezgam pulku durstīgo kaktussu - kā pa brīnumu mans Srīpainis tos negrauž . Jocīgi - kapēc ? Ieteikums audzini adataiņus - dekoratīvi un veselīgi - kaķam vēders nesāpēs . Un drīkst paslinkot ar laistīšanu . Ne jau nokaltēt :) (2013-01-09 16:56)
 Tēma: Vai šeit Rūnu lasīšana - tulkošana ir hipotēze, vai realitāte ?  Grupa: Rūnas un rūnu maģija
 Ha_ komentārs: Atvainojos visiem . Manuprāt Rūnas - tas varētu būt tiešām maģiskas, apveltītas ar spēku un gudrību . Rūnu rakstība, kā arī tulkošana ir slēpta un glabāta - ar izredzēto palīdzību daudzus gadu simtus , vai pat tūkstošus . Šajā interešu grupiņā esmu zaļai - jauniņais - tāpēc uzdodu jautājumu - vai es varu patiesi - šeit iemācīties , kaut ko par Rūnām , vai arī man ir jātēlo , ka šeit iegūtā informācija ir patiesa un patiesi derīga . Lūdzu neapvainoties - saku kā ir . Ar cieņu Ha_ (2012-06-18 18:39)
 Tēma: Kurmji darza.  Grupa: Dārzs, puķkopība
 Ha_ komentārs: Es ar kādu gudru vārdiņu izmetīšu . Mans līdzeklis ir 2 - 2,5 metrus paresns taisns drāts gabals ( der tieva armatūra ) , kuru iespraužu zemē, nu kādu pusmetru dziļi . Drāts galā uzkarinu pastmasas pudeli . Vējā pudele šūpojas un veido skaņu Klok - klok . Skaņa un vibrācija pa drāti nonāk zemē un mūsu apakšīrnieki - kurmji ir spiesti pārjurģoties . Man dārzā - nedaudz - zaļā zonā ir kāds kurmja rakumiņš, bet salīdzinoši maz . Nu ko vēl varu pateikt - kurmim ir tādas pašas tiesības , kā cilvēkam dzīvot un viņu dzīvesveids ir zem zemes - tā kā nākās līdzāspastāvēt . (2011-06-29 18:49)
 Tēma: Magones dārzā.  Grupa: Dārzs, puķkopība
 Ha_ komentārs: Labdien . Tiešām varu piekrist teiktajam , kad beidz magones ziedēt - vienkārši izrauj . Šis augs ir pasakaini skaists . (2011-06-18 16:36)
 Tēma: BAY CITY ROLLERS-pop glems-Nokašāju konci 74 gada-viesi-Slade,Gary Glitter,Rubetes-klausīšos un skatīšos tikai 70tos tā ir īsta muzika!!Neka musdienu elektroniskā ļurkāšanās,neviens Madonas albums nevar līdzināties pat 1nam 70to gadu hītam  Grupa: Vecās Roka Leģendas
 Ha_ komentārs: Te tev ir apsolūta taisnība . Es Slade un Suzy Quatro - varu klausīties un klausīties . Šie gabali - nekad neapnīk . Bet laikam tā ir katra mūsu laikmeta muzika . (2011-02-21 15:41)
Rādu no 1 līdz 8 (kopā 8)
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.