FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"smiling" veikums interešu grupās
tēmas komentāri «-interešu grupas
 Tēma: Palīgā! Administratīvais sods, kā tikt pie taisnības?  Grupa: Juristi
 smiling komentārs: Nu ja uzreiz sarunu ceļā neizdodas atrisināt, tad uz tā jaunā soda uzlikšanas protokola drošvien jābūt rakstīts kur un cik dienu laikā to var pārsūdzēt, vismaz policijas protokoliem tāda piezīme parasti ir. Ja pārsūdzi, tad sods nestājas pēkā līdz izskatīšanai, svarīgi nenokavēt pārsūdzēšanas termiņu. Bet nu par CSDD reģistrim ir dzirdēts ka tie esot nepilnīgi un viņiem bieži vien neesot tādas ailītes kur atzīmēt, ka sods ir pārsūdzēts un ka tā izpilde jāatliek līdz izskatīšanai, līdz ar to gadoties ka nevar iziet tehnisko apskati u.t.t. brīnumi. (2010-12-21 18:25)
 Tēma: Slovēnija  Grupa: Kalnu slēpošana
 smiling komentārs: Nu pašiem braucot ar auto un visu individuāli pērkot parasti sanāk padārgi un diezzinvai var iekļauties 200 EUR uz cilv. Bet braucot no tūrisma firmām ar 40 vietīgo autobusu var sanākt palētāk, jo viss tur sanāk ekonomiskāk degvielu proporcionāli uz 1 braucēju braucot ar lielo busu vajag mazāk, pacēlājus un viesnīcas vieņi arī pērkot kā 40 cilvēku grupai dabū ar labām atlaidēm/vairumcenu. Vēl svarīgi vai ir savas slēpes/zābaki vai jāīrē, jo īres cenas tur parasti patrakas, tajos lielajos kalnos tā īre uz nedēļu bieži sanāk jau trešdaļa no cenas par ko pirkt tādu jaunu inventāru un ja nu vēl būs kaut kas nedaudz ieskrāpēts, kaut veci skrāpējumi ko sakrāpējuši iepriekšējie īrnieki, var uzrēķināt vēl klāt pamatīgu soda naudu. Tādēļ visizdevīgāk lielajā grupā un ar savu inventāru braukt. Bet parasti jau ir tā, ka salasās kaut kāda sava kompānija kas grib braukt ar mašīnu, savā sulā vārīties un ar jaunu kompāniju neiepazīties, tad nu sanāk braukt par mazumcenām, kas vismaz par trešdaļu dārgāk. (2010-12-14 12:07)
 Tēma: Ir radusies nepieciešamība nopirkt meitai velosipēdu, bet nav nepieciešamo zināšanu ne par rāmju izmēriem, ne pārslēdzējiem, ne citām lietām. Būtu pateicīgs, ja kāds varētu nokonsultēt. P.s. Meitēns ir 165cm garš.  Grupa: Riteņbraukšana
 smiling komentārs: Nu 165 cm jau ir tik pat kā pieauguša cilvēka augums un tad jau der praktiski jebkurš tipveida vekalā dabūjams kalnu ritenis. Ja tu nedomāji sporta riteni un ļoti smalku parametru un regulējumu izvēli lai sasniegtu labāku sacīkšu rezultātu, tad lai vienkārši pamēģina veikalā tos pāris standarta izmērus kādi ir un izdomā kurš labāk patīk.
Nu pārslēdzēji tādien tautas klases braucamajiem ir shimano. Normālie pārslēdzēji slēdzas tā ieslīpi uz leju nevis kā taisna eņģe kā vecajiem Harhovas pārslēdzējiem un riteņi rāmī stiprinās ar ekscentriem nevis ar skrūvju uzgriežņiem. Respektīvi tie riteņi kas ir Maximās un Rimi cenā līdz 100 Ls ir tie štruntīgie, bet tie cenās apmēram no 150...250 specializētos velosipēdu veikalos jau ir normāli, kas tik ātri nejuks ārā. Tālāk dārgākie jau tur piedāvā visādus vieglākus rāmjus un arī pārējās daļas bet nu nez vai tev īpaši dārgāku vejag, ja nav domāts braukt sacīkstēs. Nu var vēl arī dabūt ar sieviešu rāmi lai var braukt ar svārkiem, bet nu tas man liekas tāds antīks stereotips, tagad arī meitenes brauc ar biksēm un izmanto parastos rāmjus.
(2010-06-01 12:22)
 smiling komentārs: Nu nav jau obligāti vajadzīgs kalnu ritenis. Es pats vispārnebraucu ar kalnu riteņiem, izmantoju tikai sporta šosejniekus. Bet nu kaut cik ciešams šosejnieks maksā dārgāk, turklāt tad arī vēlams automātiskos pedāļu ar spec. kurpēm, formu, kas arī maksā labu naudiņu u.t.t. Ar padomju šosejnieku pedāļiem ar siksnām, kas nelec ārā kritienios, var tikai visas kājas nobrāzt.
Nu šitas http://evelo.lv/?id=3070 jau pēc skata ir kalnu ritenis, var būt gan ne tāds baigi profesionālais kalnu. Tas par tādu cenu var būt arī ir normāls risinājums, ja tiešām labāk patīk sieviešu rāmis.
Bet nu http://veloprofs.lv/lv/products/3/15/256/ man vairāk izskatās pēc kaut kāda siseņa nevis velosipēda un kur nu vēl par tādu cenu, par kuru var pņamt labu kalnu riteni vai par normālu bišku lietotu šosejnieku. Uz tāda riteņa tā jaunā meitene tikai izskatīsies pēc omītes, vai arī ka ir aizņēmusies to riteni no omītes. To riteni, manuprāt, varētu ieteikt tikai laukos omītēm ar ko līdz govij vai baznīcai aizbraukt un arī tikai tad ja būtu dabūjams par metāllūžņu cenu, nevis divarpus simtiem.
(2010-06-01 15:21)
 smiling komentārs: Nu amortizātori manuprāt gan nav obligāti vajadzīgi, jo ar tik resnām riepām tāpat tas ritenis iet daudz mīkstāk nekā šosejnieks, bet nu ja nav liela starpība cenā var jau būt arī ar to priekšējo ami. ja nojūdzas var uzlikt parasto dakšu. (2010-06-01 15:28)
 smiling komentārs: Nu tas gan, mana izvēle no Latvijas vidusmēra braucējiem ļoti atšķiras, jo ar šosejniekiem brauc labi, ja katrs simtais. Bet kad sāku braukt padomju laikos un 90 gados tik plašs riteņu klāsts kā tagad nebija un treniņos un sacensībās pieradu pie tās šosejnieka uzsēdes, kas man pat patīk daudz labāk, jo nav tik liela slodze uz sēdekli, kas tikai lieki spiež dibenu un rada lielākus triecienus iebraucot bedrēs, bet viss spēks un slodze tiek nodota uz pedāļiem un arī airodinamika ir labāka. Šad tad pabraukāju arī ar guļstūri tad smaguma centrs vēl vairāk pārnests uz priekšu un airodinamika vēl labāka.
Un tā kā padomju laikos un vēl drusku vēlāk tādu krosa un kalnu riteņu vispār nebija rudeņos kad šosejas sezona beidzās visus velokrosus pa mežiem arī brauca ar šosejniekiem ka nemetās, ja vēl uzliek tās rievainās riepas - traktorenes un aizmugurē drusku lielākus zobratus ļoti labi var braukt pa mežu. Un pat 90 gados kad parādījās tie pirmie MTB tie bija tik smagi un tizli, ka treneri tāpat teica ka ar šitā pielāgotu šosejnieku velokrosā rezultāts būs labāks. Un tā arī bija ka ar tādu 30 Ls vērtu harhovas lūzni varēja arī krosā mierīgi ielikt tiem pāri pa 100 Ls maksājošajiem baikiem. Nu tagad gan visi tie krosa un kalnu riteņi ir ļoti progresējuši, ir dabūjami ar karbona rāmjiem un automātiskajiem pedāļiem, praktiski visām tām pašām sportinieku ekstrām, ka rezultāts drošvien ir labs.
Bet daudzi īstenībā vispār nav pamēģinājuši šosejniekus un ja pamēģina tad iepatīkās, tā brālēns un mamma kaud kad pamēģināja braukt ar maniem šosejniekiem un vieņiem tīri labi iepatikās, teica ka esot tāda sajūta kas tas ritenis ripo daudz vieglāk nekā parastie riteņi.
(2010-06-01 16:47)
 Tēma: Gribu sev pirti Rigā ko apmeklēt, ar vai bez konkretas pirts grupas !
Ko ieteiksiet ?
 Grupa: Pirtsmīļi
 smiling komentārs: Nu ir jau Rīgā vairākas tās pirtis, bet priekš šībrīža ekonomiskās situācijas tās cenas ir krietni par augstu lai būtu jēga tur iet. 7...8 Ls + vēl par slotu + vēl viskaut kas. Treknajos gados tas likās OK, bet nu tagad nez vai:) (2010-05-26 19:53)
 Tēma: Uzņēmumu reorganizācija?  Grupa: Juristi
 smiling komentārs: Nu ja tu lieto vārdu reorganizācija, tad principā kaut kāds līdžigs darbs ir jānodrošina, jo tikai pie pilnīgas likvidācijas neko nenodrošina. Pēc loģiska saprāta skatooties ja tur ir tā kā tev jāaiziet un tad pieņem pa jaunam, tad vajadzētu arī tos abus dokumentus parakstīt vienlaicīgi un jaunajā līgumā nevajadzētu būt pārbaudes laikam.
Protams jāskatās arī kāda tur gaisotne, ja izskatās ka viss varētu mierīgi nokārtoties, tad labāk lieki nekaitināt ar savu pravu kačāšanu, bet nu ja izskatās ka metīs ārā vienalga tad jau ņemot vērā ka tā ir zolīda valsts vai pašvaldības iestāde tad vismaz kaut kādu atlaišanas pabalstu var mēģināt paprasīt.
(2009-10-18 20:41)
 Tēma: Vienības brauciena dārdzība  Grupa: Riteņbraukšana
 smiling komentārs: Vai nav sviests, ka tieši šogad kad daudzi krīzes dēļ zaudējuši darbu, dalības maksa ir vēl augstāka nekā jeb kad agrāk?! Pie reģistrācijas visi lamājās, ka nenormāli dārgi, ka tā ir komerciāla naudas izspiešana nevis Latvijas pirmās brīvvalsts laikā iedibinātā Vienības brauciena ideja. Tiešām rodas jautājums kā pasākums "Sirdspuksti Baltijai" varēja tikt ralizēts bez dalības maksām, bet šim tā maksa bija tik milzīga??? Var būt kāds zin kaut ko vairāk kā tika tik veiksmīgi noorganizēts "Sirdspuksti Baltijai"? (2009-09-06 21:25)
 smiling komentārs: Praktiski visu kas tur bija izskatījās ka ir devuši sponsori(kuru tur bija ārprātā daudz), nu drošvien izņemot policiju un ātros. (2009-09-06 22:21)
Rādu no 1 līdz 10 (kopā 19) nākamās >>
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.