FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
"DanaL" veikums interešu grupās
tēmas komentāri «-interešu grupas
 Tēma: a kurj augustopsis?????  Grupa: PAbc
 DanaL komentārs: Patīk man augusts. Kabaču, kartupeļu, gaileņu un ceļojumu laiks. Eh... (2019-08-06 22:12)
 Tēma: ;D :D :D juulijtopsis  Grupa: PAbc
 DanaL komentārs: Ot,ot,es jau laikam stāstïju, kä viens tāds nahaļuga iekampa man kājas pirkstā, kad es sēdēju, izstiepusi kājas viņa ceļā🙂 Un lai es vēl viņu pēc tam baroju??? Lai ēd visas manas peles un kurmjus! (2019-07-18 15:40)
 DanaL komentārs: Es nupat savā perimetrā atkal satiku ezi. Neraustās nemaz. Man ir aizdomas, ka viņi itin labi atpazīst viņu perimetrā dzïvojošos divkājainos un pat necenšas respektēt. Tāpēc es tagad raustos viņu ceļā staipīt savas ekstremitātes.
Kaimiņu runcis arī met viņam nelielu līkumu.
Mazajiem ežukiem adatiņas ir mïkstas un lokanas.
(2019-07-18 21:24)
 Tēma: jaunC vasaras peedeejaa meenesha topsis!  Grupa: PAbc
 DanaL komentārs: Šitai PAsažierei problēmas, kā parasti, aktualizējas pilnmēness laikā un, kā parasti, tas viss notiek ar kādu māsu vai draudzeni... (2019-06-13 20:57)
 DanaL komentārs: "... ŠPinaaten salaaten bljoden..."
Dažs labs šprehajet vāciski,atšķirībā no manis, kas sākusi kalbekāt lietuviski: "... Špinatasu salatukasu bļodasukasu..."
(2019-06-18 20:37)
 DanaL komentārs: Lietuvišku mergaites šodien apkalbēja vienu virukasu ar krivām kojam. Visu sapratu, bet ir aizdomas, ka tas nebija 100-% ļietuviškai. Samācīšos hvz kādu valodu. (2019-06-18 22:19)
 DanaL komentārs: Ui, aņuks iz dzīves.
Sensenos laikos, kad studēju, dziedāju universitātes korī. Sadomājušies aizbraukt uz Viļņu ciemos pie viņu universitātes kora, iestudējām vienu lietuviešu tautas dziesmu, ķipa oriģinālvalodā. Aizbraucām, nodziedājām, saņēmām aplausus, OK.

Sadomāju palielīties savām lietuviešu mergaitēm, ka protu dziesmiņu lietuviski un rauju vaļā. Ķotkas klausās, acis izbolījušas, un funktierē: "neko nesapratām, lietuviski tas toč nebija. Varbūt baltkrieviski?" :DDD
(2019-06-18 22:59)
 DanaL komentārs: Interesanti būtu bijis, ja abas grāmatas saliktu vienā.
Jo katrs cilvēks var atcerēties viena un tā paša notikuma dažādas nianses.
Es patlaban esmu aizrāvusies ar domu uzzināt kaut ko vairāk par saviem senčiem, bet man nekas nesanāk...
(2019-06-19 18:04)
 DanaL komentārs: Latvija. Man nav tikpat kā neviena pieturas punkta, pagastu arhīvi un baznīcu grāmatas nav saglabājušās, laikabiedri vai viņu bērni, kas varēja kaut ko zināt, jau devušies mūžībā.
Laimīgā kārtā manas dzimtas (vecvecāku) dzīvesgājumu grib izpētīt arī viena profesionāla vēsturniece, jo mans vectēvs, kaut maza mēroga, tomēr bija valstsvīrs tajā pagastā, kur viņa aptuveni tajā laikā dzimusi.
Vienīgā cerība uz viņu.

Jautājums na zasipku. Kāds kaut ko zina par tādu skolu tepat Latvijā 20.-30.gados, kur varēja runāt tikai krieviski? Sods par nepaklausību - ar pieliektu augumu uz muguras kādu laiku jātur griestos pakārts dēlis /baļķis.
(2019-06-19 19:04)
 DanaL komentārs: Riktīga skola. No vecmāmiņas stāstiem šito skaidri atceros,jo bija runa arī par skolotājiem, kas centīgi uzraudzīja noteikumu ievērošanu, bet nav ne jausmas, kas par skolu. Bet viņa nebija nekāda "fantastic" . Zinu, ka vectēvam bija vidējā izglītība, jo vēlāk kļuva par valsts ierēdni, un zinu, ka bija tajā vecumā, kad sāk strādāt visādas "ēverģēlības" (no vecmāmiņas leksikona), tātad gadi 12-15. (2019-06-19 21:06)
Rādu no 1 līdz 10 (kopā 13) nākamās >>
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.