Vēl nav! Vēl nedzird! Gaidu ik dienu.... (03-05-2026 16:08): Vēl nav! Vēl nedzird! Gaidu ik dienu. Klausos, varbūt atskanēs pirmie nedrošie saucieni. Uzreiz jau nedzied pilnu dziesmu, vispirms ir tikai īsas aprautas frāzes... Ak, lakstīgala, nedziedi, pie mana loga sērīgi...
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi. Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅