Smukiņa jau bez gala!🙂😍 [2026-06-26 08:40] |
Kafija vēl nav izgarojusi,tātad nav tik traki!🙂 [2026-06-25 11:10] |
Mēs ar čomiem arī pirms 1000 gadiem šādi Līgojām un jokojāmies ar baltām zeķēm vasaras sandalēs!🙂👍 [2026-06-24 20:30] |
Konjaks uz abiem vai tev /vinai vienam/ai?🙂 [2026-06-21 11:25] |
Paldies,Elsa!/Brazda visas samet mutee un nožļambà/🙂🙂 [2026-06-16 19:50] |
Trùkst vèl kàda garàźas bilde
.vai skaldot malku
vai palìdzi penZionàrei Plavniekos śķèrsot gájèju pàreju!🙂 [2026-06-16 10:12] |
Čau, Fida-dafi!Kādu saules aizsardzības krēmu izvēlējies?SPF50 vai SPF100?:) [2026-06-13 19:20] |
Ilze Susurs,koments dzēsts!/bimbāju/...😞 [2026-06-13 08:26] |
Guncis psihodēliskās krāsās jebkuru noreibinās!🙂👍 [2026-06-13 08:25] |
Paldies,Joens!🙂 [2026-06-13 08:22] |
Jā,esmu,Elsa!Ū,tad būs jaunas bildes ar bīstamiem/augsta asinsspiediena skatiem!Gaidīšu!🙂❤ [2026-06-13 08:22] |
Laurencia,Tu jau uzrakstīji Selfijai privāti kaut ko?🙂 [2026-06-12 09:21] |
Woooow!Es jau iztēlojos šo pašu pozu,bet pludmalē,bikini....Elsai kāpjot kāpā pakaļ voļuka bumbai!🙂🙂 [2026-06-12 09:18] |
Šis ,droši vien,Preiļos!Logo uz kafijas krūzītes nodod!🙂 [2026-06-12 09:17] |
Tūlīt maybe dabūs iekšā no Rosālijas privātajā sarakstē!🙂🙂 [2026-06-11 10:02] |
Bet šajà bildē es Selfiju sāku atpazīt!!!🙂 [2026-06-11 10:00] |
Šitās!.../Brazda baksta ar pirkstu fonā/...🙂 [2026-06-11 09:58] |
Te jau albūmā visas bildes var būt oho dienas foto!🙂 [2026-06-08 10:15] |
Piekrītu,Laurencia,dikti piemīlīga!🙂 [2026-06-08 10:15] |
Es balsoju par Itālija 2!🙂 [2026-06-07 10:27] |